~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Én, az Avatár 67252
Staff
Én, az Avatár Korra10

Én, az Avatár Aange

Én, az Avatár Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Én, az Avatár Wikialogoq

Én, az Avatár Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Én, az Avatár EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Én, az Avatár

Go down 
SzerzőÜzenet
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Én, az Avatár Empty
TémanyitásTárgy: Én, az Avatár   Én, az Avatár EmptySzomb. Feb. 23, 2013 5:49 am

Üdv!

Íme a nyitó nyereményjáték utolsó darabja:

Elgondolkoztál már, hogy milyen lennél avatárként? Hogy mit tehetnél meg, és miként? Itt az idő, hogy kipróbáld magad egy novellaverseny keretein belül! Írd meg, hogy karaktered, vagy te magad miként kezelné, ha ő lenne az avatár! Egy a lényeg, hogy a történetben ne legyen megnevezve, hogy pontosan kiről is van szó, azonban akár E/1-ben, akár E/3-ban is íródhat a történet, aminek maximális hossza ne haladja meg a 1000 szót.

Az elkészült pályaműveket privát üzenetben továbbítsátok nekem, "Én, az Avatár" témával. Ezenkívül pedig adjatok valamilyen címet neki, hogy megkönnyítsétek a beazonosítást.

Március 10.-én, tetszőleges sorrendben fogom beposztolni őket, név nélkül.

A győztesről szavazás dönt. Minden pályaművet 1-től 5-ig terjedő skálán kell értékelni (emellett nyilván szóban is lehet.)
Minden résztvevőnek kötelező szavaznia, aki ezt nem teszi meg, azt kizárjuk.

Határidő: Március 10.

Jutalom: Meglepetés :3

Sok szerencsét mindenkinek! ^w^
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
 
Én, az Avatár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avatar foglaló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Szabályzat és Fontosságok :: Fórum dolgok :: Nyereményjáték-
Ugrás: