~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Tettestársam keresem 67252
Staff
Tettestársam keresem Korra10

Tettestársam keresem Aange

Tettestársam keresem Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Tettestársam keresem Wikialogoq

Tettestársam keresem Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Tettestársam keresem EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Tettestársam keresem

Go down 
+6
Shen
Yukino
Klaus
Rupert
Jirou
Korra
10 posters
SzerzőÜzenet
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyKedd Jan. 29, 2013 7:41 am

Tettestársam keresem Nisshi10

Ha szeretnél játszani, de nincs kivel, itt kereshetsz magadnak "tettestársakat".
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
Jirou
Vízidomár
Vízidomár
Jirou


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : vándor

Karakteriformáció
Hovatartozás: Északii Víztörzse
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6200/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyKedd Jan. 29, 2013 7:57 am

Wanted, wanted, wanted!
Keresek egy olyan személyt akivel elindíthatom a karakterem életútját az oldalon! Very Happy

jelentkezés formájában! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rupert
Tűzidomár
Tűzidomár
Rupert


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Én sem tudom hol

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6200/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 3:31 am

Amint a karakterem el lett fogadva és pontjaim kiosztottam, egy kedves játékossal fel avatnám az Agni Kait. Azért írok ide előbb, hogy minél előbb legyen ellenfél, hogy pontozásom után azonnal játszhassak. Kérem, hogy privát üzenet formájában, netalántán a chaten jelentkezzenek az érdeklődők.
Vissza az elejére Go down
Klaus
Kivételes
Kivételes
Klaus


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6000/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyPént. Feb. 01, 2013 11:35 pm

Keresem azt a hölgyet/urat, aki szívesen kalandozna velem akár az óperenciás tengeren is túl. Győzzünk le együtt rablóbandákat vagy szörnyhordákat, esetleg mind a kettőt! Ha valakit érdekel a lehetőség, írjon rám privát üzenetben! :]
Vissza az elejére Go down
Yukino
Ős
Ős



Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue8000/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyKedd Feb. 05, 2013 2:57 am

Rosa, Klaus, Ismira!
Ahogyan átnézegettem az adatlapokat, csak ti hárman vagytok olyanok, akik fegyverhasználhatban kitűnnek viszonylag. Valamelyikőtöknek lenne kedve küzdőterezni? Csak egy szabály van, hogy használni csakis fegyvert szabad, és idomítani tilos. Naaa? *o*
Vissza az elejére Go down
Shen
Vezető
Vezető
Shen


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Feb. 05.

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptySzer. Feb. 06, 2013 6:38 am

Üdvözletem nagyvilág!

Olyan személyt keresek, akivel a Föld Királyságában tudok játszani egyet. DE! Én álruhában leszek, így az illető nem ismerhet fel, vagy ha mégis... nos akkor így jártam Very Happy

Jelentkezni PÜ-ben lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Entei
Vezető
Vezető
Entei


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : A tűz országa -> Főváros -> Királyi palota

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint:
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue0/0Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (0/0)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptySzer. Feb. 20, 2013 2:49 am

Szeretném beindítani a karaktert, szívesen várok júzereket, akik játszanának a Tűz Urával. :3 PÜ-ben várom a jelentkezőket!
Vissza az elejére Go down
Jirou
Vízidomár
Vízidomár
Jirou


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : vándor

Karakteriformáció
Hovatartozás: Északii Víztörzse
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6200/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyPént. Márc. 08, 2013 8:34 am

Hello, hello, és hello! *széles vigyorral az arcán integet mindenkinek!*

Agni Kaira vagy ismerkedős vagy hülyéskedős,, beszélgetős játékra keresek társat vagy esetleg társakat. Very Happy Ha van kedved akkor dobj meg egy PÜ-vel és kezdhetünk is!
Vissza az elejére Go down
Lan Niu
Földidomár
Földidomár
Lan Niu


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 30

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6000/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyKedd Márc. 19, 2013 5:28 am

Haliho~

Szeretném felhívni a Táncos cirkusz és a Tűzpróba: Irgalom küldetésen résztvevők figyelmét, hogy mindkét helyen a határidő lejárt!
A hétvége folyamán szeretném beküldeni mindkét helyre a mesélést! Hiányzást, késést nem jelentett senki sem nekem az utóbbi időben, legalábbis mióta a legutóbbi mese bekerült (a Táncos cirkusz esetében a kaland kihirdetésnek topcijában is felhívtam a figyelmet a határidőre és azóta sem érkeztek a postok). Amennyiben a hét folyamán nem kerülnek be a kalandba hozzászólások és a résztvevő nem indokolja írásának kimaradásának okát, kihagyom az adott körből és a következő postjában pótolnia kell az elmaradását!

Megértéseteket köszönöm!


ui.: Azért ide írtam, mert félő, hogyha a kalandok kihirdetésének a topicjába írom, akkor elhaladtok felette. >.<
Vissza az elejére Go down
Kazuya
Kivételes
Kivételes
Kazuya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6000/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptyHétf. Márc. 25, 2013 11:47 pm

Sziasztok!
Mivel most úgy néz ki van időm, ezért szeretném megtalálni tettestársamat akivel köztársaság városban kalandoznék egy kicsit. Többek között ismerkednék is egy kicsit a világgal a játékszabályokkal ilyesmi. Korrával már megbeszéltem egy alap koncepciót amire rá is bólintott. Csak egy olyan emberke kéne aki elkalauzolna KV utcáin akár mesélőként akár játékos társként. Persze elküldeném pmben a sztori ötletemet!
Vissza az elejére Go down
Han Tashiko
Tűzidomár
Tűzidomár
Han Tashiko


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 13.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szövétnekben...

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Tettestársam keresem Left_bar_bleue6000/20000Tettestársam keresem Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem EmptySzer. Márc. 27, 2013 12:00 am

Üdv!
Keresnék egy Tűzidomárt aki játszana velem. Nos, igen. Előszőr meg kellene szöknöm a falumból és a klánomtól, úgy hogy akár lehetne ez is a játékunk témája.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tettestársam keresem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tettestársam keresem   Tettestársam keresem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tettestársam keresem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Szabályzat és Fontosságok :: Fórum dolgok-
Ugrás: