~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Ha én admin lehetnék 67252
Staff
Ha én admin lehetnék Korra10

Ha én admin lehetnék Aange

Ha én admin lehetnék Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Ha én admin lehetnék Wikialogoq

Ha én admin lehetnék Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Ha én admin lehetnék

Go down 
+4
Suǒ-xū
Nihil
Aang
Korra
8 posters
SzerzőÜzenet
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptySzomb. Márc. 23, 2013 10:48 am

Khm... Egy kedves regisztrált azt mondta, inaktívak vagyunk, és nagyok az elvárásaink. Nos, ez nem diktatúra, mi egy fórumközösség vagyunk, ezért a már valamiért eltűnt Rolling Eyes előtörténetet a köz kezére adom, hogy értékelje mindenki, ahogy jónak látja.
Tegyetek úgy, mintha ti is az oldal staffja lennétek, és értékeljétek. Ne mondhassa senki, hogy elfogult vagyok, szóval inkább mondjátok el ti, mit is gondoltok, ha adminok lennétek, hogyan értékelnétek. ^w^

KÓD: smr


Adatok


Név: Ashmar
Nem: Férfi
Kaszt: Ember
Kor: 28

Kinézet
2 méter magas, 110 kg. Nagydarab, széles vállú, erős és rendkívül izmos testfelépítésű. Hosszú fekete haja van és barna szeme, és kicsit barnásabb bőre. Mellkasán egy nagyobb égési sérülés található.


Jellem

Alapvetően egy határozott, higgadt és becsületes ember. Többnyire nyugodt, ám amikor harcra kerül a sor, akkor előjön az éles esze, ilyenkor rendkívül ravasz és kíméletlen. Mogorva és unalmas egy típus, amolyan magányos farkas, sokszor van egyedül. Utálja az idomárokat, abszolút Egyenlőségi nézeteket vall.


Előtörténet

28 évvel ezelőtt látta meg a napvilágot a Tűz országában. Szegény családból származik, szülei egyszerű nem idomár parasztok voltak, volt egy apró termőföldjük, amin gazdálkodtak. Bár szegények voltak, de éhezniük nem kellett, emellett nyugalomban és békességben éltek. A kis Ashmar már 7 évesen kint segített a szüleinek a termőföldön, iskola után. Nagyapja aki katona volt és szolgált régen a Tűz hadseregben, ő kezdte tanítani Ashmart harcművészetekre. Már gyerekként sem szerette az idomárokat, ahová iskolába járt ő volt az egyetlen az osztályban aki nem volt idomár, emiatt az osztálytársai lenézték, amit ő nem tűrt szó nélkül. Mivel nagyapja jóvoltából rendelkezett némi harcművészeti tudással, ráadásul ő volt a legnagyobb és legerősebb testfelépítésű gyerek az osztályban, így sokszor verekedésbe keveredett az tűzidomár gyerekekkel, hol ő verte el őket, hol ő neki kellett elfutni a lángok elől. Miután kijárta az iskolát, otthon maradt és az egyszerű parasztok életét élte, kint dolgozott a családi földjükön. Eközben persze, nagyapjától folyamatosan tanulta a harcművészeteket. 18 éves korára a sok kemény fizikai munkától és a rengeteg edzésnek köszönhetően, egy fizikailag roppant erős, rendkívül gyors, jól képzett harcos lett belőle. 19 évesen önkéntesen csatlakozott a Tűz hadsereghez, ahol megkezdődött a katonai kiképzése, ott megmutatkoztak a képességei, amit a nagyapja tanításának köszönhetett, hamarosan elő is léptették. 2 év múlva pedig ő lett a hadsereg egyik közelharci kiképzőtisztje, ahol pusztakezes és fegyveres harcot oktatott. Ám a bajtársai irigykedtek rá, mert kiváló katonának bizonyult, annak ellenére, hogy ő nem volt idomár. Ez később konfliktusokhoz vezetett, Ashmar egyre jobban megutálta az idomárokat, sosem hagyta szó nélkül ha lenézik, egyre jobban megszaporodtak a balhéi, több lett a konfliktusa az idomár katonákkal, ami később ahhoz vezetett, hogy lefokozták és elvették a rangját. Ezután Ashmar, 4 év katonai szolgálat után kilépett a hadseregből, hazatért szüleihez, majd ismét egyszerű földművesként élte életét. 25 éves korában elveszítette szeretett nagyapját, akinek oly sok mindent köszönhetett, ez nagyon megviselte Ashmart. Ám a legnagyobb veszteség 26 éves korában jött el a számára, egyszer egy átlagos napon, elment a közeli erdőbe fát vágni, eközben egy tűzidomárokból álló rablóbanda kirabolta a szüleit, elvitték az összes élelmüket, felgyújtották a házukat, felperzselték a földjüket és ami a legfájóbb volt számára, megölték a szüleit is. Mikor Ashmar hazatért a favágásból, szörnyű látvány fogadta, mindenhol tűz, égő ház, a szülei holtteste, és a garázdálkodó rablók. Ashmar a kezében lévő fejszével, üvöltve rohamozta meg a rablókat, bár ő maga is szerzett a mellkasán egy komolyabb égési sérülést, mégis sikerült megölnie az összes rablót. Ezután csak még jobban felerősödött benne az idomárok iránti gyűlölete. Miután mindenét elvesztette, vándorolt ide-oda, majd Köztársaság Városba érkezett, ahol jelenleg tartózkodik. Ott ismerkedett meg az Egyenlőségiekkel, bár nem csatlakozott a csoportjukhoz, de a nézeteiket és elveiket osztja velük. Az idomárellenes tüntetéseken, sokszor jelen van.



Felszerelés(ek)/Fegyver(ek)

- 1 db 2,2 m hosszú bot, amit fegyverként használ többnyire.
- 1 db tarisznya, amiben ruha, étel, némi pénz és iránytű van.
- 2 db harci fejsze, ami a nadrágöve két oldalára van erősítve.
- 1 db kalap, a fején.

Különleges képességek
Ashmar nem csak nagydarab és fizikailag nagyon erős, hanem méretei ellenére iszonyatosan gyors, jók a reflexei, ezenkívül igen hajlékony, akrobatikus mozgású. Kiváló harcművész.

Név: Bot Hurrikán
Leírás: A botját sokoldalúan, szinte bármilyen szögben tudja forgatni, nagy sebességgel, szemmel szinte nem is látható, olyan mint egy gyors propeller. Ezt főként egy áthatolhatatlan pajzsként használja, többnyire védekező technika. Eltudja csapni a felé repülő nyílvesszőket és tőröket, valamint az idomárok gyengébb támadásait is tudja ezzel blokkolni. Támadásra is alkalmas lehet, olykor, ilyenkor gyors csapásokat mérhet az ellenfélre. Hátránya, az hogy erős szélben, valamint szűk helyeken, nem igazán alkalmazható.

Név: Romboló Ököl
Leírás: Ez egy nagyon erős, nagyon gyors, hirtelen jövő egyenes ütés ököllel. Akit eltalál az azonnal fekszik és elég súlyos sérüléseket szenved. Kemény tárgyakat is át tud vele törni. Például ha a földidomárok vagy vízidomárok, görögdinnye vagy legfeljebb félember nagyságú sziklákat vagy jégtömböt repítenek felé, akkor azok a levegőben széttörnek ettől az ütéstechnikától. Gyengébb (!) tűzcsóvákon is át tud ütni, mivel az ütés olyan gyors, hogy nem égeti meg a kezét.

Név: Lótusz Kalapács
Leírás: Ez egy (előre vagy hátra) szaltóból jövő egyenes lábbal végrehajtott, hátrafeszített lábfejjel kivitelezett, sarokrúgás. Ilyenkor sarokkal képes betörni valamit, a sarok kalapácsként csapódik a célpontra. A hatása megegyezik a Romboló Ököl technikáéval. Viszont ez amolyan végső, kivégzőtechnika. Hátránya az, hogy rövid időre kicsit elzsibbad az a láb amivel ez a technika végre lett hajtva, ilyenkor valamennyit veszít a gyorsaságából.

Név: Mennyei Sebesség
Leírás: Egy speciális légzőtechnika segítségével, képes nagy sebességre felgyorsítani a testét, ilyenkor villámgyorsan üt-rúg sokat egymás után, szinte kivédhetetlen ilyenkor a támadása, meg fogja a nyílvesszőket, és el tud hajolni vagy el tud ugrani több támadás elől is, jöhetnek azok a támadások akárhonnan, még nagy sebességgel is. Hátránya, hogy csak rövid ideig tudja fenn tartani ezt az állapotot, valamint utána igencsak elfárad, mert megerőltető a test számára.


Hajrá kis adminkáim! :3
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
Aang
Admin
Admin
Aang


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Oct. 20.

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:54 am

Az inaktívságot kikérem magamnak. Naponta látogatom az oldalt. Ezt az előtörténetet még nem is láttam az eredeti helyén!!


Gratulálok előtörténetedben megalkottad a tökéletes VP karaktert!
Tovább nincs is mit tárgyalni ezen.
Vissza az elejére Go down
Nihil

Nihil


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 31

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint:
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue0/0Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (0/0)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptySzomb. Márc. 23, 2013 9:05 pm

Szintúgy naponta látogatok.


Nos, alaposabb átolvasást követően sikerült találnom egy pozitívumot. Az illető tud összeadni.
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue8000/20000Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:30 pm

Előtörténet:
  • Az elsődleges probléma tulajdonképpen nem a hosszával, hanem a tartalmával van. Tényszerűen leírtad ugyan a dolgokat, de nem jön át vele maga a karakter. Nyers, túlságosan lényegre törő, nem igazán derül ki belőle a karakter maga. Leírhattad volna, hogyan kerülsz konfliktusba osztálytársaiddal, hogyan szolgáltál a katonaságnál, vagy miként történt az, hogy felégették a birtokot, ahol annyit dolgoztál. Rengeteg mindennel bővíthetted és személyessé tehetted volna a történetedet. Nem beszélve a karakter jelenlegi céljáról, tartózkodási helyéről. Hogyan ismerkedtél meg az egyenlőségiekkel? Megjegyzem, az egyenlőségieket igencsak üldözik a világban nézeteik miatt, nem igazán engedik az ilyen tüntetéseket.
  • Rablóbandita tűzidomárok ide vagy oda, a Tűz népénél kifejezetten odafigyelnek a rendre. Bűnözőket mindenütt találunk, de a Tűz népénél egészen biztos vagyok benne, hogy nem hagyták volna szó és tett nélkül a pusztítást.
  • A tagolás teljes mértékben hiányzik a történetedből. Már általános iskolában is arra tanítanak, hogyan használd a bekezdést, tartalmat és befejezést. Amikor új gondolatot kezdesz, egyszerűen nyomsz egy entert a mondat végére.
  • Helyesírásoddal úgy látom, különösebb gond nincs, elgépeléseid és kisebb vesszőhibáid akadnak itt-ott. Egy átolvasással könnyen kiküszöbölheted ezt a problémát.


Képességek:
  • Nem igazán tartom ezeket a technikákat különleges képességnek. Értem én, erős harcművész master szeretnél lenni, a pontozások azonban épp arra valóak, hogy ezeket meghatározd. Különleges képességnek inkább az számítana, ha valami nagyon speckó, emberfeletti dologgal lennél képes arra, hogy például semlegesíts szintednek megfelelően bizonyos idomár technikákat, vagy teszem azt, tudsz beszélgetni az állatokkal, vagy minden arannyá változik, amihez hozzáérsz. Jó dolognak tartom, hogy ezeket kitaláltad és kifejtetted magadnak, azonban ezek inkább fegyveres, valamint pusztakezes technikák. Ezeket az egyéni technikáknál megvásárolhatnád magadnak.
  • A képességeket magukat nem tartom VéPének személy szerint, inkább azt, hogy nagy méreteid ellenére kiváló reflexekkel, akrobatikus mozgással rendelkezel. Én azért megnéznék egy ilyen "tankot" hátraszaltózni... Mint már fentebb említettem, az oldal pontozása arra való, hogy ezeket az adatokat (gyorsaság, ügyesség, erő, satöbbi) meghatározd a karakteredről.


Viselkedés:
Fú, hát mivel is kezdjem... Azt hiszem, pontokba sem szedem. *sighs* Hosszú litániát írok, és igyekszem a lehető legkevesebbet személyeskedni. Neronak meghagyom azt, amiben ő jó, én inkább a magam stílusában írom le azt, amit gondolok.
Személy szerint igyekeztem korrekt és objektív "elutasítást" írni, azt hiszem, már rutinból nyomom. Igen, abban igazad van, hogy nem olyan aktív az oldal, mint sok másik FRPG, nem jön a fórumra naponta 50 hozzászólás, és nem pörögnek le órák alatt a küldetések. Én magam is szeretném, ha aktívabb lenne az oldi, hiszen én szeretem a társaságot, a játékosokat, és a karakteremet is, azonban minden FRPG-nek más a szintje. Azért én tényleg nagyon sok helyen játszottam már, majdnem 10 éve még thrillionon kezdtem, és kipróbáltam nagyon sok világot, nagyon sok fórumot, játékstílust. RT, NRT, chat alapú játékokat egyaránt, többek között két angol nyelvű fórumot is. Én magam egy lassan 5 éve aktívan működő fórum adminja vagyok, ami azt hiszem, igencsak kinőtte már magát. Kevés hely van azonban, ahol hosszú távra meg tudtam maradni, és én teszek azért, hogy ez a fórum egy legyen azok közül, ahol tudok játszani. Igazad van abban, hogy most éppen kicsit lappang a fórumon az "élet", hiszen nem kockulunk egész hétvégéket, csak hogy lemenjen egy játék. Minden fórumnak azonban mások az elvárásai, más a saját ritmusa, mások a követelmények. Ez a fórum - hasonlóan ahhoz az oldalhoz, ahol admin vagyok - inkább a személyesebb, hangulatosabb, ám minőségibb küldetéseket pártolja, még ha annak az ára az is, hogy kicsit lassabban mennek végig. Itt is volt már rá alkalom, hogy egy délután alatt lezavartam egy játékot Rugallal, mert ennél több nem kell. Stabil, 1 oldalas, laza postok, inkább viccesebb helyzetek, és én élveztem. Azonban ez nem egy Trónbitorló, TK, vagy nezabar, hogy mindenki néhány soros postokat írjon, amire alig van néhány perced.
A hossz nem mindig jelent minőséget. Játszottam olyan RT fórumon, ahol alig írtál pár sort, de így is élveztem. Én személy szerint sokkal élvezetesebbnek tartom azonban, ha a postok alaposan ki vannak fejtve - kevesebb félreértést szül. Nem a felesleges rizsázásra gondolok, annak szerintem nincs értelme (pedig képes vagyok én is 4-5 oldalakat írni, ha indokolt), inkább arra, hogy szinte kézzel foghatóvá varázsolod a karaktered. Én nem csak játszani, hanem alkotni járok ide. Szeretek írni, az írás művészet, nem pedig tárgyilagos adatok lejegyzetelése.
Ha te inkább a gyorsan pörgő játékokat kedveled, akkor ez nem a te fórumod. Nem érzem jogosnak azonban, hogy ilyen arrogánsan, elszálltan kritizálj, csupán mert a Te ideáiddal nem egyezik az, amit mi adni tudunk. Ilyenkor egyszerűen tovább kell állni. Mi nem no-lifer otakuk vagyunk, akik nem mozdulnak ki a gép elől. A legtöbben iskolába, gimibe, egyetemre járnak, de van, aki több műszakban dolgozik. Az FRPG legfontosabb célja pedig a szórakoztatás. Mi szórakozni járunk ide, a szerepjáték pedig csupán egy módja annak, hogyan töltsd el a szabadidődet.
Szóval, szerintem egy picit szállj magadba, a tegnap esti viselkedésed egyszerűen durva, alpári és nevetséges volt. Vegyél le az arroganciádból, ennyi. Én nem véleményezem negatívan azokat a fórumokat, ahol inkább rövidebbeket kell írni, hiszen játszottam olyan helyen is, és képes voltam jól érezni magam, ha a játékosok elég jók, nyitottak voltak. Más kérdés, hosszú távra nem tudtam megragadni ott, egyszerűen nem az én stílusom volt ez. Ahogyan neked is fejfájást okoz az, hogy egy részletesebb, személyesebb, jobban kidolgozottabb karaktert alkoss. Elhiszem én, ahol te játszol, elutasítanak olvasás nélkül, ha 1 oldalt merészelsz írni előtörinek, de szerintem te sem olvastad el például az Én előtörim. Így pedig nem igazán tartalak jogosnak arra, hogy véleményt nyilváníts az itteni előtörténetekről, játékokról.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Aack
Légidomár
Légidomár
Aack


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Feb. 09.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue6000/20000Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 12:22 am

Így hallomásból, már az megér egy elutasítást, amit tegnap műveltél. Még egyet pedig az, hogy sok szentbeszéded mellé, sem ülőhelyet, sem fekhelyet nem kínáltál fel. Az pedig, hogy még egy sörrel sem kínáltál meg, az őrjítő, értelmetlen marhaságaid /elnézést a kifejezésért/ mellé, az már felháborító, s fejemben két bannt érnél. De sajnos nincs szerencsém, nem vagyok admin. Azt pedig csak megjegyzésként fűzöm hozzá, hogy bármilyen profi is valaki, egyetlen éjjel alatt senki nem tudja eldönteni, hogy mi lesz az oldallal! Ennek ellenére megpróbálok neked jósolni, így ismeretlenül! *Becsukja a szemét és kezével elkezd furcsa mozdulatokat tenni* az előtörténeted el lesz utasítva, elmész az oldalról, mert túl jó vagy te nekünk, esetleg megpróbálsz indítani egy ugyancsak avatár oldalt, vagy bele se kezdesz az avatár szerepjátékokba. A többi oldalakon, ahol a hozzád hasonló „zsenik” élnek igazi isten leszel, mind annak ellenére, hogy azt, amit te művelsz a hat éves kisgyerekek is meg tudják csinálni.
Na, de hogy ne csak téged offoljak /ami megjegyzek javított a kedélyállapotomon, szóval köszönöm *y*/, ideje az ellenőrzésbe belekezdeni!
Az adatok rendben vannak, annak ellenére, hogy nem tetszenek ˇ^ˇ
Előtörténet
Úristendeundorító! Hopp elnézést, ez kicsúszott!
Szóval, attól, hogy egy szöveget nem tördelsz, az azt a hatást kelti, hogy képtelen vagy a gondolataid szétválasztani! Ráadásul, nem is valami szép, az egész egybefolyik, mint valami undorító tökfőzelék! Nem szeretem a tökfőzeléket ><
Már csak, hogy lásd, nem akárkivel van dolgod, hanem az oldal Nishijével /Cool/, hihetetlenül részletes leszek!
Nem értem, minek kell külön kiemelni, hogy nem idomárok a felmenőid, amikor „egyszerű parasztokként” definiálod őket, ebből ugyanis egyenesen következik, a már említett információ. Helyette inkább írhatnád azt is, hogyan bántak veled, csecsemőkorodban, látogattak-e rokonaid, vagy a közeli családod egymaga nevelt-e fel.
Az iskolai verekedésekről meg csak annyit, hogy ha valóban olyan problémás voltál, mint amilyennek leírod nem végezted volna el az iskolát, szerinted a többnyire arrogáns tűzidomárok hagynák, hogy egy egyszerű ember terrorizálja őket? Szerintem összefogtak volna ellened, és szétszednek a francba. De ezt hagyjuk, nem hiszem, hogy megérted, mire is akarok célozni.
A tűz birodalmának seregében /akárcsak az iskolában/ hatalmas szigor és összetartás van, hisz már gyerekkoruk óta erre nevelik őket! A feletteseket, legyen az bárki, tisztelik, ráadásul egy egyszerű kiképzőre, nem hiszem, hogy annyira féltékenyek lenének!
Nem értem, hogy a rablóbanda, ha már felgyújtotta, ebből következően, már el is tulajdonította az értékeket, mit keresett még a tett helyszínén. A legtöbb tolvaj nem hülye, ha végzett azonnal távozik, a ház pedig már égett, elégé készen voltak, ahhoz, hogy úgy hozzák el a csíkot, mintha ott se lettek volna!
Még az előtörténethez tartozik, hogy nagyon rövid és tárgyilagos. Nem tudunk meg semmit, a karakter érzéseiről. Persze tudjuk, hogy szomorú volt, dühös volt meg stb. de ez édes kevés! Azon kívül, hogy ezeket az alapvető dolgokat leírod, kitérhetnél kicsit a részletekre is! Pölö miután a nagyapád meghalt, hagyott-e rád valamit, esetleg egy-két szokást átvettél-e tőle, vagy tiszteletére tettél-e valamit. A szüleid halálánál ugyancsak hasonlókat hiányolok. Plusz, ha már írtál az oly sok nézeteltérésedről, egy-két konkrét esetet is leírhatnál, hogy milyen érzések kavarogtak benned ilyenkor!
Felszerelés, képességek
Már csak kukacoskodás, de ilyen előélet után, ne is várj kevesebbet, de a kalapot, ne a felszerelésekbe írd, hanem a kinézethez, hacsak nem valami olyan helyen hordod, ahol nem látni Razz
A képességeid igen vépék, a kinézetben leírod, hogy erős vagy, a jellemben, hogy higgadt és okos, a képességeknél pedig, hogy még gyors is. Kérdem én, ebben hol van a gyengepontod? Ugyanannyi energiaszinttel indulsz, mint a többiek, ha már az első szinten hibátlan vagy, hogy fogsz fejlődni. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen tökéletes karaktert szörnyen unalmas kijátszani, miért nem indítasz inkább egy olyat, amelyikben megvannak a hibái, amivel egyedivé válik!
A technikáidról inkább nem is beszélek, egyrészt mert nem az előtörihez tartózik, másrészt mert el tudom képzelni.
Igazából szörnyű nagy dilemmába kerültem, hogy ez most négy elutasítás, vagy három bann. Na jól van, lásd kivel van dolgod, kapsz öt elutasítást, és ez alkoholizmusomnak jele ˇ^ˇ
Köszönöm aszót, kérem a sört Razz


Ha pedig már, úgyis hozzád szól ez a dolog, itt egy videó, aminek a tanácsát jó lenne betartanod!

Vissza az elejére Go down
Ashmar




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 23.

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:02 am

Először is.

"A képességeket magukat nem tartom VéPének személy szerint, inkább azt, hogy nagy méreteid ellenére kiváló reflexekkel, akrobatikus mozgással rendelkezel. Én azért megnéznék egy ilyen "tankot" hátraszaltózni... Mint már fentebb említettem, az oldal pontozása arra való, hogy ezeket az adatokat (gyorsaság, ügyesség, erő, satöbbi) meghatározd a karakteredről."

Ha jártál volna életedben, küzdősport vagy harcművészeti edzésekre (minimum 6-8 évig), akkor tudhatnád a "tankok" is tudnak gyorsan mozogni. A pankrátorok is mind bőven 100 kg fölött vannak, és képzeld mindegyik tud a ringkötélről különféle kombinált szaltókat megcsinálni. A képzett harcművészek, a nagy testtömegük ellenére is tudnak gyorsan mozogni. Egy 100 kiló fölötti régóta küzdősportot/harcművészetet űző ember, simán sokkal gyorsabb, lehet, mint Te az 50 kilóddal (ez most csak példa, nem tudom hány kiló vagy valójában). Én a valós életben is oktatok kétféle harcművészetet, és a mestereim is lényegesen nagyobbak voltak nálam (úgy 10-20 kg-val), holott én sem vagyok egy apró termetű, mégis gyorsabbak voltak mint én. Ebből látszik semmi realitásod és legfőképpen rálátásod sincsen, ha nem értesz ehhez a témához, akkor okosabb lett volna, ha nem is írsz ide semmit.
Másrészt, én legalább írtam hátrányokat is ehhez a képességekhez, mások pedig egyet sem (elolvastam itt pár ilyet). Erről megint ennyit. Mindenki igen táp karaktert rakott össze. Realitásotok nem sok van. Holott illene hátrányt is írni, mert egy küldetés során, ha létre jön valamiféle harc, akkor azért legyen valami realitása is. Megint ennyit a "kidolgozottságról".

Másrészt elolvastam az előtörténetedet. Sztori....RIZSA, RIZSA, RIZSA, sztori (kis cselekménnyel), RIZSA, RIZSA...és változatosságképpen rizsa. Smile
Egyáltalán nem kidolgozottabb az enyémnél, csak több és (feleslegesen) részletesebb. Azt nem mondom, hogy rossz (!), meg hogy kidolgozatlan, mert tényleg nem az. Sőt én egyik előtörténetetekre sem mondtam, hogy rossz, csak azt, hogy feleslegesen hosszú. Tudjátok a kevesebb az néha több. Egy karakterről a játékfolyamán is kiderülhetnek plusz információk, sőt egy karakter jelleme is fejlődhet idővel. Miért baj az, ha a karakter fejlődőképes?

"Leírhattad volna, hogyan kerülsz konfliktusba osztálytársaiddal, hogyan szolgáltál a katonaságnál, vagy miként történt az, hogy felégették a birtokot, ahol annyit dolgoztál."

És az mitől lett volna több? A játék szempontjából lényegtelen információ. De amúgy, szintén kiderülhet a játékfolyamán, például egy párbeszéd kapcsán. Miért kell mindent leírni? Felesleges szőrszálhasogatás. Az előtörténet lényege, hogy a kronológiai sorrend rendben legyen, felvázolása a cselekményeknek, természetesen okokkal, hogy mi miért történt, valamint ne legyen tele helyesírási hibákkal. Egyébként szerintem, a karaktertől fajtájától is függ, az előtörténet. Ha mondjuk egy idomár vagy kivételes kasztba tartozó karaktert alkottam volna meg, akkor tuti, hogy többet írtam volna róla (hogy tanulta az idomítást, hogy derült ki, hogy kivételes képességű...stb.) Az én karakterem, csak egy egyszerű ember tulajdonképpen.

Szerinted, túl nyers és lényegre törő? Érdekes is lenne, ha a lényeg nem lenne benne. A tiétekével, pedig az a baj, hogy kevésbé az, litániák tömkelege.

"nem igazán derül ki belőle a karakter maga."

És miért kell, hogy azonnal kiderüljön? A játékfolyamán fogja igazán megismerni az egyik karakter a másikat. Az enyémnek a tartalmával van a baj? A tiétek tartalmatlanul tartalmas, megfigyeltem kiemeltek 1-2 cselekményt, amit lerizsáztok baromira részletesen (és feleslegesen). Ez mennyivel jobb? Semmivel, viszont örülhettek, hogy meglett az 1 oldalnyi írás (az "ügyesebbeknek", pedig még több is). Ha nektek, ez a színvonal és a minőség, akkor legyen hát, elfogadom. De azért még mindig érdekel az, hogy játékosokat toboroztok vagy kódexíró tanfolyamot hirdettek? Smile

Arról nem is beszélve, hogy a játékos a saját karakterének a jellemét, maga is alakíthatja és változtathatja a játék folyamán, innentől kezdve már nem biztos, hogy lesz értelme a hosszú és baromira részletes, karakterleírásnak. Kritizáltátok a sztorim hosszát, holott bele sem gondoltatok, a hosszú sztorik hátrányába. Én pont ezért írtam vázlatosabb elősztorit, hogy majd később a játék folyamán ismertessem a karakteremet, vagyis fokozatosan bontakozott volna ki, hogy ki és mi ő valójában, és majd idővel lejön róla egy kép mindenkinek.
(Elmondom sok FRPG fórumon így tolják, nem én vagyok az egyedüli.)

Na ennyi.





Vissza az elejére Go down
Shen
Vezető
Vezető
Shen


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Feb. 05.

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:17 am

Először is had üdvözöljelek az oldalon kedves Ashmar Neutral
Hallottam, hogy kritizáltad az oldalt, meg egyebek. Ezt még megérteném, ha az állítáűsaid szerint Te tényleg olyan hű, de tapasztalt lennél.... bár ahogyan az "előtörténetet" vagyis annak csúfolt valamidet elolvastam kicsit meglepődtem. Te nevezed magad tapasztaltnak...hmm érdekes Very Happy Na, de térjünk rá a történetre meg az egyéb nyalánkságokra....

Adatlapi rész: Hát úgy ahogy rendben van, bár személy szerint én is bővebben olvasnék a kinézetéről, illetve a jelleméről... és, hogy miért? Egyszerű a válasz... könnyebb elképzelni a karaktert.
Előtörténet: Lehet, hogy bunkóságnak tűnik, de tényleg rövid és azt mondod a kevesebb néha több... persze ha nem olyan száraz a szöveg mint speciel a tiéd... én csak az első három sort tudtam elolvasni nyugodtan a többit már csak nagy nehezen. Semmi élvezetes nincs benne... a többiek akiket az oldalon JÁTSZANAK azért írtak hosszú előtörténetet, hogy élvezetes legyen, el lehessen olvasni. A többire inkább ki sem térek Neutral
Képességek: Nos, ez konkrétan nem különleges képesség, ahogyan ezt már mások is mondták előttem. És itt már reagálok a hozzászólásodra is.... Lehet, hogy egy 100 kg fölötti ember vígan szaltózik meg minden ha KÉPZETT(!), de a TE karaktered jelen esetben első szintről indul majdhogynem a béka segge alól tehát nem egy fekete öves karate mester vagy világbajnok bokszoló... bár ha te olyan tapasztalt lennél ezt is tudnád...

Na, röviden tömören ennyi, nem áll szándékomban átgázolni a lelki világodon mert akkor végső elkeseredésedben folytatod ezt az egész hülyeséget pedig tudod, hogy nagyon nincs igazad... na legyen szép napod, pá~
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue8000/20000Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:22 am

A realitásomat nem szeretném firtatni, szerintem nem írtam le hülyeségeket. Igazad van, egy tank is lehet akrobatikus, de ettől még ugyanúgy a rendszer szerint, pontozástól függ, mennyire vagy ezekre képes.

A karakteremet - mint általában mindet - úgy játszom ki, hogy azt írom le, amit mások látnak. Látszólag azt kapják, amilyen a karakter valójában, valójában viszont azt, amit a külvilág felé mutat. Wink Így elkerülhető, hogy egy játékos hirtelen gondolatokat legyen képes olvasni, csupán mert a postom alapján tudja, pontosan milyen szándékom van vele. Ez legalábbis én vagyok. Működik az a módszer is, amit te írsz le, de ez akkor is fórumonként, közösségenként, szokásonként változik. Itt ez kevés, legalábbis ilyen formában.

Amiről pedig te beszélsz, azt úgy hívják, hogy karakterfejlődés. Nyilván ezt előtörténetbe nem lehet beleírni, hiszen játék szükséges hozzá, de akkor is kell hozzá egy alap, amiből kiindulsz. Avatáros példa, Zuko jellemfejlődése. Ha szerepjáték lenne, valaki megalkotta volna a karaktert a maga kidolgozott hátterével, előtörténetével, miként szerezte a sebhelyét, hogyan érez édesapja iránt, mi a célja és hogyan akarja ezt megvalósítani. Utána pedig játék alapján fejlődne annyira a karakter jelleme, hogy végül az Avatár oldalára áll. Persze, mivel egy animációs sorozatról van szó, és nem pedig egy regényről, így ezt valóban csak úgy tudják megvalósítani, hogy flashbackeket használnak, de más a műfaj. Az írás jobb esetben művészet, egy történet, egy mese pedig akkor jó, ha érzéseket vált ki belőled.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Ashmar




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 23.

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:52 am

Nektek tapasztalatotok sincsen! XD
Istenem! XD
Rengeteg FRPG oldalon jártam, ez tipikusan az az oldal, ahol mindenki veszettül minőséginek hisz mindent, holott semmi sem történik. Látogassatok már meg több oldalt, aztán gondolkodjatok el azon, hogy a tiétek, mennyire f@sza. Kár, hogy semmiben nincs igazatok. Ennél bénább egy bandát nem láttam még. Nem baj, ezzel is csak én lettem tapasztaltabb ismét. Very Happy. Ha már azon kiakadtok, mert nincs meg az 1 oldal, akkor milyen alapon tartjátok, ennyire k*rva színvonalasnak az oldalt?
Most már tudom, hogy a top 5 leggagyibb FRPG oldal fordulóját, magasan nagy fölénnyel megnyertétek. Gratulálok!

Kedves Shen!

"Semmi élvezetes nincs benne... a többiek akiket az oldalon JÁTSZANAK azért írtak hosszú előtörténetet, hogy élvezetes legyen, el lehessen olvasni. A többire inkább ki sem térek"

1. Itt játéknak jele sincsen.
2. Semmi élvezetes nincs benne? A játéknak kell élvezetesnek lennie. Az előtörténet egy adat a karakterről, nem az előtörténet fogja eldönteni a játék menetét, a minőségét pedig pláne nem. Ha az én elősztorimat nem volt kellemes elolvasni, hát a tiétek......, pff
Nehezen tudod elképzelni a karakteremet? Én a tiétekét, már el sem akarom képzelni, abból a mérték nélküli zagyvaságból amiket végigolvastam. (Időrablás, ráadásul meg sem érte, csak azért olvastam el, hogy ne tudjátok azt mondani, hogy " Nem is olvastad el!")

Ti az alapokkal sem vagytok tisztában, de mindegy.
Én ilyenekkel nem is akarok játszani, akik az alapból fölösleges dolgok végett is neki állnak hisztizni. Viszont most lelépek véglegesen, nem időzök itt többet. Ugyanakkor elköszönök színpadiasan (már előre röhögök, a felháborodáson!), egy kellemetlen rímmel búcsúznék, mely így szól:

/A hozzászólás admin által szerkesztve.
Oka: Indokolatlan trágár megnyilvánulás./
Vissza az elejére Go down
Aack
Légidomár
Légidomár
Aack


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Feb. 09.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue6000/20000Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:56 am

Úristen, most úgy felháborodtam, hogy innom kell egy sört! Pápá!
Vissza az elejére Go down
Nitara
Vízidomár
Vízidomár
Nitara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Köztársaság Város

Karakteriformáció
Hovatartozás: Déli Víztörzse
Szint: 1.
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue6000/20000Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:59 am

Ashmar... Ashmar *Még mindig röhög, ha csak erre a névre gondol XD*

*Nero, mint mindig most is kikelt kényelmes ágyikójából, kómás fejjel megindult a müzliadagoló kézi alkalmatosság tárolójába - a konyha - majd lassú, darabos mozdulatokkal, mint egy laggoló MMORPG, elkészítette reggeli kakaóját, és megindult a gép elé. Amíg az atomreaktort igénylő szuperszámítógép duruzsolva felizzott, étkezéshez látott. Ropogott a cukorral felhintett fűrészpor, kattogott a Mickey egér, és a képernyőn felugrott az Avatár szerepjáték oldala.
A szájában sorakozó fogak nem gátolták a tejrészecskék levegőbejutását - csupán szűrték - s Nero barátunk szemei mintegy hét méteresre nőttek.*
- Ez meg mi a tököm??

Na hello hello Nero vagyok.
Drága barátom Ashmar. Ugyan a chat érzelmektől fűtött szobájában már eltöltöttünk egy felejthetetlen estét (és még csak egy PM-et sem írtál T.T), mégis úgy látom, hogy illene leellenőriznem arroganciával védelmezett selejt-váradat, melyet te előtörténet néven ide mertél tolni. Na tehát ülj le szépen, mert hosszú lesz.
*Veszi elő a yoyo-t és elkezd játszani*

No tehát adatokkal mondjuk nincs bajom, bár azért egy csúnya ejnye-bejnyét megér az, hogy Korának kellett szólnia a Kódért.
(A bizonyíték:
[22:19:52 23/03/13] Ashmar : beregisztráltam és kész az elősztorim is.

[22:22:02 23/03/13] @ Korra : Látom Surprised

[22:22:13 23/03/13] @ Korra : Nincs kód

[22:22:55 23/03/13] Ashmar : miféle kód?)

Ezt leszámítva az adatokkal nincsen gáz, na de a többi. xD

Oké kinézetnél kezdjük azzal, hogy ez így édeskevés ahhoz, hogy egy karaktert el tudjak képzelni fejlett lelki látószerveimmel. Nem a hossza a gáz, hanem a tartalma. Szóval azon kívül, hogy egy kétajtós ruhásszekrény, akinek a mellkasán van egy égési seb, és ezen felül ravnos, kb semmi nem derül ki róla. Szóval, hogy milyen ruhákat szokott hordani, vagy éppen azt, hogy milyen vonásai vannak, egy nemes egyszerűséggel lehúztad a wc-n.
Még ezért nem is szólnék be, szóval térjünk is rá rögtön a jellemre.

" Alapvetően egy határozott, higgadt és becsületes ember. Többnyire nyugodt, ám amikor harcra kerül a sor, akkor előjön az éles esze, ilyenkor rendkívül ravasz és kíméletlen. Mogorva és unalmas egy típus, amolyan magányos farkas, sokszor van egyedül. Utálja az idomárokat, abszolút Egyenlőségi nézeteket vall. "
Jaj! xD Szóval így kezdésnek elmondanám, hogy egy FPS mellékszereplőben is több egyediség van, mint ebben a jellemben. Ez még nem is lenne baj, mert ha te ezt szereted áldásom rá, de ebből az égattegyvilágon semmi nem derül ki. Ez egy olyan igazi "Miért?" jellem.
Ha harcra kerül a sor ravasz és kíméletlen. Oké, de miért?
Mogorva és unalmas. De miért? Magányos farkas. De miért? Mi az oka rá? Mi a francért ilyen?? Nincs itt semmi megindokolva, leírtál egy karakter-bevásárlólistát és csók. Szóval ezzel senki sem lakik jól. Nem tudunk meg a karakterről semmit sem, azon kívül, hogy egyenlőségi nézeteken van. Most mondhatnád, hogy benne van az előtöriben, de nincs!
Kerestem kutattam, és csak arra van egy bolhafingnyi info, hogy miért tálja az idomárokat. Kész pötty. Ez kevés. Ja és nincs benne semmi ami kicsit is negatívan hatna a karakterben. Szóval mogorva és unalmas, és szia. Ez a nagy negatív oldala a karakternek sem nevezhető organizmusodnak. A szabályzatban direkt az ilyen miatt van leírva, hogy a karaktert külön érdekessé teheti egy-egy szokás vagy dili. Annyi mindenkinek van fantáziája kitalálni bármit.
Teszem azt fél a pókoktól, mert kicsinek volt egy negatív élménye velük. Máris érdekessé teszi a karaktert, mert meg van indokolva, és furcsa látvány, hogy egy ekkora melák parázik egy picike pókocskától.
Erre a jellemre annyit tudok mondani, hogy dögunalom és kevés. Szóval ezzel engem senki ne próbáljon megetetni, hogy ennyi elég bárhol is egy jellemnek. Ez nem jellem! Ez egy öszeragasztózott fércmunka, amit egy klisés sablonból vagdostál ki. Buta, üres és gagyi.

Na térjünk is rá a főfogásra. Az előtörténet sztori részére. Húú anyám borogass, te aztán megizzadhattál, míg ezt megalkottad. Ahol ezt el tudom képzelni, mint értelmes előtörit, az max egy Zs kategóriás MMO.
Na akkor kezdjük ott, hogy az organizmusod gyerekkora kb. kimarad. Jó jó persze ment iskolába, idomárok elverték, meg elverte.. Wait WHAT?
Aha szóval egy nem idomár földművesfiú, aki szabadidejében a szüleinek segít a földeken, és a maradék idejében nagypapához jár harcművészetet tanulni, csak úgy megagyal bár képzett tűzidomárkölyköt. Hello!! Ezt hogy?? Szóval kis földes míves gyereket a tűzidomárok úgy beleringatnák a talajba, hogy kiscsávónak még az ükunokája is lángolna mikor kiugrik az anyjából. Szóval azért itt logikai para. Akkor az meg sem merem említeni, hogy a Tűz országában az iskolák elég kemények, nem is említve azt, hogy gyakorlatilag el sem tudom képzelni, hogy hogy úszta meg a karakternek csúfolt semmid, azt a csúnya hamvasztást, amit egy jobb módú tűzidomár ráeresztett volna, miután visszaszól neki a kis parasztod. Erre még az sem mentség, hogy ő volt a legnagyobb darab az osztályában. Hát ketten hárman ráugranak, és csók. És ennyit a kis földművesfiúról.

Akkor továbblépek. Oké oké katonáskodott, jól van, nagypapa kicsit felturbózta. Bár nem értem, hogy hogy, mikor a komolyabb harcművésztanoncok azért edzenek naponta pár órát. Megnézem, hogyha kint van egész nap a földeken, és kemény fizikai munkát végez, akkor mennyi ereje van még harcművészetet tanulni. Ez így logikailag selejt. Mehet a kukába.
Oké elment katonának, ment tovább a balhé, és csak ismételni tudom. A TŰZIDOMÁROK HAMUBA SÜLT POGÁCSÁVÁ PERZSELTÉK VOLNA A KIS FÖLDMŰVEST. Főleg a katonaságnál. Bazz, egyszer szóljon rosszat, egy kiképzőnek, és olyan fenyítést kap, hogy négy hétig lángol a segge. De ugyanez igaz a társaira is. Nem kifogás az, hogy erős a kari, és pluszba gyors, és tanult harcolni. Gyanítom akik ott vannak mellette, ugyanúgy tanultak harcolni. Sőt elképzelhető, hogy olyan is aki többet is tanult mint ő, és még idomár is.
Szóval ez a rész FAIL. xD

Jó akkor lefokozás, hazaeresztés, földművelés. Nagypapa meghal, de erről sem tudunk meg semmit se. Hát könyörgöm, oké meghalt a nagyapja. És ebből a leírásból én hol érezzek együtt a karakterrel? Megint csak hangoztatni tudom. EZ NEM KARAKTER! Ez egy gagyi selejtes sablon. Shounen animeszereplőkben több egyediség van. mint ebben a semmiben. Aztán jön a családmegölős csavar, ami megint csak bosszantóan semmilyen.
De komolyan, ez. EZ jellemző a teljes fogalmazási készségedre. Van egy max 200 szavas szókincsed, aminek a negyedét használod, és kb felböfögsz nekünk ide egy bevásárlólistát. Sajnálom azokat, akik ezt végigolvassák. Feleslegesen csesznek el jó pár percet az életükből.
Ez a megfogalmazás érdektelen, unalmas és üres. Bántja az írói önérzetem, hogy ezt te előtöriként le mered ide írni.

ÉS Megöli az összes rablót? Hogyan?? Miként? Az egy dolog, hogy a Tűz országában a közbiztonságnak hála szétkapták volna az egész bandát, de még az, hogy hazaér, mindenki halott, lángol minden, és akkor ő még nekiáll keménykedni? *Előkap egy lángszórót és sokadjára is elhamvasztja a karaktert*
Egy, hogy a rablóbandák nem három-négy tagból, hanem legalább 10-12 főből állnak. Mutassa már meg nekem valaki, hogy egy földműves, aki évek óta leszerelt a katonaságtól, és azóta dolgozik (nyilván ennyi idő alatt hiába a gyakorlat, kezd kicsit kijönni a formájából), hol a büdös francba fog lenyomni ennyi TŰZIDOMÁRT??? Hát megsütik. Megforgatják olajos panírban és kirántják ebédre. Szétkapják az arcát, beledöngölik a földbe. Nem is csak a tűzidomárság miatt, hanem a puszta ténymiatt, hogy létszámfölényben vannak. Még a katonaságnál sem tanítják meg, hogy hogyan küzdjön ennyi emberrel egyedül. Ez így semmi.
Akkor azt nem is mondom, hogy a sorozatban azért kemények az egyenlőségiek, mert van hozzá felszerelésük, vannak chi blokkolóik, és SOKAN vannak. Plusz általában lesből támadnak, tehát elég sok olyan tényező közrejátszik náluk, ami nálad nyomokban sem lelhető fel.

Ez így gagyi. Ez nem előtörténet, ez egy Semmi. SEMMI!

Akkor jöjjön a desszert. Nyami, képességek. Very Happy
Komolyan mi ez a VP áradat? Puszta kézzel sziklát zúz, meg miegymás. Ez egy szép vicc.
" Akit eltalál az azonnal fekszik és elég súlyos sérüléseket szenved." Ez a kedvencem az egészből. Komolyan mi ez az organizmus? Miből van a teste? Platinából? Egy könnyed tűzidomár olyan lazán elkerülgeti, vagy alárobbant, hogy maga alá csinál. Nem mentség, hogy gyors. Ez a karakter fizikailag kemény, jó elhiszem, de ez nem mentség a vépézésre. Szóval az egyetlen technikád, amit indításnak, pontozás előtt engedélyeznék az a Bot Hurrikán. (Ja a botról sem derül ki, hogy honnan van, és miféle bot, hogy ilyenekre képes vele.

A mennyei sebesség meg. Priceless. A légzésével felgyorsítja a testét. Na elmész te a... Ahoz nem elég a légzés. Az max arra elég, hogy az agya felpörögjön, de hogy ebből te még profitálj is, az nevetséges. Nyílvesszőt elkapni, persze. Meg jöhet a támadás bárhonnan. Erre nem hátrány az, hogy kevés ideig tudja fenntartani. Meg elfárad. Na hanyagoljuk már ezt xD. Ráadásul a légzőtechnikák, - még ha el is fogadjuk, hogy ezért képes arra amire - nem csettintésre működnek. Ahhoz azért kell az, hogy a test átálljon, amire akár hosszú percek is kellhetnek, plusz koncentráció. Megnézem, hogy ezt egy intenzív harc közben hol csinálja meg. Szánalom az egész képességlista.

Na és akkor a viselkedésed Chaten. Nevetséges. Hát kinek képzeled te itt magad talenthuszár? Öcsém, csak most 3 Szerepjáték oldalon játszok, négy karakterrel. Előtte két másik is a listán volt. És 9 éve asztalizom. Szóval nekem egy ilyen taknyos kis pondró mint te ne ugassa le az admint, mert a földhöz vágom, és elhamvasztom, mint azt a karakterével kellett volna. Szánalmas volt az egész amit műveltél. Takonypóc tizenéves senkiházi vagy öcsém semmi több. Very Happy

További szép napot. *A Yoyo csörren, Előtöri nyakára tekeredik* Találkozunk a pokolban taknyos.

Szívből jövő szeretettel
Nero.

Ui.: A helyedben nem osztanám mondjuk a többi játékost, hogy rizsa az elősztorija. Öcsém olvassál már el egy könyvet, és ne csak a kihajtható képes kifestőket lapozgasd!
Vissza az elejére Go down
Nihil

Nihil


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 31

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint:
Chi:
Ha én admin lehetnék Left_bar_bleue0/0Ha én admin lehetnék Empty_bar_bleue  (0/0)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyVas. Márc. 24, 2013 2:00 am

Kedves Ashmar!

Hadd adjak neked egy nyelvtanórát (valószínűleg feleslegesen)

A ma elemzett szó az előtörténet. Ez a szó két részből áll. Az elő arra utal, hogy valami eddig a pontig az időben tart, ez a valami a szó második része.
Következzék a történet szó. Nem, nem történelem, hanem történet. Tudod, az egyik események felsorolását jelenti, a másik egy részletesebben kifejtett írást. Remélem el tudod dönteni, hogy melyik melyik.
Vissza az elejére Go down
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék EmptyKedd Márc. 26, 2013 9:15 am

Khm... Neutral

Nos, csak némi kiegészítést fogok írni, hogy olyan dolgokkal támasszam alá az elhangzottakat, amik teljesen objektívek.

  • Ha egy fórumra mész, először is elolvasod a Szabályzatot. Ezt legjobb regisztráció előtt megtenni, így láthatod, milyen oldal ez, mik az elvárások, stb. és ha nem tetszenek ezek, egyszerűen nem kell regisztrálni. Ezt te nyilvánvalóan nem tetted meg, pedig ott szerepel, hogy mik az elvárt dolgok, ezután nincs okod a felháborodásra.
  • Ha, ahogy te mondtad, nagyon tapasztalt vagy, nyilván tudod, hogy az admin nem véletlenül visel kukacot a neve elején, ez jelzi, hogy admin. Neutral Én nem kérem soha senkitől, hogy térdeljen le ez elé a kukac elé, de azt a hangnemet, amit te megengedtél magadnak másokkal szemben, nem egy admin, de egy sima user felé sem tehetnéd meg. Tapasztalat ide, vagy oda, amíg egy fórumra játszani mész, neked kell illeszkednek oda, és nem fordítva.
  • Azt hiszem azt kijelenthetem, hogy semmilyen mértékben nem kritizáltam a kész történetedet, csupán annyit kértem, hogy bővítsd ki. Ez egy szerepjáték oldal, bizonyára kitaláltad a karaktered életének fontosabb mozzanatait, nem hiszem, hogy nagy fáradtság ezeket kifejteni. De továbbra is leírom, az én klaviatúrámat nem hagyta el, hogy rossz lenne. Azzal indokoltad, hogy majd a játék során szeretnéd kifejteni, de akkor nem lett volna egyszerűbb, ha egy szituációval érzékelteted a karaktered néhány NJK kíséretében?
  • Ez nem keresztrefeszítés volt, csupán rámutattam, hogy nem csak feléd támaszt követelést az oldal, valamint veled ellentétben elég sokan személyeskedés nélkül is képesek voltak értékelni a munkádat. Az agressziód teljes mértékben szükségtelen, és felesleges volt, nem véletlen, hogy chaten sem válaszoltam az inzultálásra.
  • Az FRPG számunkra nem a toborzásról szól, hiszen, bár te nem láttad a játékokat, (de erről a szemészeddel kell tárgyalni :/) azért itt több szálon is fut a cselekmény. Talán nem vagyunk még a legaktívabbak, de mint tapasztalhattad, elég erős közösséggé kovácsolódtunk.


Azt hiszem a válaszaid mutatták meg a legjobban azt, hogy itt már közel sem a vitára koncentráltál, hanem egyszerűen támadta az oldalt, ami nonszensz, hiszen az oldal nem vétett ellened.
Sajnálom, ha úgy érzed, hogy túl jó vagy nekünk, de azt hiszem így a legjobb, hogy elengedünk, elvégre hatalmas tapasztalataidat nem kamatoztathatod efféle inaktív fórumon, nem férne az imagedbe. :/

A többieknek köszönöm a támogatást, és annak ellenére is a nyugalmuk megőrzését, hogy efféle atrocitás ért minket. Remélem a komoly jóslat annyira lesz csak valós, mint a majáké...

Ja! És senki ne írjon ám 200 szónál hosszabb reagot, mert biz' isten bannolom! >w> (Igen, körülbelül ekkora fenyegetésnek éreztük mi is azt, hogy visszajössz röhögni a barátaiddal :/)
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ha én admin lehetnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha én admin lehetnék   Ha én admin lehetnék Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ha én admin lehetnék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Off :: Társalgó :: Archív-
Ugrás: