~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Chiharu 67252
Staff
Chiharu Korra10

Chiharu Aange

Chiharu Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Chiharu Wikialogoq

Chiharu Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Chiharu EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Chiharu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chiharu
Tűzidomár
Tűzidomár
Chiharu


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Jan. 29.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Chiharu Left_bar_bleue6000/20000Chiharu Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Chiharu Empty
TémanyitásTárgy: Chiharu   Chiharu EmptyVas. Feb. 10, 2013 12:13 pm

Kód: hhr

Adatok

Név: Chiharu
Nem:
Kaszt: Tűzidomár
Kor: 17

Kinézet


Hosszú haja halvány, rózsaszínes árnyalatú, éppen ezért elég jellegzetes és feltűnő, de próbálja elrejteni. Bőre halvány, arca hosszúkás, vonásai nemes metszésűek. Szemei általában nyugalmat sugároznak, vagy kedvesen csillognak, hosszú szempillák keretezik, és égszínkék színűk sokakat megigéz. Alakja nyúlánk, lábai és kezei is hosszúak, de ettől nem esetlen, inkább kecses a mozgása. Ruházat szempontjából igyekszik az átlagosra törekedni, hogy ne lógjon ki még inkább a tömegből.

Jellem


A végtelen nyugalom, és megfontoltság jellemzi. Annak ellenére, hogy az egyik leginkább dühre és szenvedélyre épülő elemnek parancsol, nem könnyű kihozni a sodrából. Neveltetéséből adódóan méltóságteljesen viselkedik másokkal, de magának is megköveteli ezt a tiszteletet, azonban nem származása miatt, hanem mert ezt minden ember megérdemli. Igyekszik kedvesen, és segítőkészen fordulni másokhoz, azonban nehezen nyílik meg, és szinte senkiben sem bízik teljesen. A tűzidomítást csak végszükség esetén használja, és akkor is sokszor könnyek között, szinte hisztérikus kitöréssel.
Előtörténet


„Drága Szüleim!

Azt hiszem ez az az éjszaka, amire egész életemben úgy fogok emlékezni, mint az első lépésre. Bár az még kérdéses, hogy eme lépés okos, vagy botor dolog volt-e tőlem, minden esetre az biztos, hogy elkerülhetetlen. Nem vagyok elégedetlen, ezt szeretném leszögezni, nagyon is szerencsés vagyok, hogy ennek a családnak a tagja a lehettem, hogy itt nőhettem fel, és mindenre megtanítottak, megtanítottatok, amit csak tudnom kell. Anya, apa, drága testvéreim, szeretlek benneteket! Azonban képtelen vagyok lemondani a szerelemről, csupán a kedvetekért, vagy bárki másé ért, sajnálom. Az én önzésem, és viselem a súlyát.
Olyan helyre megyek, ahol mindent egyedül kell elérnem, hogy lássam, mire is vagyok képes, és hogy világot nézzek. Tudom, hogy képesek lennétek bárhol a nyomomra bukkanni, éppen ezért kérlek benneteket, ne keressetek! Hagyjátok, hogy végre egyszer azt tegyem, amit szeretnék, és ne azt, amit kellene, amit mások helyesnek vélnek. Igyekszem levélben mindig tudatni veletek, hogy jól vagyok, és minden rendben, mert minden rendben lesz, elvégre erősnek, és talpraesettnek neveltetek. Talán egyszer még hazamegyek, és jól tudom, hogy akkor nem úgy fogtok fogadni, ahogy eddig bármikor, de remélem, az időm majd enyhít az érzéseiteken. Bocsássatok meg, amiért talán csalódást okoztam nektek.
Szerető lányotok:
Chiharu”


Nehéz sóhajjal tettem le a pennát, és a tökéletesen kanyarított betűkre fújtam, ezzel is húzva kicsit az időt, majd az asztalon hagyva a levelet, felálltam. Hiába az elhatározás, ami már oly régóta megszületett bennem, a búcsú nem olyan könnyű, mint azt képzeltem, végtére is azt a helyet fogom elhagyni, ahol az egész eddigi életem töltöttem. Minden egyes tárgyhoz emlékek sokasága kötődik, amiket magammal vihetek, de magukat a dolgokat nem, nem bírnék el ennyi mindent, és csak arra emlékeztetnének, amit most magam mögött próbálok hagyni.
Ábrándos mosollyal az arcomon végig simítottam a fa ágy hatalmas lábán, majd a szekrényhez léptem, aminek ajtaján egy csodálatos sárkány fafaragás volt. Nem vihettem egyetlen ruhát sem magammal, hiszen azokkal mind feltűnést keltettem volna, amit semmiképpen nem szerettem volna. Végig néztem a teljesen fekete szerelésemen, amiben besurranó tolvajnak néztem ki, holott kisurranni szerettem volna, teljesen észrevétlenül. Hosszú hajam felkötöttem, hogy véletlen se szabaduljon ki egyetlen tincs sem, majd a sötétbarna csuklyát is magamra húztam. Mély lélegzetet vettem, és elindultam az új élet felé, ami talán jobb lesz, talán rosszabb, de mindenképpen új és más.

„Drága Szüleim!

Talán még kicsit korai a kijelentésem, miszerint ez az utazás nem volt akkora hatalmas butaság, mint aminek valószínűleg ti érzitek mióta eljöttem. De nem hagyhatom szó nélkül azokat a csodákat, amiket itt látok minden percben, egyszerűen gyönyörűek ezek a helyek, és az emberek kedvesek, segítőkészek. Jól vagyok, rendesen étkezem, van hol aludnom, és vigyázok Mimire, akár a legkedvesebb barátomra.
Lehet, hogy nem hiszitek, de hiányoztok mindannyian, és nagyon szeretlek benneteket! Írok, amint ismét jut rá egy kis időm a számtalan csodálnivaló között.
Szerető lányotok:
Chiharu”


Átnyújtottam a rövidke üzenetet a posta alkalmazottjának, majd egy mosoly kíséretében kiléptem az épületből, és a felnyergelt sárkányrénszarvashoz léptem, megsimogattam az orrát.
- Ne aggódj Mimi, hamarosan elérünk Köztársaság városba, és akkor sokkal többet fogunk pihenni! – Azzal felkapaszkodtam a hátára, és egy kisebb nyomással az oldalán az útra kanyarítottam. Már csak egy kis hajózás, és ott vagyunk, látszik a fény az út végén… De vajon mit jelenthet?


Felszerelés(ek)/Fegyver(ek)


Csupán némi élelmet tart magánál, a papírjait, és egy medált, ami a származását bizonyítja.
Vissza az elejére Go down
Katara
Moderátor
Moderátor
Katara


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mindenhol :3

Chiharu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chiharu   Chiharu EmptyHétf. Feb. 11, 2013 10:07 am

Chiharu Nusz_elfog

Ejnye-bejnye kis hercegnő, hát szabad csak így megszökni? Neutral Ez nem hercegnőhöz illő viselkedés. ˇ^ˇ

Szint: 1
Chienergia: 6000

Mielőtt elkezdenéd a játékot készítsz egy karakterlapot, valamint a pontjaidat az ennek megfelelő topikban oszd szét a következők szerint:

Összesen 65 pont osztható el a fizikai tulajdonságokra:

Erő
Ügyesség
Gyorsaság
Állóképesség
Érzékelés


Chienergiád után pedig 12 pontot képzettségeidre.

Pusztakezes harc
Fegyverforgatás
Idomítás
Chi harmónia


Ezenfelül pedig 5 mester pont is jár, amit szintednek megfelelő technikákra válthatsz be.

Kellemes bujkálást kívánok. ^^
Vissza az elejére Go down
http://hu.avatarszerepjatek.wikia.com/wiki/Main_page
 
Chiharu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chiharu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Előtörténetek :: Tűzidomár-
Ugrás: