~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Vízesés Tó 67252
Staff
Vízesés Tó Korra10

Vízesés Tó Aange

Vízesés Tó Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Vízesés Tó Wikialogoq

Vízesés Tó Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Vízesés Tó EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Vízesés Tó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katara
Moderátor
Moderátor
Katara


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mindenhol :3

Vízesés Tó Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés Tó   Vízesés Tó EmptySzer. Feb. 06, 2013 11:36 am

Vízesés Tó Waterfall_pond

A Vízesés Tó a Si Wong sivatag szélén található, egy olyan hely, ahol megpihenhetnek azok a vándorok akik napokig bolyongtak a sivatagban. A tó édesvizű, fürdésre kiváló és inni is lehet belőle, emiatt tökéletesen megfelel pihenésre és relaxációra. Egyik oldalt egy hatalmas sziklafal védi, ahonnan a víz vízesésként ömlik a tóba. A tó ugyanakkor kiváló hely játékra és a kőfalról lehetőség nyílik a tóba való ugrásra is.


A hozzászólást Katara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 12:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.avatarszerepjatek.wikia.com/wiki/Main_page
Rosa
Földidomár
Földidomár
Rosa


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Valahol a nagyvilágban ^^

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Vízesés Tó Left_bar_bleue6000/20000Vízesés Tó Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Vízesés Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Tó   Vízesés Tó EmptySzer. Feb. 06, 2013 12:28 pm

Vízesés Tó Cim_4

Jólesőt csobbantam a kellemes hűs vízbe. A sivatag átszelése teljesen egyedül megfelelő kíséret nélkül talán nem volt éppen a legbriliánsabb ötleteim egyike. Szinte tövig jártam a lábamat a tűzforró homokba, azon se lepődnék meg, ha a sok eséstől mindenhol kék és zöld foltok lennének rajtam. Viszont jelenleg ez érdekel a legkevésbé, hisz tagjaimat a kellemes vízben való lubickolással pihentethetem.
Ezt a pihenést természetesen a tisztálkodási rítussal is egybekötöttem, hisz a sivatagban nem igazán volt alkalmam a nap sugarain kívül másban fürdeni és már nagyon éreztem ennek a szükségét. Természetesen előtte körbenéztem, hogy nem kívánatos személyek ne lehessenek a közelbe, így teljes lelki nyugalommal hagytam a parton, a víztől tisztes távolságban a ruháimat. Máskor talán kétszer is meggondolnám, hogy teljesen meztelenül fürödjek-e, most viszont a szükség annyira késztetett, hogy nem is gondoltam át igazán a dolgot. De hát nem volt mitől félnem, nem igaz? ^^
- Hmm? - térek magamhoz gondolataim mély tengeréből mikor valakinek a közeledését vélem hallani. Azt hiszem, hogy a be nem tervezett véletlen elszundikálásnak köszönhetően a kelleténél több időt töltöttem a vízben, illetve megfelelő öltözet nélkül. A hang közeledését hallva pedig biztos lehetek benne, hogy nem lennék képes elég hamar elérni a ruháimat és át is öltözni. Valamint a ruháimat sem szeretném bevizezni, hisz a vékony anyagnak köszönhetően abból is további bonyodalmak születhetnek.
Még mielőtt a közeledő valaki elérhetne olyan közelségbe, hogy észrevehessen emelek magam előtt a víz alól egy kőfalat, hogy legalább legyen valami ami mögé elbújhatok és aminek a védő takarását élvezhetem.
A hátamat nekivetve és kezemet hevesen emelkedő és süllyedő mellkasomra szorítva gondolkodtam azon, hogy mit kellene tennem ebben a helyzetben, hisz az a valaki elérte a tavat és sajnálatos szerencsétlenségemre még véletlenül sem nő az illető. Az valamelyest megkönnyítené a dolgomat.
- Ki van ott? - szalad ki a számon a kérdés, de rögvest a számra is tapasztom a kezeimet. hogy lehetek ilyen meggondolatlanul hülye? Mi van ha egy tolvaj vagy rosszabb! Ráadásul jelen esetben a lehető legvédtelenebb állapotomban vagyok. A fegyvereim és minden ingóságom a parton van, igaz, hogy elrejtve, de ott van. Én meg anyaszült meztelenül állok egy kőfal mögött, mely az egyetlen védelmem jelenleg. Még megfelelően idomítással sem tudnám megvédeni magam, hisz akkor nem tudnám megvédeni testemet az avatatlan szemektől.
- Nagyon szépen megkérem, hogy ne jöjjön be a vízbe. - szólalok meg megint, hisz most mást nem tehetek, mint hogy a jövevény esetleges jó kedvében vagy jó szívében bízok. Nem is értem, hogy hogy lehetek ennyire szerencsétlen, hogy ilyen helyzetbe keverem saját magamat. Ráadásul az idegességtől mindjárt a szívem is kiugrik a helyéről. És fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hisz mégsem mondhatom neki azt, hogy hozza be a ruháimat. Édes istenee~m. Most segíts! T~T
- Mélységes elnézését kérem, de azt hiszem, hogy sikerült egy nagyon kínos helyzetbe kevernem magam. Esetleg lehetséges lenne, hogy egy minimális segítséget kapjak az ön részéről? - dugtam ki a fejem a kőfal egyik szélén, hogy megnézhessem kivel is van dolgom, de nagyon ügyeltem, hogy a fejemen kívül lehetőleg semmi egyéb ne látszódjon ki. A szárazföldön tartózkodó férfi igazán helyes volt, fekete hajú és magas. Talán ennek és a helyzet kombinációjának köszönhetően az arcomra némi pír is kiült. Ennél már nem is lehet rosszabb. Itt vagyok teljesen meztelenül egy tóban, egy kőfal mögött bujkálok, a szárazföldön vannak a ruháim és egy olyan férfi aki a "tetszetős" kategóriába tartozik. Ha ez nem összeesküvés vagy az istenek büntetése akkor nem tudom, hogy mi. De legyen már vége. T-T
Vissza az elejére Go down
Soren
Földidomár
Földidomár
Soren


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2013. Jan. 31.
Age : 30
Tartózkodási hely : Köztársaság város

Karakteriformáció
Hovatartozás: Köztársaságváros
Szint: 1.
Chi:
Vízesés Tó Left_bar_bleue6300/20000Vízesés Tó Empty_bar_bleue  (6300/20000)

Vízesés Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Tó   Vízesés Tó EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 2:56 am

Vízesés Tó Cim_4

Nem volt még rá alkalmam, hogy repüljek, egészen addig a napig, soha életemben. Annyira nem volt vészes a dolog, kissé mondjuk féltem letekinteni a magasból, ám amennyiben teljesen elfeledkeztem arról a tényről, hogy pontosan milyen magasan is voltam, teljességgel megszokható volt az utazás. A felhők között suhanni valamiféle olyan érzés volt, amire szavakat nehezen lehetett volna találni. Azonban túl sokáig nem utazhattam, ugyanis a repülő monstrumot leszállásra kényszerítette az üzemanyag hiánya. Pár órával később már egy sziklán ültem a Föld Királyságában, előttem elterült a nagy, vöröses színben pompázó léghajó. A pilóta önnön fejét vakargatta zavarodottan, ameddig a főnököm olyan cifra szavakkal szidta a fickót, hogy néha még nekem is fájt. Az esetek többségében egy hosszas bámészkodást követően hangosan felkacagtam, ugyanis afféle szókapcsolatokat utoljára akkor hallottam, amikor egy Rupert nevezetű fickóval verekedtem, még a Tűz Országában. Mellesleg, akkor is melóügyben voltam világot látni, mint ebben az esetben is.
- Maga tökkelütött, anyaszomorító, idióta baromarcú!! Még is mi a francot képzelt, amikor nem tankolta tele ezt a rakás sz*rt, hogy a nagyanyjához megyünk villás reggelire a szomszéd tanyára, vagy mi az isten?- üvöltött a főnök, mintha elgurult volna neki a gyógyszere. Egyébként többször is felmerült bennem a gondolat, miszerint a következő születésnapjára egy doboz nyugtatót fogok neki ajándékozni, hátha rászokik, netalán túladagolja magát vele. Bár, őneki valószínűleg két doboz tartalmának egyszerre történő benyelése sem lett volna elég, attól sem csendesültek volna le a kedélyei. Amikor éppen nem a szerencsétlen pilótát illette fölöttébb kedves becenevekkel, akkor a léghajó vasból készült talpazatát kezdte bombázni a rúgásaival. Én időközben egy magányos fűszálat helyzetem bele a számba, amitől eléggé tróger kinézetem volt, de a növény végének rágcsálása annyira jól esett! Túl sokat nem értettem a rajzoláshoz, csak pár mozdulatot tudtam ellesni Zeltől, amikor éppen otthon festegetett, ám az a szolid karikatúra, amit a főnökömről rajzolgattam éppen a jegyzeteimbe, eléggé pofásan nézett ki, habár még kész sem volt.
~ Ahogy elnézem egyre idegesedd, szóval a fejét kétszer nagyobbra kellene formáznom.~ merengtem, ezt követően a körvonalakat megnyújtottam, és a mélyen tisztelt Genichi úr búrája csak nőtt, nőtt míg már a léghajó méretét kezdte megközelíteni.
~ Zseniális vagyok.~ gondoltam magamban, miközben bolondosan megráztam a fejemet, valamint egy fülig érő vigyor kezdett nőni az orcámon.
- U-uram, beszóltam rádión Köztársaság városba, és hát a helyzet úgy áll... Nos, egy napba is beletelhet, mire kiküldik a mentesítést.- jelentette ki a levegőt szelő monstrum vezetője, amit én egy csendes "Anyám!" kifejezéssel nyugtáztam.
- Óóóó, hogy rángatnátok ki édesanyátokat a vonat elé holdfényben, ezért fizettem egy vagyont ennek a rohadt légitársaságnak?- fakadt ki ismételten magából a téglafejű, bár eme hír tudatában már az én jókedvem is apadni kezdett.
- Na, én mentem.
- Mégis hová kölyök?
- Járok egyet.
- Ha nem érsz vissza időben, kirúglak a p*csába!
- Vágom...- zártam le a beszélgetést, mialatt felpattantam a kőtömbről, nem sokkal később pedig zsebembe helyzetem a kacsóimat. Persze előtte gondosan elrejtettem a rajzomat, nehogy véletlenül is megtalálja az idegbajos, különben búcsút mondhattam volna az állásomnak. Komótosan battyogtam előrefelé, végre felvehettem a higgadt tempót, mivel normális esetben gyorsan sétáltam, elkerülvén az elkéséseket bárhonnan. Úgy igazából csak ekkor tudatosult bennem, otthon voltam. Innen indultam el egy éve, ezt a földet hagytam magam mögött, hogy új álmokat kergessek. Az illatok, még az ég színe is teljesen egykori élőhelyemre emlékeztetett. Furcsa hangokat hallottam távolabbról, mintha vízcsobogás lett volna, ám ebben nem voltam száz százalékig biztos. Úgy döntöttem, semmi gond nem származhat abból, amennyiben kissé jobban szemügyre veszem a terepet, ezért hát így akképpen is tettem. Idő közben egy aprócska kődarabot terelgettem a lábammal magam előtt, mintha labdát rugdostam volna. Percekkel később egy nagyobb vízesésre, az aljában egy tóra lettem figyelmes, ám az nem volt üres. Távolról csupán egy alakot láttam, egyik szemöldökömet feljebb vonva a másiknál, próbáltam kikövetkeztetni, hogy mit, vagyis sokkal inkább kit láttam. Félős, női hangon szólított meg az illető, amikor már egy kőfal mögött volt.
~ Tehát földidomár. Rokon lélek.~ mosolyodtam el, szegény valószínűleg nagy zavarban lehetett. Körülnéztem, azután megpillantottam a közelben szétszórt ruhákat. Nyilván valóan megijedt tőlem, noha ez nem is volt csoda, elvégre kissé elhagyatott környéken voltunk, errefelé biztosan megfordultak rosszindulatú személyek is, természetesen én nem tartoztam közéjük.
- Ne aggódjon, eszem ágában sincs a vízbe menni! A nevem Soren, és nem áll szándékomban bántalmazni önt.- szólaltam meg, majd megtorpantam, s egy helyben állva vártam a fejleményeket. Másodperek múlásával a hölgyike kikukucskált a sajátos kis barikádja mögül. Kék szemei voltak, haja sötétebb volt az enyémnél is, és fekete színben tündöklött. Arcán némi aranyos pirulást véltem felfedezni, talán miattam? Vagy csak szimplán zavarban volt? Meg kellett hagyni, nagyon szép arcvonásokkal rendelkezett a leányzó.
- Ugyan már, semmi probléma! Kérem, bocsásson meg, amiért én így ősember mód magára törtem! Lehettem volna figyelmesebb.- jelentettem ki.
- Gondolom, a ruhák átadásáról lenne szó, igazam van? Állok rendelkezésére hölgyem!- mondtam, majd elbattyogtam a levetett öltözékekig, amiket egyszerre vettem ölembe a földről. Odaballagtam a kőfalhoz, ezt követően a következő módon kezdetem el érdeklődni:
- Felteszem őket a szikla tetejére, rendben? Onnan eléri őket?
Nem is vártam meg a válaszát, tovább folytattam:
- Képzelje, én is földidomár vagyok ám! Micsoda véletlen egybeesés, nem gondolja?

Vissza az elejére Go down
Rosa
Földidomár
Földidomár
Rosa


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Valahol a nagyvilágban ^^

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Vízesés Tó Left_bar_bleue6000/20000Vízesés Tó Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Vízesés Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Tó   Vízesés Tó EmptyKedd Feb. 12, 2013 9:41 am

Vízesés Tó Cim_4

Azt hiszem, hogy ekkora zavarban soha életemben nem voltam. Egyszerűen nem értem, hogy miért pont nekem kell ilyen szörnyen megszégyenítő helyzetbe kerülnöm. Meztelenül, egy védőfal takarásában és egy férfi jelenlétével.
A ruháimat illető kérdésre csak némán bólintottam és szemmel tartottam a férfit egész végig. Nem kevés dobbanást hagyott ki a szívem, mikor a férfi, korábbi kijelentésével ellentétesen cselekedve, belegázolt a vízbe és az általam felhúzott kőfalig meg sem állt. A hideg falnak vetve a hátamat tapasztottam kezeimet ismét mellkasomra és csak reménykedtem abban, hogy nem gondolta meg magát és áll szándékában megtámadni vagy valami még annál is rosszabb.
- I...igen. - felelem el-elhaló hangon, majd gyorsan le is veszem a felsőmet a kőfal tetejéről és magamra öltöm. Az alját kebleim alatt kötöm össze, egyrészt a meleg időjárás miatt, másrészt, mert nem szeretném ha az alja esetleg összevizeződne. habár igaz, hogy adottságaim így a megszokottnál jobban ki lesznek hangsúlyozva, de jelenleg ez legyen a legnagyobb problémám. A testem alsó felét takaró ruhadarabokat csak azután öltöm magamra, hogy egy relatíve kisebb kőfalat létrehozva kicsit a víz fölé emelkedem, mert elég rossz ötlet lenne teljesen vizessé tenni a ruhadarabokat. Az egyenlő lenne azzal, mintha félmeztelenül jelennék meg, habár a nadrágrész szárait így is kénytelen vagyok a combomig feltűrni, hogy nyugodtan elhagyhassam a tavat.
- Köszönöm szépen a segítséget. - lépek ki végül a kőfal takarásából és egy mozdulattal elintézem, hogy a tó újra olyan legyen mint azelőtt, nem pedig kőfalakkal tarkított. A férfire viszont továbbra sem vagyok képes zavarom okán feltekinteni, így saját tükörképemet nézve a vízben babrálok a hajammal, mintha az olyan érdekes szórakozás lenne. Igazából valahol belül elég kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet szembenézni ezzel a földidomárral, mert, hogy ő is az, legalábbis az imént azt mondta.
- A nevem Rosa Wong. Nagyon örvendek kedves ... - hagyok szünetet, hogy mondatomat kiegészíthesse, közben úgy döntök, hogy mégis csak a férfire emelem a tekintetemet, viszont a mellkasánál megakadtam. Így sokkal kényelmesebb is volt, hisz ha szembe akartam volna nézni vele akkor lehet, hogy elfáradt volna kissé a nyakam, mert azért magasabb volt nálam a férfi, habár ez már csak természetes. Meg a szemkontaktus is kerültem legalább addig, míg zavaromon sikerül valahogy túltennem magam.
- Esetleg megtudhatom, hogy mi járatban van itt? Feltételezem az én ittlétem oka ön számára is nyilvánvalóvá vált. - érdeklődtem felé egy kicsit, hisz ha már így összehozott minket a sors egy ilyen kínos módját választva a találkozásnak, legalább ismerkedhetek egy kicsit. Különben is azért keltem útra, hogy minél több tudást szerezhessek magamnak és más embereket ismerhessek meg.
- Talán jobb volna... - kezdtem bele a mondatba, valamint a szárazföld felé való indulásba, viszont zavarom okozta figyelmetlenségem okán már az első lépést követően sikerült megcsúsznom egy csúszós kődarabon. Az idő lelassult számomra és csak azt láttam, hogy a tó felszíne rohamosan közeledik felém. Fejemben azonnal megszületett a szerencsétlen jövőkép ahogy teljesen összevizeződik a ruhám és akkor búcsút mondhatok a korábbi óvintézkedéseknek. Ráadásul a víz is kristály tiszta, úgyhogy még csak az sem számítana menedéknek számomra. Miért léteznek ilyen szerencsétlen napok egy ember életében? T-T
Vissza az elejére Go down
Soren
Földidomár
Földidomár
Soren


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2013. Jan. 31.
Age : 30
Tartózkodási hely : Köztársaság város

Karakteriformáció
Hovatartozás: Köztársaságváros
Szint: 1.
Chi:
Vízesés Tó Left_bar_bleue6300/20000Vízesés Tó Empty_bar_bleue  (6300/20000)

Vízesés Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Tó   Vízesés Tó EmptySzer. Feb. 13, 2013 5:47 am

Vízesés Tó Cim_4

A következtetéseim helyesek voltak, ugyanis a leányzó valóban a ruháira vágyott. Mellesleg, nem kellett hozzá túlságosan zseniális elmével rendelkeznem, hogy le tudjam vonni ezeket a következtetéseket. Szegény ifjú hölgy, ez azért egy fölöttébb kellemetlen helyzet lehetett. A helyében én sem igazán tudtam volna mit csinálni, ráadásul személyem szintén a szégyenlősebb emberek kategóriájába volt sorolható, amennyiben a meztelenkedésről volt szó. A felső ruháim levételével nem voltak gondjaim, ám az alsómtól nem szívesen szabadultam meg. De annak is megvoltak a maga gyönyörei, ha valaki visszafogott volt, ugyanis azáltal talán még egyszerűbben fel tudta kelteni mások érdekélődését, legalábbis azokét biztosan, akik a kissé titokzatos emberek megfejtésében lelték örömüket. A nadrágom szárai, valamint a cipőm elég szépen beázott, viszont ez nem tántorította vissza ő lovagiasságomat, hisz egy fiatal leányzó bajban volt, tehát segítenem kellett neki. Persze, részletkérdésnek számított, miszerint meglehet én magam voltam a problémájának kiváltója, emiatt némi szégyenérzetet éreztem, mialatt belesuhantam a tóba.
~ Így jobban belegondolva, én sem vagyok érte odáig, ha megzavarnak a fürdésben.~ töprengtem, azután ugyebár a hölgynek szolgáltattam a ruháit. Ameddig ő öltözködött, addig szemügyre vettem a helyet. Nagyon szépséges volt, a víz tükrében láttam a kissé meggyötört fejemet, valószínűleg az utazás hatása volt. Poros volt az ingem, nyilván valóan a sivatagi szellőnek köszönhettem. A víz tükre megbomlani látszott, amikor egy koi ponty úszkált a bal lábam környékén. Igazán gyönyörű pikkelyekkel volt megáldva, a piros, valamint a sárga szín árnyalataiban tündöklött. Úgy döntöttem, kiveszem a tóból, később pedig megmutatom a lánynak, hátha azzal valamelyest jóvá tehetem majd a főbenjáró bűnömet, amiért megzavartam a foglalkozásában. Lassan, óvatosan hajlítottam be a derekamat, majd egy gyors, határozott mozdulattal csaptam le a halra.
- Hopsz, megvagy!- suttogtam vidáman. Sikerült a kezeim közé szorítanom, még csak meg sem sebezte a tenyeremet, vagy az ujjaimat. Gyengéden emeltem ki a vízből, majd magam felé fordítottam, alaposan szemügyre vettem. Egy nagy vigyorral a képemen néztem a szemeibe, amit ő nem viszonzott. Bambán tátogott, úriasan mozgatta a nagy bajszát, ami számomra szórakoztatóan hatott.
- Hihi!- kuncogtam gyermeteg módon, ám ekkor egy nagy robaj hatására kiejtettem a kezemből az állatot, az meg menekülőre fogta a dolgot. A földidomár lány irányából származott a hang, mert éppen sajátos kis öltözőfülkéjének kialakításán ügyködött. Végül is bevégezte az öltözködést, eztán leengedte a kőfalakat is. Csinos leányzó volt úgy is, hogy már nem csupán az arcát láttam.
- Ugyan, igazán semmiség, ez volt a legkevesebb, amit megtehettem önért!- jelentettem ki mosolyogva, mialatt megvakartam a tarkómat fehér ingem nyaka mögé bújtatva két ujjamat. Eleinte rám sem akart igazán nézni a leány, ezt furcsálltam csöppet. A kinézetéből úgy ítéltem meg, nagyjából egy korosztályban lebeghettünk. Zsebre dugtam a kezemet, majd a hölgy haját kezdtem figyelni, elvégre valamiért előszeretettel turkált benne, gondoltam biztosan ki akart belőle szedni valamit. Azután leesett, nagy valószínűséggel csak enyhe zavartsága végett babrálhatott fekete fürtjei között.
- Óh, Sorennek hívnak kedves Rosa, részemről a szerencse.- mutatkoztam én is be.
~ Szóval Rosa Wong. Aranyos hangzású név.~ futott át a gondolatfoszlány agytekervényeimen. Legalább már rám nézett a hölgy, ámbátor még mindig csak a mellkasomig, a szemkontaktust nem kívánta felvenni, amitől egyre inkább bűnösnek éreztem magamat, mivelhogy személyemnek volt köszönhető a némiképp kínos szituáció. Rosa kitért ottlétem okára is.
- Hű, ez egy hosszú sztori. Tudja, én újságíróként dolgozom Köztársaság városban, és nem is olyan rég, pár napja a főnököm, Mr. Genichi, magunk közt legyen szólva egy debil, kitalálta, hogy a Föld Királyságában ott kell lennünk egy találkozón, de sajnos a léghajónk lerobbant. Szerencsére senki nem sérült meg, viszont sokáig tarthat, mire küldenek értünk mentesítést, úgyhogy én tettem egy felfedező sétát. Így bukkantam magára.- vázoltam a tényeket a hölgyeménynek, majd ő a part felé kezdett sétálni, engem is magával invitálva, de sajnálatos módon eléggé megcsúszott, vagy fogalmam sem volt mi történt vele, viszont a víz felé száguldott gőzerővel. Szerencsére az én reflexeim jók voltak, ezért rögtön cselekvésre bírtam önmagam. Egy nagy lépést tettem előre, s egyik karomat átíveltem Rosa lapockáin, még a másikkal elkaptam az egyik karját megtartás céljából. Ennek köszönhetően sikerült valamiféle érdekes, hősies pózban elkapnom a zuhanó leányzót, meggátolva ezzel a vízbe hullását.
- Heh! Ne mondom, maga aztán vonzza a vizet!- jelentettem ki poénosan. Ekképpen már nem igazán kerülhette ki a szemkontaktust velem, minden esetre felsegítettem. Még mindig jobb volt, mintha teljesen belevágódott volna ruhástól a tóba.
- Különben, az tényleg leesett, hogy mit csinált pont itt... Ám azt nem túlságosan értem, mit keres itt a kietlen sivatagban? Teljesen egyedül? Kegyed nevéből ítélve, ön nem egy egyszerű ember.- bombáztam a kérdéseimmel Rosat, ezt követően ideje volt végre elindulni a szárazföld irányába.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Tó   Vízesés Tó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés Tó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: A kontinens :: A föld királysága :: Si Wong sivatag-
Ugrás: