~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Jelenés 67252
Staff
Jelenés Korra10

Jelenés Aange

Jelenés Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Jelenés Wikialogoq

Jelenés Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Jelenés EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Jelenés

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Rosa
Földidomár
Földidomár
Rosa


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Valahol a nagyvilágban ^^

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue6000/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Jelenés   Jelenés EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:42 am

Résztvevők:
- Rosa
- Yukino
- Hotaru
- Rupert


Felügyelő:
Korra

A Föld Királyságának déli részén található egy kis falu. Az utóbbi időkben rémhírek keringenek róla, mi szerint egy őrjöngő szellem található benne, aki elüldözte a falu lakóit és az üres falu felett uralkodik. Mostanra már senki sem meri megközelíteni a helységet csupán azok akik elég vakmerőek vagy akik le akarnak számolni ezzel a szellemmel.
Engem tulajdonképp a kíváncsiság vezetett a falu felé, habár az, akitől hallottam erről a helyről egy fogadóba mindent megpróbált annak érdekébe, hogy lebeszéljen erről a "meggondolatlan és vakmerő" cselekedetről. Egy mosoly keretében biztosítottam arról, hogy eszem ágában sincs ilyesmit tenni, majd másnap már útra is keltem, hogy megkeressem ezt a bizonyos szellem járta falut.
Pár napba beletelt az odavezető út, a megérkezést követve pedig nagy meglepetésben volt részem. A falu a mendemondákkal ellentétben cseppet sem volt kihaltnak mondható, sőt, nagyon is tele volt élettel. Mindenfele a hétköznapi dolgukat végző emberek voltak és annak nyoma sem volt, hogy bármi probléma lenne szellemekkel errefelé. Viszont nem kellett sok időt eltöltenem ezen a helyen ahhoz, hogy úgy érezzem, mintha én lennék az egyetlen aki szellemsorban van. Olyan volt, mintha senki sem vett volna észre engem, még a velem szembe futó férfi is elgázolt volna ha nem állok félre, pedig láthatta, hogy ott állok előtte.
- Szellemnek nézek ki? - vettem le a fejemről az útitársamat és szembefordítottam magammal. Mondjuk az, hogy ha kézbe tudtam venni az azt jelenti, hogy vagy nem vagyok szellem, vagy, hogy ez a kis szőrmók is szellem lett. De akkor mikor történt velünk mindez?
- Azt hiszem, hogy a probléma nem velünk van. - hagytam kibontakozni a szőrpamacsot a kezeimből miután a gyerekes gondolataimat félre téve néztem szét egy kicsit. Az emberek csináltak valamit. mindenki csinált valamit, mégis olyan volt, mintha senki sem létezne. Vagy az is lehet, hogy ez szó szerint a munkás osztály aki csak ebből él. Ez viszont nem magyarázza meg azt, hogy nem veszik észre a környezetüket, vagyis, hogy engem nem vesznek észre.
- Megállj! - veszek észre egy árnyat az egyik sikátorban és nyomban az útjába is eredek, hisz az volt a legkitűnőbb dolog, viszont mire elértem a helyet ahol láttam már nem volt ott senki és nyomtalanul tűnt el az illető. Ha hét ágra sütne a nap feltételezném annak a lehetőségét, hogy a túl sok napon való tartózkodástól képzelődök, de szerencsére ez a lehetőség nem áll fenn, vagyis valaki valóban volt itt.
- Valami nagyon nincs rendben ezzel a hellyel. Talán tényleg van itt egy szellem, vagy mindenki szellem. - közöltem a mókussal miután úgy döntöttem, hogy megvárjuk az estét a helyi fogadóba, lévén köztudott tény, hogy a szellemek este aktívak. ^^ Viszont a mókust jobban érdekelte az ennivaló, mintsem az amit én mondtam. Milyen mázlija van, hogy ilyen egyszerű a gondolkodása. Nekem viszont ember mivoltomból kifolyólag megadatott a komplex gondolkodás és éppen ezért tűnnek fel a legkülönösebb dolgok is. például a pincér fiú, aki minden asztalhoz kijár felvenni a rendelést. Az üres asztalokhoz is.
Ugyanakkor az a három személy is feltűnt, akik közel sem olvadtak bele a fogadó közösségébe, lévén ők voltak az egyetlenek akik figyeltek másokra és nem csak a saját dolgukra vagy szerepükre.
- Kérem, kísérje ide azt a három személyt, szeretném őket meghívni egy vacsorára. - kértem egy kis segítséget a pincér részéről azért, hogy az asztalomhoz kísérje a hozzám hasonló embereket. Komolyan kívülállónak éreztem magam ebben a faluban, de az csak jót jelent, hogy nem vagyok egyedül. megnyugtató. ^^
- Örvendek a találkozásnak. A nevem Rosa Wong. Elnézést, hogy így különösebb korábbi ismeretség nélkül hívtam meg önöket vacsorára, de remélem azért elfogadják. - vettem elő udvarias oldalamat, hisz nem tudhattam, hogy ki miféle megszólítást szeret, így természetesen magázódom. Aki majd szeretne tegeződni az úgyis szól.
- Feltételezem önök is a mendemondák miatt vannak itt, vagy már rájöttek, hogy bizonyos dolgok nincsenek rendben ezzel a hellyel. Remélem segítenek nekem kideríteni a dolgot, sajnos a kíváncsiságom túl nagy ahhoz, hogy csak úgy megfejtetlenül hagyjam ezt a dolgot. - mosolyogtam, miközben jeleztem a pincérnek, hogy rendelni szeretnénk. Abban bízok viszont, hogy legalább egyikük vállalkozik arra, hogy segítsen kideríteni a titkát ennek a szellem járta helynek. A mendemondák nem sok információt rejtenek magukban. Még csak azt sem lehet megtudni belőlük, hogy pontosan hol szokott feltűnni a szellem.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Rupert
Tűzidomár
Tűzidomár
Rupert


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Én sem tudom hol

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue6200/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptyVas. Feb. 03, 2013 9:53 am

Különös dolgok hírei keringet a levegőben, én meg még egyikről sem tudtam, hiszen még álomországot jártam, mikor futótűzként terjedt el a hír egy bizonyos faluról, ahol egy őrjöngő szellem található. Természetesen férfias énemet nem fogja holmi szellem megállítani, most meg is láthatjuk, hogy miért.
Reggel volt, ásítozva ébredtem egy hotelben. Karjaimat és lábaimat hosszúra nyújtottam, majd kezdtem oldalra vinni, pont mint amikor valaki egy hóangyalt csinál. Olyannyira ügyesen bántam a végtagjaimmal, hogy sikerült lelöknöm egy vázát. A váza meginogott, majd szinte lassított felvételben láttam, ahogy ütközik a földdel és néhány darabra esik. Szerencsémre nem tört sok kicsi darabbá, csupán négy-ötté, így gyorsan felálltam, természetesen az ágy másik oldalán kelve, majd ezután az ágyat megkerülve vettem fel a darabokat, s feltettem az éjjeli szekrényre. Igazán jól esett volna egy minimális puzzle tudás, csak kár, hogy kiskoromban nem kötöttek le az olyasfajta nyugodt állapotú játékok. Mondani sem kellett, hogy most már sokkal vadabb voltam, így türelmem még annyi sem volt, mint kisgyerek koromban. A négy átkozott darabkát sehogy sem tudtam egybetenni, akárhogyan is nyomtam egymásnak őket. Alig húsz másodperc múlva rám tört az ideg és két darabkát teljes erőből egymásnak ütöttem, remélve, hogy talán így működik a puzzle.
- Te átkozottan hülye játék!
Kiáltottam el magam, miközben a szinte szilánkokra tört vázadarabok véres nyomokat hagytak tenyereimben. Lépéseket hallottam. Úgy látszott, hogy az itt dolgozók már siettek is a törés hallatára. Kezeimet lesöpörtem, majd az ajtóhoz futottam, hogy kinyissam és szóljak, hogy semmi probléma sincsen. A feladatom sikeresnek bizonyult, de ezután vissza kellett mennem és a többi darabkát a kukába szórnom. Szerencsére maradt még két nagyobb darabom, amiket úgy állíthattam volna a falhoz, hogy ne tűnjön fel azonnal. Az első próbálkozásra nem sikerült egymáshoz illesztenem, és szakadt a cérna. A két darabot egy kezembe fogtam, majd teljes erőből kihajítottam a csukott ablakon, széttörve azt is. Elegem lett az egészből, kiáltozni kezdtem, majd az éjjeli szekrény is repült ki az ablakon. Ezután nyugodtan elhagytam a fogadót, remélve, hogy soha többet sem kell majd visszatérnem.
Éhes voltam. Egy dühös ember, egy éhes ember. Valami étteremszerűséget kerestem magamnak és sikerült is megszállnom az egyik kevésbé puccosabbikban. Kértem kaját, majd jóízűen az arcomba tömtem és kajával tömött pofazacskókkal távoztam. Nem volt esélyem a túlélésre, ha a városban maradok, éppen ezért siettem ennyire.
Szerencsémre kiértem a városból és az országútra tértem. Három nap, három éjjel barangoltam, vagy talán csak az időérzékem volt rossz, mikor egy másik városba értem. A város még mindig a tűz területén tartózkodott. A városban azonban mindenki furcsán viselkedett, valami szellemvárosról papoltak, meg ilyen, meg amolyan veszélyekről. Odamentem az egyikhez, ki kétségbeesetten nézett rám, miután a ruhájánál fogva felemeltem.
- Mesélj erről a szellemveszélyről!
Figyeltem volna én, esküszöm figyeltem volna, ha nem akkor sétált volna el mellettem egy dögös leányzó. Szegény párát, kit a kezemben tartottam le is ejtettem, miközben az állam a földet súrolta. Miután rendesen kielemeztem a szükséges pontokat, vissza fordultam az alakhoz, ki nagyon sokáig dumált nekem, valószínűleg irtó részletesen mondott el mindent. Nem is nagyon érdekelt őszintén szólva, csak egy kérdést tettem fel a könyökét fogó, ülő alaknak:
- Na hol is van ez a szellemmicsoda?
Az ijedt személytől hamar választ is kaptam.
- F-föld k-királyság. D-d-d-délen. Kérem, hogy ne bántson!
Az utam célja tehát pontosan az a helyiség volt. Na majd én megmutatom annak a szellem dolognak, hogy ne szórakozzon Ruperttel. Bár... nem is tett semmit... na mindegy... majd megmutatom neki!
Szerintem szakállt is növesztettem, mire sok különböző közlekedési módszert használva eljutottam az átkozott faluba. Körbe néztem és mindenki rendesen viselkedett. Morogni kezdtem magamban, majd morcosan krákogtam.
- Haszontalan volt eljönni idáig.
Én azonban egy kitartó személynek tartottam magam, miután földbe rúgtam azért odamentem egy civilhez és megkérdeztem, hogy hol van a szellem. Nem tudom, hogy csak nem hallott-e meg, vagy teljesen ignorált. Lehet, hogy egy kis kakaó a hangomra segíteni fog.
- Hol van az a férges, kicseszett szellem, te süket nyomorék?! - kiáltottam rá, majd mikor felém fordította a fejét, egy pofont is nyomtam a jobb pofazacskójára. Azonban ez a nyugodt dilis igazán keménynek hitte magát, hiszen vissza akart ütni. Meg is tette a rohadék, amíg nem figyeltem, és ekkor lett belőle elegem. Elkiáltottam magam, majd egy óriásit az arca közepébe ütöttem. Ekkor hátulról átsétált rajtam egy másik szellem is.
- Az apádon keresztül sétálj át! - ordítottam neki, mikor jól fenékbe rúgtam.
A szemetek csak jöttek és jöttek és én végül annyit forogtam, hogy kezdtem rosszul érezni magamat és lepihentem egy padon. Miért nem érdekli őket, hogy a társaikat pofozom? Várjunk csak... igen itt, körülbelül három perc elteltével esett le, hogy az egyikük átsétált rajtam. Ekkor gondolkoztam el komolyabban azon, hogy ez a falu keményen cseszteti az agytekervényeimet. Felálltam a padról, megfordultam, és bele ütöttem egy óriási a falba. A fal természetesen csak egy kicsit behorpadt, de ez nem volt elég. Hátrébb sétáltam és egy tűzlabdát is belé küldtem. A tűzlabda jóval megkönnyítette a dolgomat, hisz így már egy utolsó rúgással betörtem a falat.
Beléptem, majd megláttam, hogy az ajtó nincs túl messze tőlem. Nem törődtem vele sokat, térdre estem, majd az ég felé emeltem karjaimat és az ég felé néztem.
- Mi a kénköves mennykő történik ebben a rézfán fütyülő, fostos faluban?!
Teljesen feladtam. Leengedtem a karjaimat és körülbelül fél percig morogva, nem észrevéve, hogy mi történik körülöttem. Morgásom után felálltam és sikerült egy kissé megnyugodva, hiszen nem sablonos egyéneket pillantottam meg a távolban. Nem sokkal miután észrevettem őket egy pincér jött hozzám. Azt kérte, hogy menjek oda egy hölgy asztalához. Egy hölgy meghívását sosem utasíthattam el, odasétáltam, majd néhány másik nővel együtt az asztalhoz ültem. Vagy a mennyországba kerültem ideg összeroppanás miatt, vagy teljesen nem az fog történni, mint amire gondoltam. Ennek ellenére, azért a meghívóra kacsintottam miután helyet foglaltam, majd kissé hátra dőltem a székemben. Miután elmondta a mondanivalóját a kezemet nyújtottam.
- Cső! Rupert vagyok és hódítani akarok! Amúgy, ahogy láthattad, fogalmam sincs, hogy mi történik itt, tehát nem leszek nagy segítség, de azért veletek megyek, tán rám mosolyog Fortuna kisasszony.
Vissza az elejére Go down
Yukino
Ős
Ős



Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue8000/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptyHétf. Feb. 04, 2013 5:27 am

Miután álomra hajtotta a fejét, hirtelen meg is jelentek az elméjében egyfajta pillanatképek, de nem nagyon értette, hogy hova, és mihez tudná őket kötni, majd egy éjszaka leforgása alatt végül lassan összeállt a kép, de a lényeget még mindig a sűrű köd borította. Nem tudott kivenni értelmes, és lényeges információkat az álmából, hiszen csak zavaros szavak, kiáltások, és jelképek jelentek meg főként előtte, és mindegyik teljesen eltért egymástól. A lány gyűrűjén lévő jelkép viszont gyakran szerepelt benne, és egy kisebb csapat nevét is mintha úgy olvasta volna, hogy "Fekete Lótusz rend", de talán csak képzelődött, és az egésznek nem is volt semmi értelme. Az álmában érezte a harcolni akarást, a háborúban való élvezetet, és azt a rettentően nagy félelmet amit azok éreztek, akik a rend ellen szegültek, vagy éppen az ellenségük voltak. Nem sokkal később az álom megszűnt létezni, a képek a hangokkal együtt teljesen elpárologtak. Úgy éjfél után pár perccel ébredett meg Yukino, aki a izgalmas és tudással teli álma után nem keveset izzadt. Legelőször fújtatva nézett körbe, hogy pontosan most hol is van, de amikor meglátta a másik ágyon fekvő lányt, és a fogadó falait, már sokkal nyugodtabb lett. Talán a szellemek akarták valamire figyelmeztetni, de még nem egészen tudta, hogy mire is pontosan. A félhold fénye világított be az utcára néző ablakon, ezért feltápászkodott az ágyáról, és odasétált egy kicsit körbenézni. A szél teljes erejével fújt, és a fogadó melletti fának az ágait verdeste a szoba ablakához. Ahogyan az utcán sétáló árnyakat figyelte, hirtelen megpillantotta Narejji-t, szájában egy tekerccsel. Talán az álmain keresztül megkérte rá, hogy nézzen utána egy-két dolognak, ha már nem hallgatott a tanácsára? Megeshet. A lány viszont nem ment le a róka elé, hiszen egy pislantás alatt már ott is termett Yukino mellett, aki kivette a szoros állkapocs között rejtőző papiruszt. Persze ilyen későn még nem olvasta el, csupán egy pillantást vetett rá, és amikor meglátta a fekete lótusz jelét az első sorban, már sejtette, hogy Hotaru gyűrűjének az előző tulajdonosa nem éppen egy kezes bárány volt, ha persze létezett. Mivel ezt az információt még nem nagyon akarta megosztani a lánnyal, és mivel már így is nagyon késő volt, így visszafeküdt az ágyába, és úgy döntött, majd esetleg a holnapi reggelinél szóba hozza az új szerzeményét a róka által. Az ébredés ideje azonban hamar eljött, és mivel a késői "álmatlansága" miatt keveset tudott aludni, így nem éppen volt kellemes a korán kelés. Viszont ezt szokta meg, és a megébredés után már be is sprintelt a fürdőbe, hiszen a reggeli fürdést sem hagyhatta ki egy ilyen izzasztó éjszaka után. Miután végzett minden reggeli teendőjével, felöltözött, és már Hotaru is tökéletes állapotban volt, akkor lementek a fogadó földszintjére, hogy megreggelizhessenek. Mivel nem szokott hozzá a bőséges reggelihez, ezért a gyomra nem kívánta mégsem azt a fűszeres halat amiről eddig annyira áradozott, és ahelyett inkább egy fekete teát rendelt a felszolgálótól. A reggelizés alatt persze nem szeretett volna csendben maradni, ezért egy-két korty után meg is szólalt.
- Jól aludtál? - ez afféle kényszer kérdés volt nála, tehát semmiféle kedvességre ne számítson a lány, csupán az etikett miatt kérdezett rá, meg persze azért mert már bántotta a fülét a csend. Azonban ez sem tartott sokáig, hiszen két ugyancsak a fogadóban megszállt férfi ült le a mellettük lévő asztalra, és egy elég kényes témáról kezdtek beszélgetni. Szóba került, hogy egy a várostól délre fekvő faluban egy erős szellem jelenlétét jelentettek, aki kiüldözte az összes ottani lakost, és most az arra járókat terrorizálja. Yukino mihelyt meghallotta a "másvilági lény", és a "kísértet" jelzőket, egyszerre felugrott a székről, és döbbenten nézett a férfiak irányába.
- Hol van az a falu? - kérdezte döbbenten, hiszen már régóta akart egy ilyen küldetésben részt venni, hiszen elsősorban ezért is képezték ki azzá, ami.
- Csak nem oda akarsz menni kislány? Felejtsd el, nem gyerekeknek való hely. - mondta morogva az egyik, de a másik sokkal nemtörődömebb volt, így ő kinyögte neki a falu pontos helyét.
- Köszönöm a közreműködést. - mondta egy kedves mosolyt mellett, majd a másikra egy szúrós pillantást vetett, amitől azt ki is rázta a hideg. A válasza után visszaült a helyére, majd Hotaru szemébe nézett.
- Tudom, hogy még csak most találkoztunk, de nem szeretnék tőled ilyen hamar elválni. Igaz, veszélyes lesz ahova most megyek, de örülnék ha nem egyedül kellene ezt az utat megtennem. Velem jönnél, segítség képen? - kérdezett rá, de maga sem tudja, hogy miért. Egyrészt persze a nála lévő tekercs miatt, amit majd esetleg a küldetésük után fel fog fedni neki, na meg persze van egy olyan dolog is amit nem nagyon akart magának bevallani..hogy egy kicsit izgul. Ha igent mond Hotaru, akkor hamar fel is szalad a teája megivása után a fegyvereiért, és a többi felszereléséért, kifizeti a szállás utáni költekezéseket, majd elköszön a fogadóstól, és a másik lánnyal együtt elindul a férfi által említett falu felé. Az utuk viszonylag csendesen telt le, hiszen egyikük sem valami nagy beszédes, és egy-két mondaton kívül mint a "bírod még?", vagy a "köszönöm, hogy segítesz"-en kívül sok más nem csengett el. Fél óra alatt durván meg is érkeztek a kijelölt célhoz, ami nem éppen tűnt kihalt szellemvárosnak, mint ahogy azt a férfiaktól hallotta. A lándzsája előrántására eléggé felkészült, de mivel látta a falusiak nyugodtságát, ezért lassan de biztosan kezdte azt érezni, hogy talán az egész egy mende-monda volt, és valójában nincs itt semmiféle szellem. El is kezdett indulni az egyik étterem felé, ám egy öreg asszony, és egy öreg férfi megállás nélkül beszélgettek egymással az étterem előtt, és még hangos köszönés után sem álltak tovább. Yukino legelőször süketnek hitte őket, de amikor már egy fiatalabb férfi is simán elgázolta volna kerékpárral, akkor már tényleg furcsának kezdte vélni ezt az egészet. Viszont látta, hogy két (viszonylag másabb) ember beszélgetett bent az étterembe, és ezért ő is bement Hotaruval együtt. A pincér mihelyt beléptek, azonnal odainvitálta őket a nő és a céklafejű srác mellé. Yukino egy fejbiccentéssel köszönt a párosnak, majd meghallgatta a nő mondani valóját, és amikor a vacsorameghívást meghallotta, azonnal leült az asztalhoz, mintha ez természetes volna.
- Különleges érzékem van a szellemi létsíkhoz, ezért én több helyzetben is tudok majd segíteni neked. Ha esetleg tényleg nem mennék semmire, akkor vészhelyzet esetén át is léphetek a szellemi világba, hogy megtudjam mi történt ezekkel a lakosokkal. - kezdett bele a lehetőségekbe, majd még a kihagyott bemutatkozós részt is gyorsan megejtette.
- Kaname Yukino vagyok, örvendek a szerencsének. - lándzsáját közben leakasztotta a hátáról, hiszen elég kényelmetlen lett volna így ülnie, meg hát igazat megvallva nem is igazán fért egy a fegyver nagysága miatt. Wong kisasszony illedelmes, kedves, és segítőkész teremtésnek tűnt, ezért érezte, hogy a vele való munkát élvezni fogja. A Rupert nevezetű fiúnak nagy volt a szája, de ez egyáltalán nem zavarta, sőt inkább kíváncsivá tette, hogy lesz is ugyanolyan nagy ereje, mint beképzeltsége. Különleges csapat jött össze, de itt a különleges nem feltétlenül a rosszat jelenti. Lássuk, mit is tudnak összehozni együtt..
Vissza az elejére Go down
Hotaru
Ember
Ember
Hotaru


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Feb. 02.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue6000/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptyKedd Feb. 05, 2013 1:02 pm

Spoiler:

Hotaru éjszakája csendesen telt el. Álmatlan alvásából csupán egyszer ébredt fel, valami ismeretlen erő nyugtalanította talán, minden esetre semmi mást nem tapasztalt az ágyában felülve, így könnyedén visszaaludt. Korán kelt fel, mikor Yukino még aludt és így az ő sora volt ezúttal, hogy megmosakodjon. Szokatlanul üresnek érezte magát, valami egyáltalán nem volt rendben, pedig sem akkor sem pedig később nem bizonyult rossz előérzete helytállónak.
Yukinoval ébren először egy reggeli séta után találkozott, ahogy éppen öltözködött a szobájukban. Nem szóltak egymáshoz, így teljes felszerelését viselve követte őt a földszintre, mert a reggelit még ő sem ejtette meg. A lány ott mindössze egy üres kérdéssel lepte meg, melyre Hotaru egy hasonlóan üres, semleges morgással válaszolt. A bájcseverészésben már bizonyította, hogy nem állja meg a helyét és ebben az esetben sem volt ez másképp. Csak hogy ezúttal Yukino felhagyott a kérdésekkel, talán mert egy szomszédos asztal pletykája jobban lekötötte figyelmét.
Ami azt illeti, maga Hotaru szemei is az irányukba sandítottak, hiszen egyrészt rövidtávú útitársát is foglalkoztatta, másrészt pedig a mendemonda talán kecsegtethetett munkával. Úgy vélte, hogy azok az elüldözött emberek jó eséllyel fizettek volna számára valamilyen formában, ha elintézi, visszatérhessenek a falujukba. Yukino hasonló meglátásból, vagy talán egészen más céltól vezérelve szintúgy oda kívánt menni, sőt, még hangot is adott elképzelésének. Az igazat megvallva, történetesen Hotarut is elhívta magával.
- Legyen... - nézett végre fel a kis tál szárított gyümölcsről, amit eddig fogyasztott - Valakinek meg fog érni némi fizetséget, hogy az emberek haza mehessenek. Kevés a pénzem is, talán azt is kereshetnék vele.

Ennyiben maradtak. Hátas híján az út napokig tartott, Hotaru egy ideig ismerte is az utat, így nem okozott gondot megállókat találni ennivaló beszerzésére. Nem igazán szólalt meg vagy válaszolt rutinkérdésekre, inkább az olyanokra, melyeknek tartalmuk is volt. Azonban végül az ösvény olyan vidékre vezette, melyet már ő sem tartott számon emlékezetében. Az útmutató alapján persze sikerült elérniük a keresett település határát, azonban azt Hotaru rögtön megállapította, hogy közel sem volt elhagyatott.
- Itt nem kellene eleven embernek lennie. - tette szóvá megállapítását.
Való igaz, az itteniek még viselkedésüket leszámítva sem lehettek eleven lények, talán valamilyen szemfényvesztés részei, vagy éppen kísértetek? Hotaru nem ért hozzájuk, nem szándékozott tapintással próbálkozni olyan embereknél, kiknek nem kellett volna ott lenniük, ahol akkor éppen voltak. Yukino vette át a vezetést, s rögtön valamiféle fogadó vagy étkezőhely felé vette az irányt. Azonban az ajtóban elakadt, két idős helybelinek köszönhetően, akik egyáltalán nem reagáltak figyelemfelkeltési próbálkozásaira. Hotaru nem csatlakozott a kísérlethez, ő csak rápillantott az épület falán tátongó ember méretű lyukra, s egyszerűen besétált a benti helyiségbe. Egyértelműen a rövidebb útnak bizonyult, bár friss volt még, melyet a feltakarítatlan törmelék is bizonyított.
- Nyitva találtam... - mondta fapofával az elé lépő pincérnek, aki azonban egészen más mondanivalóval jött elébe.
Összevont szemöldökkel fordult az említett asztal irányába, s cseppet sem érzelem dúsan vette szemügyre az ott ülőket. Meghívták ugyan enni, viszont csupán kérdőjelekkel látta el, hozzájuk tartozó konkrét kérdések nélkül. Ekkor vette csak észre, hogy Yukino ismét mellette volt, s éppen a kérdéses asztalhoz indult el. Szótlanul követte, azonban egy szót sem szólt mindaddig, s le sem ült, míg mindannyian mondandójuk végére nem értek. Furcsállta, hogy tegezték, már pedig még vallott korához képest is kis termetű volt, szinte nevetséges fizimiskájú a hozzá mérten hatalmas íjjal a hátán.
- A nevem Hotaru. - mutatkozott be akkor - Fizetség fejében megtennék minden tőlem telhetőt, egy vacsora nem lakat jól sokáig.
Nem volt gúny vagy kapzsiság a hangjában, egyszerűen olyan tényt közölt, melyet minden vidéki településen érteni szoktak. Amennyiben továbbra is igényt tartottak szolgálataira, összefonta karjait és hallgatott.
Vissza az elejére Go down
Rosa
Földidomár
Földidomár
Rosa


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Valahol a nagyvilágban ^^

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue6000/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 10:43 am

A különös idegenek vacsorához való invitálása eléggé zökkenőmentesen ment végbe, hacsak azt nem vesszük figyelembe, hogy egyikük eléggé sajátos módját választotta a fogadóba való belépésnek. Arról nem is beszélve, hogy az ezután általa eljátszott hattyú halála egy kis kuncogást csalt az arcomra. Végül a másik két személy, két hölgy is csatlakozott az asztaltársasághoz, így meg volt a "normális" emberek csoportja.
- Nagyon köszönöm, hogy a segítségemre lesznek. Ami a szituációt illeti... - fordultam csapatunk egyetlen hímnemű tagjához. - ...a mendemondák szerint ez a falu egy szellemi lény megszállása alatt áll. Tulajdonképp itt senkinek sem kellene lennie, hisz az a szellem minden itteni lakost elüldözte. Akiket itt láthat nem igazán hiszem, hogy emberek lennének. Emberien viselkednek, de inkább mintha csak bábok lennének egy bábmester produkciójában. - vázoltam a helyzetet a srácnak türelmesen és mosolyogva. ha már segít akkor illendő, hogy tisztában legyen a helyzettel és a körülményekkel.
Ezt követően a tekintetemet a másik két csapattársra emeltem. Egy zsoldos lány és egy másik aki képes kapcsolatba lépni a szellemekkel. Ha harcra kerül a sor, akkor az előbbi esetleges tapasztalata biztosan hasznunkra válik, míg az utóbbi képességeivel ki tudjuk deríteni, hogy mit is akar ez a szellem tulajdonképp.
- Rendben van. Ami a fizetséget illeti, feltételezem valami juttatást biztosít a falu lakossága, hogy ha sikerül megoldanunk az ügyet. Remélhetőleg nem valami lehetetlen dologba vágjuk a fejszénket. - szólaltam meg végül gondolataimat befejezvén és egyúttal hivatalosan is megalapozva a kitűzött cél eléréséig permanens csapatunkat.
- Feltételezéseim szerint bármi nemű előrehaladást éjjel érhetünk el. A faluban látott "emberek" bizonyára csak reggel végzik rutinjukat, mintegy elterelésként, hogy igazából semmi gond és probléma nincs a faluban. Meg a mendemondák szerint is éjjel járnak a szellemek, nem pedig nappal. ^.^ - vicceltem el a végét, hisz közben megérkezett a pincér a vacsoránkkal én pedig rögvest ki is fizettem lévén az ennivaló elfogyasztását követően szándékomban állt távozni az újdonsült csapatommal, hogy megkezdhessük a helyzet megoldását. A vacsora alatt a figyelmemet inkább arra fordítottam, hogy a viselkedésük alapján próbáljam meg kiismerni a három csapattársamat. Igazából egy ennyiből nem mintha túl sokat megtudnék róluk viszont valami kiindulópontom lehet, legalább egy annyi, hogy miféle nevelést kaptak.
- Azt hiszem, hogy indulhatunk is, ugye? - érdeklődtem miután megtöröltem az ajkaimat, habár ezt inkább költői kérdésnek és valamiféle utasításnak szántam az indulásra. Ezt követően felállva a hátamra kötöttem a katanáimat és táskámat is magamra aggatva indultam meg a Rupert nevű férfi által alkotott másodlagos ajtóig.
A sejtésem úgy tűnik, hogy teljes mértékben rendben volt, hisz kinn egyetlen lélek sem volt. Az utcák az éjszaka sötétjébe burkolóztak és mindössze annyi fény volt, ami a házak ablakán kiszűrődött. Kilépés előtt vettem egy mély levegőt, mintha attól tartanék, hogy esetleg ingoványos talajra készülök lépni, vagy, hogy csapda vár ránk, de az első lépést követve semmi sem történt.
- Arra. - mutatok az utca másik felének irányába miután végigkémleltem mindent. ott mintha láttam volna megcsillanni valamit, ami talán nyomként szolgálhat a kutatásunkban.
A helyszínt elérve három személy körvonalai lesznek láthatóak, majd ezt követően az egész alakjuk is kivehető lesz. Még mielőtt túl közel kerülnénk jelzek a többieknek, hogy ne menjünk tovább, mert látszólag még nem vettek észre és ha így van akkor megtudhatunk tőlük valamit.
- Itt van még egy. Mi legyen vele? - szólalt meg az egyik alak, aki kinézetre határozottan egy, a Föld Királyságának hadseregébe tartozó katonára hasonlított, legalábbis ruházatban. Az akiről beszélt előtte feküdt a földön. Egy falusi nő volt, de a végtagjai rendellenesen kicsavarodva voltak. Kezemet a szám elé tettem, hogy a hirtelen jött késztetést követve véletlenül se sikítsak a látvány miatt.
- Ami az összes többivel. Tüntesd el. - adta ki a parancsot a mellette álló valaki, akin viszont a Tűz Népének katonai egyenruha volt. Igazán zavart keltő a jelenléte, hisz egy ilyen katonának semmi keresnivalója nincs itt, pláne egy ilyen rossz hírű helyen. Ez akár nem várt konfliktust is okozhat.
Vissza az elejére Go down
Rupert
Tűzidomár
Tűzidomár
Rupert


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Én sem tudom hol

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue6200/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptyVas. Feb. 10, 2013 8:21 am

A nő, aki oda hívatott végre elmagyarázta nekem a lényeget. A magyarázatának köszönhettem, hogy megértettem az okát, amiért ennyire különösen viselkedtek ezek a bizonyos emberek. Így már kissé sajnáltam is magamat, hogy teljesen hülyét varázsoltam magamból, miközben mindenkibe belekötöttem. Na, de ettől és a "báboktól" eltekintve, még fizetéssel kapcsolatban is kaptunk információkat. Bár én teljesen magamtól jöttem semmi ilyenre sem gondoltam, azért úgy véltem, hogy bölcsebb lenne ezúttal csendben maradni, hiszen egy kevés pénz biztosan jó jöhet, főleg miután rongáltam azt a bizonyos fogadót vagy mit. Ezután egy javaslatot is kaptunk az újdonsült "vezetőtől" is, hogy éjjel menjünk. Na, de ezután jött el a nap fénypontja, mégpedig az, hogy ételt kaptunk. Megérkezett a vacsora és úgy éreztem, hogy van helye a gyomromban. Mennyei ételt tártak elém, a hús még forró volt és a tányér közepét díszítette. Körbe volt véve valami zöld izével, név szerint salátával, de mint tudjuk, az a lányoknak való. Fejemet gyors lehajtottam és tömtem is magamba a húst. Természetesen evőeszköz nélkül, rendesen, kézzel, ahogy annak rendje és módja. Jóízűen zabáltam a húst, miközben bólogattam Rosára, jelezve, hogy ez a hús bizony nagyon jó. Nem tartott sokáig, sikerült megzabálnom. Felálltam az asztalhoz, felemeltem a tányért is, min még mindig rajta volt a saláta, szinte sérthetetlenül, mintha valami gonosz aura lett volna, mit nem lehetett megérinteni. Odasétáltam a pincérhez és az arca elé emeltem a tányért.
- Még!
Kiáltottam rá, még mindig kajamaradékokat rágcsálva, így természetesen néhány a pincérre repült, de ő nem különösebben törődött velük. Ha jól emlékszem, akkor kihozta a következő adagot is. Azt is jóízűen elfogyasztottam, majd hátra dőltem a székkel. Végig a hasamat fogtam, úgy látszott, hogy két ekkora húsdarab bőven elég volt nekem. Az akció nem tartott sokáig, hiszen még mindig a hasamat fogva estem hátra a székkel. A fejemet rendesen beütöttem, így nehezen álltam fel, majd mikor végre elmúlt a gyötrő fájdalom, elkiáltottam magam.
- Szar berendezés!
Fogtam meg a széket és hajítottam neki egy másik asztalnak. Természetesen nem akartam veszélybe sodorni csapattársaim életét. Fújtam egyet, majd vissza fordultam a hölgyekhez, miközben az egyik kezemmel a fejem hátulját simogattam. Elmosolyodtam és a következőt mondtam:
- Elnézést hölgyek, remélem ettől eltekintve haverok maradunk.
A vacsora után, már mikor éjszaka volt és besötétedett az égbolt, a vezetőnk parancsára megindultunk. Próbáltam középen menni, mint a bandák fővezére, bár tudtam, hogy ez lehetetlen feladat lesz, így a vezetőnk, Rosától jobbra sétáltam. A rövid séta alatt, ha jól emlékszem egyszer lágyan neki is mentem Rosának, mintha udvariasan ki akartam volna lökni a középpontból.
Nem igazán figyeltem, hogy merre mentünk, de egy igazán gusztustalan látvány állt elénk. Két alak és egy nő, akinek végtagjai ki voltak csavarva. Nem igazán láttam, hogy a többiek hogyan reagáltak, hiszen furcsa érzés kapott el. Átkaroltam az egyik lányt, de nem azért, hogy segítsek neki átvészelni a sokkot, hanem, hogy rókázzak egyet. Úgy látszott, hogy kijött belőlem a finom hús. Kár volt érte... jut eszembe, még Rosának nem köszöntem meg a kaját. Mondjuk az biztos, hogy nem ebben a pillanatban fogom.
Vissza az elejére Go down
Yukino
Ős
Ős



Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue8000/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptySzomb. Feb. 16, 2013 11:35 pm

Az idegen nő vacsorája lassan meg is érkezett az asztalra, mindenki nagy örömére. Yukino is már feszülten várta az étel érkezését, hiszen a fogadóban elfogyasztott reggeli óta szinte semmit sem fogyasztott, és ez eléggé megviselte a hasát is, ami az étel asztalra kerülése után ki is fejtette korgó érzéseit. Ezért is, miután megköszönte a szellemektől, és Rosa-santól a táplálékot, egyből neki is látott. Viszonylag kellemes társaság volt, hiszen a vacsora alatt minden fontos információt egyeztetett a meghívójuk, azonban egy kis szépséghiba mégis volt a pillanatban. A céklafejű Rupert folyamatosan pörgött, mozgott és nem tudott nyugton maradni, és ez bizony eléggé irritálta a lányt. A fiúnak nem csupán az evése, a beszéde, de még maga a lélegzetvétele is zavarta. Ha anno a szerzetesek nem tanították volna meg az önuralomra, és a hideg fejjel történő cselekvésekre, akkor biztosan megfejelte volna, de Rupert szerencséjére ez a tanítás megtörtént, így Yukino is nyugodtan eltudta fogyasztani az ételt. Miután végeztek, mindenki elkezdte összeszedni a dolgait, így a kedves hősnőnk is elkezdte keresni a másik asztalra támasztott lándzsáját, amit gyorsan visszatett méltó helyére: a hátára. Miután végig tapogatta az erszényében lévő kisebb tűket, és dobócsillagokat, és megbizonyosodott arról, hogy egyik fegyverét sem hagyta a fogadóban, megfordult és elkezdte elemezni a többieket. Hotaru a már megszokott íját tette újra fel, Rosa-san pedig katanákat vett magához. A fiú nem rendelkezett nagyobb fegyverrel, így arra lehetett következtetni, hogy vagy pusztakezes harcművészetben jeleskedik, vagy pedig egy idomárral van dolguk. Persze a kettő nem zárja ki egymást, így akár egy kész harcost is kilehet nézni a forrófejűből. Lassan megindult a kis csapat, a másodlagos kijáraton keresztül. Sötét, és kihalt volt az utca, de Yukino mégis érezte azt a különös energiát, ami a levegőben érződött folyamatosan. Tisztában volt azzal, hogy ez a szellem nem egy olyan átlagos szellem, amikkel az ösvénymunkákon szokott találkozni, de reménykedett benne, hogy már rendelkezik annyi erővel, amennyi a megállításához szükséges. A csapat vezetője egyértelműen a vacsorameghívójuk volt, ami leginkább akkor derült ki, amikor útnak indította őket az utca másik végébe, azzal az indokkal, hogy látott valamit megcsillanni ott. Lassú, halk léptekkel indultak neki, és hamar el is érték a pontot. Rosa-san intett feléjük, hogy lassítsanak, hiszen hall valakiket, és igaza is volt..három személy állt egy mellék utcában, akik nagy eséllyel nem szellemek voltak. Egy föld királyságából származó férfi, egy tűz nemzetségéből származó katona, és egy..Yukino hirtelen a szájához kapott, majd egy pillanatra meg is inogott. Nem kellett neki sok az ájuláshoz, de Rupert sikeresen kijózanította, amikor belekapaszkodott, és melléhányt. Ha nem lenne fontos most a csendben maradás, akkor biztosan tökön rúgta volna, bár az is esélyes, hogy meghallották a hányással történő nyögéseket is. A lány a társaira nézett, és várt. Nem tudja, hogy most mi lenne a legésszerűbb lépés, hiszen ha közbelépnek, akkor nem tudják meg mi történt a "többivel", ha viszont nem lépnek közbe, akkor biztosan nem éli túl az amúgy is sanyarú sorsa jutott nőszemély.
- Rosa-san.. - rángatta meg a nő ruhájának ujját, hiszen rettentően akart az áldozaton segíteni, de..ha most közbelépnek, lehet nem tudnak majd segíteni a többin. Bár az erőszakos kikérdezés módszere is hatásos lehet a férfiakra nézve, de ki tudja, hogy mennyire van esélyük ellenük? Ez majd kiderül. Azért a biztonság kedvéjért Yukino a fegyveréjért nyúl, hogy vészhelyzet esetén támadásra kész legyen.
Vissza az elejére Go down
Hotaru
Ember
Ember
Hotaru


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Feb. 02.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Jelenés Left_bar_bleue6000/20000Jelenés Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés EmptyVas. Feb. 17, 2013 2:28 am

Hotaru a nála megszokott komorsággal hallgatta "társai" beszélgetését és a vörös hajú férfi habzsolását, miután ő maga is helyet foglalt az asztalnál. A késő tizenéves korban járó lány, aki tulajdonképpen az asztalához hívta őket ugyebár, bizonyult a legbeszédesebbnek mindannyiuk közül. Először nem mondott olyasmit, amit maga sem tett szóvá Yukinonak a faluba érkezésükkor, ebből kifolyólagos logikai következtetésében pedig szintén nem volt vitatni való: ha itt nem kellett volna embereknek lenniük, akkor egész egyszerűen ezek nem voltak emberek, vagy csupán már nem voltak azok, esetleg még csak nem is tartoztak ehhez a faluhoz.
Ez más szempontból pedig nyugtalanító volt, hiszen amikor evőeszközéért nyúlt, hogy maga is csatlakozzon a vacsora elfogyasztásához, keze megállt a tányér felett, majd visszahúzódott. Rosszallóan mérte végig az asztalnál ülőket, úgy tűnt, hogy az aktuális gondolata egyedül az ő fejébe ütött szöget. Először nem érezte úgy, hogy ekkora meggondolatlanság után megérne e szót a dolog, ám végül néhány perc hallgatás után, megszólalt.
- Én is úgy állapítottam meg az ide érkezésemkor, hogy az emberek valóban nem tartoznak ide... - mondta, továbbra is összevont szemöldökkel - éppen ezért, itteni ételből inkább nem fogyasztok, nem bízok benne.
Sokkal inkább volt kijelentés, mint figyelmeztetés, hiszen kimondottan nem érdekelte, hogy ki evett az esetlegesen kérdéses eredetű ételből, amíg ő nem tett efféle kockázatot. Hiába igyekezték biztosítani annak ártalmatlanságáról, inkább a falánk férfi elé nyomta saját adagját, s elrágott egy megmaradt száraz kenyérhéjat, ami szűkös kosztjából maradt. A választása egyszerű volt: az alak éhesebb volt a többieknél, valamint eddig kevesebbet beszélt és mégis sokkal érthetőbben. Hiába, Hotaru az egyszerű emberi beszédhez szokott hozzá, így hiába tudott maga is kimérten fogalmazni, a fülének valahogy kellemesebben csengett, legalábbis akkor éppen.
Hotaru egyébként maga nem mutatott sok érzelmet, inkább szemöldökének összehúzása tűnhetett fel olykor-olykor az őt kémlelő fiatal nő számára. Szemei pedig keveset mondtak, főleg rosszallást alkalmanként, de mivel nem nézett konkrétan rá semmire, így nem derült ki, hogy aktuálisan kivel vagy éppen mivel nem értett egyet, hacsak szóvá nem tette.
- Nem minden árny jár kizárólag éjjel, - vetett ellent egyszer - nappal nem könnyű valamennyit észlelni, s olyankor ártalmatlanabbak. Legalábbis, ezt beszélik az emberek.
Valóban, Hotaru tudása főleg az egyszerű emberek hagyományain alapult, így néha gyökeresen eltérhetett az általánosan elfogadott, akadémikusabb tanoktól. De ezért nem lehetett hibáztatni egy vidéki lányt, legalábbis általában nem.

Miután megnyúltak az árnyak és a nap lehanyatlott, eljött az idő, hogy kimerészkedjenek az éjszakába, s kezdetét vegye az elvállalt munka. Hotaru még a fogadóban levette hátáról íját, s szakavatott mozdulatokkal felajzotta azt. Az íjászat türelmes művészet volt, erő kellett hozzá és időzítés elsősorban, nem pedig gyorsaság, hiszen azt maga a nyílvessző biztosította, ha megfelelő célra tartás után engedték útjára. Az ajtón kilépve, már ott is volt egy vessző ujjai között, készen arra, hogy esetlegesen útjukba kerülő eleven húsba lője, mert abban kételkedett, hogy egy spirituális lényben kárt okozna.
Nem néztek körbe sokáig, amint az őket összegyűjtő nő észrevett valamit, Hotaru a nyomába lépkedett, felhúzva íját lövésre készen. A hallottak és a látvány őt nem bizonytalanították, vagy rendítették meg. Észlelhetően, két különböző ruhát viselő katona volt ott, s egy földön fekvő női test, ami végtagjai torz pozíciójából ítélve úgy festett, mint aki több láb magasságból zuhant a földre.
- Mint aki magasról zuhant le... - tette szóvá suttogva, halkan lövésre feszítve íját.
Szemei egy ilyen helyet kerestek, aztán nyílvesszejét a Föld katona válla irányába fogta, ahol a vértje nem nyújtott elegendő védelmet, feltéve ha viselt páncélt, melynek ellenkező esetében a háta közepét célozta meg, de valamivel a gerincétől jobbra.
- A falusiaknak dolgozunk, nemde? - kérdezte halkan - Ők nem tűnnek a barátaiknak... lőjek?
Nem sietett, türelmesen várta az utasítást, egy pillanatra sem engedve le fegyverét, mindig korrigálva célzását a célpont mozgása szerint. Az ő dolga egyszerű volt, íjászként a fegyverét kellett használnia, s zsoldosként a munkaadó utasítására várni. Tényeket eddig is közölt, döntéseket azonban nem az ő feladata hozni, legfeljebb befolyásolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelenés   Jelenés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jelenés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Kalandok :: Kalandok-
Ugrás: