~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Hiányzás 67252
Staff
Hiányzás Korra10

Hiányzás Aange

Hiányzás Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Hiányzás Wikialogoq

Hiányzás Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Hiányzás EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Hiányzás

Go down 
+3
Suǒ-xū
Rupert
Katara
7 posters
SzerzőÜzenet
Katara
Moderátor
Moderátor
Katara


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mindenhol :3

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzás   Hiányzás EmptyPént. Feb. 08, 2013 12:46 am

Ennek a topiknak a célja, mint ahogy a címből látható, az esetleges hiányzások bejelentése. Ha valamilyen oknál kifolyólag hiányzol akkor ide tessék írni, hogy a játékostársaid is tudjanak róla.
Vissza az elejére Go down
http://hu.avatarszerepjatek.wikia.com/wiki/Main_page
Rupert
Tűzidomár
Tűzidomár
Rupert


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Én sem tudom hol

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue6200/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:45 am

A hétvégén nem igazán voltam és úgy látszik, hogy az inaktivitásom a jövő hétre is ki fog terjedni. Figyelem! Ez nem azt jelenti, hogy nem leszek, csupán, hogy nagyon ritkán, de ettől eltekintve megpróbálom nem hátráltatni a küldetéseket.
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue8000/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptySzer. Feb. 13, 2013 10:37 pm

Tulajdonképpen elég gyakran fordul majd ilyen elő, mert azért no, a hétvége az hétvége, csak nekem ez általában elnyúlik kissé, és másként fest, mint másoké, mert nem Picassot, hanem Rembrandtot szereti, hiszen a kubizmus, és a 20. századi művészetek nekem amúgy sem fekszenek, hiába fújom kívülről az összeset, a barokk meg azért mégis csak barokk, azt pedig szeretem. Mégis érzek magamban egyfajta késztetést, hogy írjak ide, barokkos körmondatokkal megfogalmazva, hogy kicsit megléptem, hadd legyen mit bogoznotok, és tudom, tudom, nem vagyok egy egyszerű eset. ^^" No aztán remélem, sőt, ajánlom, hogy sokaknak fogok hiányozni, mit sokaknak, mindenkinek! Számon lesz ám kérve mindenki, hogy megtért-e már az én tanításaimat követni, és hogy hívő lesz, vagy szövetséges a világuralmi, bocsánat, világuralmat mondtam? Nem ezt akartam. Világbéke, igen, a világbékés terveimben, úgy bizony... World Ez közel volt... *homloktörölget*
No, de mielőtt szétspammelem az üzenetem, olyan dolgokkal, amiknek amúgy semmi közük nincs az egészhez, de nem baj, legalább jó mulattató, vagy éppen lefárasztó, kinek micsoda, engem igazán nem érdekel, ki örül ennek olvasatán, és ki szenved, hacsak nem hiányom miatt szenvedtek, mert tudom ám, hogy így van. Aki meg nem, az úgyis csak hazudik, hiszen mindenki megmondja, hogy tiszta cuki vagyok, és engem nem lehet nem szeretni, no persze ez hazugság, mert akkor sem vagyok cuki, ha csak másfél méterre nőttem, és elférek minden alacsony ág alatt, míg ti nem. >.>
Tehát, tehát, lényegre térek. Holnaptól egész hétvégén át elérhetetlen magasságokba szállok, mert partypartyparty. Ismerve magunkkal abban sem vagyok biztos, hogy hétfőre végzünk vele, hiszen magammal rángatom a tükörképem, a kedvenc pokémonom, sőt, még egy admint és egy játékost is. Nektek most nem találtam ki jópofa beceneveket, ne hari érte, igazán.
Tehát, Party Hard díj kiosztva Berthának, +2 karizma módosító. Igaz, most nem MAGUS-ozni fogunk, de a szabbat miatt még csak Debbiet sem vihetem, shit. T.T Ideje átprogramoznom az agyam tzimisce módba, hiszen ciki lenne, ha pont én sülnék fel, mert nem vagyok én szalonnás rántotta, hogy így tegyek.
Ahova van tartozásom, ma még írok, miközben készülgetek. Jóóóó lesz ez a hétvége. Very Happy
Még visszatérek! Very Happy *elnyújtott hangon kiabálja zuhanás közben, és sorry a hosszért, ez most kikívánkozott, egyszerűen jól esett* xD
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Ismira
Tűzidomár
Tűzidomár
Ismira


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue6200/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 10:09 am

Üdv!

Holnaptól egészen vasárnap délutánig vendégem lesz, szóval nem fogok tudni postolni, de remélem, senkit nem tartok majd fel ezzel! Smile
Vissza az elejére Go down
Katara
Moderátor
Moderátor
Katara


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mindenhol :3

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:31 am

Sziasztok! ^^

Sajnálatos módon ezen a héten és a jövő héten nem igazán fogok tudni lenni aktívan, vagy csak nagyon keveset. Számomra most vannak a próbaérettségik úgyhogy a szabadidőmet a tanulás elég nagy százalékban el fogja nyelni. >< Bocsánatot kérek mindenkitől és igyekszem posztolni ahogy erőm és időm engedi. ><
Vissza az elejére Go down
http://hu.avatarszerepjatek.wikia.com/wiki/Main_page
Aang
Admin
Admin
Aang


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Oct. 20.

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyKedd Feb. 26, 2013 6:56 am

Sajnálattal kell közölnöm, hogy egy darabig megint nem leszek elérhető. Sad
Ez azt jelenti, hogy hónapokig, legrosszabb esetben fél évig kizárt, hogy leszek. :_(
Ha tudok, jövök vissza, ha nem akkor megmaradok tiszteletbeli Avatár. ^^
De próbálok vissza jönni. ^^

Addig is legyetek jók, vigyázzatok magatokra és kívánok mindenkinek eredményekben és sikerekben gazdag játékot, no meg boldog új évet is. ^^ XD

Üdvözlettel,
Aang user

Vissza az elejére Go down
Ismira
Tűzidomár
Tűzidomár
Ismira


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue6200/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyKedd Feb. 26, 2013 8:34 am

Szeretnék bejelenteni egy pár napos hiányzást, mivel beteg vagyok, és nem hiszem, hogy nagyon összpontosítani tudnék a postokra. Ha megoldható, hogy a küldiken egy körből kihagyjatok, és a másodikban bepótoljam, megtennétek? Nem akarok senkit se feltartani, de mindegyik kaland eseménye nagyon érdekes!^^
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue8000/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:46 am

Határozatlan ideig nem leszek. Sajnálom, rajtam kívül álló okok, amint lehet, intézem.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue8000/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 9:27 pm

Problem solved, újra tudok lenni. Szerencsére hamarabb megoldódott a gondom, mint számítottam rá. >.<
Mától úgy hétfő-keddig party van nálam, de lévén jövő héten szünetem van, már tényleg és ismét nekiállok a postolásnak. >< Elnézést első sorban Yukino júzerétől, egyszerűen tényleg így alakult, hogy még ne tudjak írni, a szünet alatt pótolom azt is, és az ígért küldit is indítom a repos csapattal. >.<

Duplázásért bocsikaaaa. Béke. World
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Lan Niu
Földidomár
Földidomár
Lan Niu


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 30

Karakteriformáció
Hovatartozás: Föld királysága
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue6000/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptyPént. Ápr. 12, 2013 6:42 am

Sziasztok~

Nos, azt hiszem itt az ideje szólnom erről… >.< Alig egy hónapom van vissza a vizsgákig emiatt az időm, amit írásra tudok szánni igencsak lecsökkent, közrejátszanak ehhez beadandók, tanulnivalók és személyes okok is, amit itt nem firtatnék >-< Mindenesetre igyekszem rendszerezni a dolgot és írni mindenfelé, főleg a határidős helyekre, ahogy az időm és energiám engedi, de ha valahova mégis késnék és nem kívántok várni nyugodtan hagyjatok ki az adott játékból. Esetleg, ha tényleg rendkívül fontos lenne, hogy írjak Privát Üzeneten keresztül, esetleg skypen nyugodtan lehet szólni róla és meglátom, mit tehetek az ügy érdekében.

Megértéseteket köszönöm!

Vissza az elejére Go down
Katara
Moderátor
Moderátor
Katara


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mindenhol :3

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptySzomb. Jún. 29, 2013 10:16 am

Kedves nyuszikáim! ^.^

Sajnos, megkésve bár, de írok ide. Eddigi hiányzásom és a jövőheti is az érettséginek tulajdonítható. 24 órából legalább 16-ot vagy többet tanulással töltök. A szóbeliken már túl vagyok de jövőhéten kegyetlen írásbeli áradat következik mindössze egy napi pihenővel.
Az azutáni héten (8-13) lesz egy táborom, illetve az első a három nyári tábor közül, úgyhogy azon a héten sem leszek, maximum hétvégén. Remélem elnézitek nekem ezt a hosszas elmaradást. >.<
Mindezt követően viszont igyekezni fogok visszacsöppenni a fórumos életbe és ismét felvenni a játékosi és moderátori kesztyűt. Köszönöm szépen a megértéseteket. ^^
Vissza az elejére Go down
http://hu.avatarszerepjatek.wikia.com/wiki/Main_page
Jirou
Vízidomár
Vízidomár
Jirou


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : vándor

Karakteriformáció
Hovatartozás: Északii Víztörzse
Szint: 1.
Chi:
Hiányzás Left_bar_bleue6200/20000Hiányzás Empty_bar_bleue  (6200/20000)

Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás EmptySzer. Aug. 14, 2013 5:17 am

Sziasztok Smile
Igen én is élek még bármennyire meglepő Smile azonben nem a legjobb hirrel jottem el hozzátok. Családi okok miatt kikapcsolták az internetünket, ami rendezve lett, de édesanyám nem óhajtja visszakapcsoltatni az internetet, tehát nem tudok játszani, sajnálkatos módon :'( Pedig mindenki nagyon hiányzik Sad Na, majd beszerzek ilyen telenorors modemes cuccost és visszatérek!

Üdv,
Jirou, Shen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzás   Hiányzás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Szabályzat és Fontosságok :: Fórum dolgok-
Ugrás: