~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P 67252
Staff
Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Korra10

Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Aange

Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Wikialogoq

Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kuzon

Kuzon


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Köztársaság város

Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Empty
TémanyitásTárgy: Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P   Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P EmptySzer. Júl. 10, 2013 7:46 am

Kód:uizag

Adatok

Név:Kuzon Zhang
Nem:férfi
Kaszt:tűzidomár
Kor:22 éves


Kinézet


A sötét barna haját legszívesebben kifésületlenül hagyná,de a tárgyalásoknál,rendezvényeknél stb. szépen kifésüli! Borostyán-barna színű szeme (na meg a sok pénze) miatt sok lány bele szeret, de ez őt hidegen hatja. Tökéletes magasságához társul egy tökéletes testfelépítés, amit a sokévnyi edzés eredménye. Nappal inget és öltönyt hord, este, pedig Fekete Hercegként köpenyben és álarcban láthatják.


Jellem


A szülei elvesztése mély traumát hagyott az akkori, 8 éves Kuzon lelkében, ezért amikor csak tudott távol volt a várostól, hol a szüleit a szeme láttára megölték. Több helyen volt, ahol megtanulta a legnehezebb tűzidomítás mozdulatot, külön féle önvédelmi harcfajtákat és a félelem legyőzését. Annak a félelemnek legyőzését, ami 8 éves kora óta kísérti, hogy rosszabb ember lesz, mint az apja. Mikor vissza a tért a városba, hogy elfoglalja a jogos helyét a Zhang Hadi Technika és Légvédelmi Technika vállalatban rádöbbent, hogy meg kell védeni a várost a bűnözőktől. Korra avatár után a várost egyre jobban elárasztotta a határtalan bűnözés. Ezért találta ki a Fekete Herceget, ezért bújik álarc és köpeny mögé,hogy este a sötétség leple alatt elpusztítsa a bűnözést.


Előtörténet


- Mások, ha megnézik a vállalat nevét  erőszak nyűt róla először eszében, pedig a fegyverek nem csak a háborúról és az ölésről szólnak, hanem  legfőképpen önvédelemről. Az apámnak volt egy mondása, amely, így szólt: "A harc lényege nem az ellenség legyőzése, hanem az, hogy éld túl a harcot".- mondtam és közben a Köztársaság Légierő tábornokának a szemébe néztem. Tudtam, hogy megvan az üzlet, de azért tartottam a szemkontaktust.
- Az üzletet elfogadjuk és akkor 90db KY 1501 repülő gépet rendel a Köztársaság. - mondta a tábornok és elkezdte összepakolni az asztalon az iratait.
- Persze kedvezményesen adom el önöknek- feleltem, tábornok elmosolyodott és elindult az ajtó felé
- Köszönöm uram, ha maga nem lenne, a katonáimnak még fegyverük se lenne. - mondta az ajtóban - Viszlát, uram-tette hozzá.
- Viszlát - mondtam én is, majd elment. Már estefelé járt, ezért nekem is haza kellet mennem. Összepakoltam a cuccaimat a teremben és a kocsim felé vettem az irányt. Ilyen későn az utcákon már csak a hajléktalanok voltak. Mikor megtaláltam, hogy hová is parkoltam reggel és pont be akartam szál a kocsiba valaki hátúról a derekamhoz nyomott egy tört.
- Adja oda az összes pénzét. - mondta a támadom, akiből csak úgy áradt az alkohol szaga.
- Rendben- mondtam nyugodtan és kivettem a zsebemből a pénztárcámat, majd nyújtottam a támadómnak és akkor ledobtam a földre. Az ellenségem kezéből kicsavartam a tört majd a kocsi falához nyomtam a testét és tört most én nyomtam az ő hátához.
- Te nem csak a pénzemet akartad el venni, hanem valakik küldtek- mondtam a férfinak-  Kik küldtek?
- Senki- válaszolta kissé hisztérikusan a férfi.
- Maga fél, de nem tőlem, hanem azoktól, akik küldték rám- mondtam.
- Az mondták, hogy, ha elmondom, önnek ki küldött megölnek- mondta sírva.
- Ha elmondja, hogy kiküldött és miért küldött  teszek róla, hogy nem öljenek meg- mondtam és a tört elvettem a hátától, de még erősen nyomtam a testét a kocsi oldalához
- Az Egyenlőség küldött, azért, hogy átadjam önnek azt, hogy nem tetszik nekik, az, hogy a Avatárpártiaknak adsz el fegyvereket. - mondta és a testét átjárta a gyávaság undorító szaga.
- Üzenem az Egyenlőségnek, hogy a családom évszázadok óta az Avatárt szolgálj-védi és én is, így fogok tenni- mondtam határozottan - Annak adok el fegyvert, akinek csak akarok, és ők nem tartoznak azok közé. - mondtam és elengedtem a férfit. Tudtam, hogy el fogja mondani az Egyenlőségnek az üzenetemet! Beültem az autómba és haza hajtottam. Ahol egy finom vacsorával vártak engem, amit szép lassan meg is ettem. Pont, amikor be akartam kapni az utolsó falatot az ebédlőmben a vállalat egyik vezetője, Zhuang jelent meg. Nem mellesleg, csak ő tudja, hogy igazából én vagyok a Fekete Herceg és ő készíti a felszerelésemet is.  
- Jó estét uram –mondtam neki és felálltam az asztalról, majd kezet fogtam vele.
- Jó estét önnek is- mondta, majd észrevettem, hogy egy fém doboz van nála- Hoztam önnek egy kis meglepetést.
- Akkor menjünk be a dolgozó szobámban- mondtam és a dolgozó felé vettük az irányt és amúgy a kismeglepetés általában egy új fegyver szokott lenni a Sötét Herceg számára. A dolgozó a ház másik szárnyában volt, ezért egy kicsi gyalogolnunk kellet, de ez a nagyház átka. Amikor megérkeztünk a helyiségbe Zhuang letette a fém dobozt az asztalra, majd kinyitottam és egy gyönyörű Katana volt benne.
- Földkirályságából szereztük be a kard élének anyagát és a markolata egy Északi- Levegő templom körül növő fa, amit arany bevonattal öntöttünk le. Ezek mellet a kard éle bármilyen magas hőmérsékletet kibír- fejezte be a mondandóját én pedig kivettem a fegyvert a dobozból.
- Hát ma ki szeretnék menni egy kicsit és a fegyver segítség lenne benni –mondtam- De nem tudta nekem csinálni egy ugyan ilyet csak iker Katata ként?
- Hát persze, hogy meg tudom csinálni- válaszolta.
- Uram ön mit tud, hogy halad a Fehér Lótusz a szellemekkel? –kérdeztem.
- Én arról nem tudok semmit, de ha ön átvenné az apja helyét a rendbe, akkor többet tudna- mondta majd elment.


Felszerelés(ek)/Fegyver(ek)


dobó csillagok, 2 db kis tör és egy iker katana


A hozzászólást Kuzon összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 22, 2013 12:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P   Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P EmptySzomb. Júl. 13, 2013 3:56 am

Üdvölet, kedves Kuzon!

Engem ért az a megtiszteltetés, hogy ellenőrizhetem előtörténeted, így hát kezdjük is a pozitívumokkal!
  • Megfelelő helyre készítetted a topikot, és a címe is helyes.

Sajnos azonban minden mással kisebb-nagyobb problémák vannak, kezdjük is az elején:
  • Nem megfelelő sablon. – A karakterlap sablont másoltad ki, amit már az elkészült karaktereknek kell alkalmazni, az előtörténet segédlet kiemelten az Előtörténetek topikban található, kérlek, azt használd.
  • A rossz sablonból adódóan nincs kód! - Amíg ez nem szerepel, nem fogadható el a történet, így tovább sem kellett volna olvasnom, de mégis így tettem. Neutral
  • Az oldalon a Tűz ura Entei játékos karakter (Vezető csoportban megtalálod), ha szeretnél a királyi család tagja lenni, tőle kell engedélyt kérned erre.
  • A tűzidomárok csak sok tanulás révén képesek elérni a villámidomítás tudományát, és nem is feltétlen sikerül mindenkinek, épp ezért az oldalon ez IC pályázathoz, és admini engedélyhez kötött.
  • Az előtörténetedben hemzsegnek az elgépelések, minden mondatra jut legalább egy, így nem írnék ide példákat, egy átolvasással ezek orvosolhatók.
  • Figyelj a ragozásra, és az igeidőkre! Ahová megyünk, az –ba, -be ragot kap, ahol bent vagyunk, az pedig –ban, -ben ragot. Többször is összekeverted, ez is kiküszöbölhető egy átolvasással.
  • Sokszor teszel a pont, vagy vessző elé szünetet ott is, ahol nem kell, ettől kuszának látszik a szöveg, ezt is javítsd, kérlek.
  • A történeti részben sok a logikátlanság. 30 óráig nem evett a karakter? És közben a királyi palotában nem vették észre hogy eltűnt? Ez csak egy a sok közül, légy figyelmesebb!


Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Javats10

Amíg a fentebbi hibák fellelhetőek, JAVÍTÁSra visszaküldöm történeted. Amint ezzel kész vagy, jelezz egy stafftagnak, és ismételten leellenőrizzük.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
Kuzon

Kuzon


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Köztársaság város

Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P   Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P EmptyVas. Júl. 28, 2013 12:29 am

Okés !Kíjavítom
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P   Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuzon Zhang-Fekete Herceg/kész van :P
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: