~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Suǒ-xū 67252
Staff
Suǒ-xū Korra10

Suǒ-xū Aange

Suǒ-xū Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Suǒ-xū Wikialogoq

Suǒ-xū Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Suǒ-xū EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Suǒ-xū

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Suǒ-xū Left_bar_bleue8000/20000Suǒ-xū Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Suǒ-xū Empty
TémanyitásTárgy: Suǒ-xū   Suǒ-xū EmptyVas. Feb. 10, 2013 12:00 pm

Suǒ-xū Suoprof
Kód: ux
Név: Suǒ-xū
Nem:
Kaszt: Ős
Kor: 24 év
Felszerelés: Az esze és az erszénye
Szint: 1
Chienergia: 8000
Mesterpont: 5
Előtörténet




Megjelenés
A test egy eszköz. Az ember a gondolataival él, többnyire az érzelmei, vágyai, félelmei irányítják. A test pedig arra való, hogy ezeket a vágyakat beteljesítsük, kifejezzük érzelmeinket, kimutassuk azt, amit az asztrális síkon már eldöntöttünk. A test nem több, csak egy eszköz. De mint minden eszközt, így ezt is rendben kell tartani. Vigyázni kell rá, ápolnunk kell – hiszen ahogyan egy evőeszköz is tönkremehet, és használhatatlanná válhat, vagy éppen egy építési eszköz, így a saját testünk is. Ez a legfontosabb eszköz, melyet valaha is használunk életünkben. Tartsuk tisztán, épen, egészségesen és szépen. Cserébe az eszköz hatékonyabb munkával hálálja meg nekünk szeretetünk.

Személyiség
Semmi sem az, aminek látszik. Bízz mindenkiben, egyben ne bízz meg senkiben. Mégis, ha valakiben feltétlenül megbízhatsz, az te magad vagy. Én bízom önmagamban, és bízok képességeimben. Például elhatároztam, hogy fantasztikus leszek – és így is történt.
Az embereket az érzelmeik irányítják. Ez velem is így van, én azonban sokkal több jelentőséget tulajdonítok azoknak az apróságoknak, melyek másoknak rendszerint elkerülik a figyelmüket. Nem látnak eléggé, nem figyelnek eléggé, pedig csak egy kicsit kéne igyekezniük, és máris boldogabbak lennének környezetükkel. Persze ez elég sok kényszercselekvéssel is jár. Egyesek szerint meggondolatlan vagyok. Talán igazuk van.
Én boldog vagyok. Amikor éppen nem, akkor is azt kutatom, és elérem, amit csak akarok. Bármi legyen is az ára. Egyszer azt mondták rám, kicsit megszállott vagyok, pedig szerintem ez egyáltalán nincs így. Csupán a saját utamat járom, amit mások általában nem érthetnek meg. Nem, nem a képességeikkel van a gond, hanem a kifogásaikkal. Én azonban rá tudok világítani, mennyire tévednek. Hiszen én bölcs vagyok.



Technikák/Eszközök:

Kalandok:


Agni kai:

Bónuszok/Jutalmak:

Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Momo
Moderátor
Moderátor
Momo


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Oct. 20.

Suǒ-xū Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suǒ-xū   Suǒ-xū EmptyVas. Feb. 10, 2013 12:25 pm

Fizikai tulajdonságokra kezdeti 65 pont:

  • Erő: 13
  • Ügyesség: 13
  • Gyorsaság: 11
  • Állóképesség: 15
  • Érzékelés: 13


Chi energia után járó 16 pont:

  • Pusztakezes harc: 3
  • Fegyverforgatás: 0
  • Kontaktus: 7
  • Chi harmónia: 6
Vissza az elejére Go down
 
Suǒ-xū
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Karakterlapok-
Ugrás: