~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Suǒ-xū pályázatai 67252
Staff
Suǒ-xū pályázatai Korra10

Suǒ-xū pályázatai Aange

Suǒ-xū pályázatai Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Suǒ-xū pályázatai Wikialogoq

Suǒ-xū pályázatai Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Suǒ-xū pályázatai EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Suǒ-xū pályázatai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Suǒ-xū pályázatai Left_bar_bleue8000/20000Suǒ-xū pályázatai Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Suǒ-xū pályázatai Empty
TémanyitásTárgy: Suǒ-xū pályázatai   Suǒ-xū pályázatai EmptyHétf. Feb. 11, 2013 10:50 am

Szerződés a múltból
NJK pályázat

Minden hideg, minden olyan keserű. Minden annyira idegen volt ezen a helyen... Én mégis tudtam, hogy nekem itt kell lennem. Az első dolog, amit meg kellett tanulnom, az a tisztelet. A szellemvilágban enélkül nem tudsz érvényesülni. A második pedig egyszerűen nem más, mint hogy ne hagyd magad átverni.
A föld gyakorlatilag ragadott alattam, mintha meg akarná akadályozni azt, hogy tovább menjek, még sem okozott különösebb nehézséget, hogy haladásra bírjam valamiért ólomsúlyú testem. A szellemvilág néha igazán félelmetes, néha viszont olyan, mintha csak hazatérnék. Pedig a legutóbbi gyakorlaton színes, vidám vattafák üdvözöltek engem, s hajlongtak úgy, ahogyan a könnyed szellők akarták, most mégis minden annyira más volt, annyira sötét. Akkor még féltem, én igazán féltem ilyen fiatalon ettől a helytől.
Aztán megjelent Ő. Már tényleg régóta ismertem őt, hiszen ő volt az első szellem, akivel valaha is sikerült kapcsolatba lépnem. A macskabagoly groteszk módon csüngött lefelé egy fáról, mint egy denevér, pedig egyébként egyáltalán nem jellemző rájuk, hogy így viselkedjenek. No persze, a való élet szabályai aligha számítanak ideát.
Én megbíztam benne. Eddig is mindig ott volt, ha segítség kellett. Nekem pedig tényleg, igazán, valóban segítségre volt szükségem. Én csak boldog akartam lenni. Megkérdeztem Tőle, hogy Ő vajon mitől lesz boldog. Mi az, amit megtehetek érte azért cserébe, hogy megkapja a boldogságát. Kitárta szárnyait, és a vállamra repült, hogy a fülembe suttogja létezésének egyetlen vágyálmát. Megmondta kívánságát, megmondta az egyetlen olyan dolgot, melytől boldoggá válhat. Én meg tudom adni neki mindezt. Én meg fogom adni neki mindezt. Cserébe pedig ő is ad nekem valamit. Egyelőre csak egy keveset erejéből, hogy elérhesse célját, és boldog legyen. Majd pedig, végezetül mindent nekem ad, amire csak képes. Szent szövetség született, én pedig tartom magam megállapodásunkhoz.

Neve:
Hóngbǎoshi (Rubint), egy vörös szemű macskabagoly
Típusa: segítő (?) szellem, lelki vezető
  • Sugallat: Képes a karaktert segíteni egy-egy sugallattal. Ezek általában jó tanácsok, melyek arra szólítják fel Suǒ-xūt, hogy egy-egy helyzetben miként cselekedjen, kiben bízzon meg, kiben nem, és hogyan döntsön ott, ahol nem tud. Sugallat formájában rögzülnek a karakterben, mintha egyszerűen az eszébe villanna valami. Mindezekről elég egyértelműen tudja, hogy a segítője az, akitől egy-egy ötlet ered.
  • Asztrál érzékelés: A szellem önmaga a manipulációhoz ért, s míg szövetsége Suǒ-xūval véget nem ér, erejének csupán egy részét osztja meg vele, hogy mihamarabb elérhesse célját. Kölcsönadta Suǒ-xūnak az érzelmek érzékelésének képességét. Szemkontaktust kell létesíteni ehhez a célszeméllyel, és egyetlen pillanatra képesek átérezni annak érzelmét, bármi legyen az. Manipulációra ettől függetlenül közvetlenül nem képesek, a szellem pusztán csak megadja a karakternek azon képességet, hogy pontosan tudja, mit érez a másik személy.


Megjegyzés: A szerződés részt adminnal egyeztettem, egyelőre azonban maradjon titok, szükségem van rá a világuralmi izé... az életútbeli terveimhez. >.<
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Suǒ-xū pályázatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suǒ-xū pályázatai   Suǒ-xū pályázatai EmptySzer. Feb. 13, 2013 10:23 pm

Suǒ-xū pályázatai Elfoga10

Készíts karakterlapot az NJK-dnak! Kellemes játékot vele ^w^
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
 
Suǒ-xū pályázatai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Pályázatok-
Ugrás: