~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó 67252
Staff
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Korra10

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Aange

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Wikialogoq

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó

Go down 
+3
Cruel
Nihil
Suǒ-xū
7 posters
SzerzőÜzenet
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue8000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyVas. Márc. 24, 2013 12:16 am

No, halihóóó! Surprised

Fészbúkon már írtam arról, hogy mi lenne, ha, face az én gépemen azonban kicsit ööö... szóval hagyjuk, amíg nem kapom meg az ígért ösztöndíjam, addig esélytelen vagyok kábé, tehát jah, nekem személy szerint kényelmesebb, ha itt szervezem, meg aztán nem biztos, hogy mindenki benne van a facebook csopiban.
Szóval, szeretnék egy talit szervezni, bár sokakat ismerek már, de mindig jó új arcokkal ismerkedni. >.< Nekem jövő hét csütörtöktől szünetem van azutáni hét szerdáig, így arra az időszakra gondoltam. Bár lesz egy szombati nap, amikor offolnom kell magam, de nah. >.< Kinek mikor lenne jó? Arra gondoltam, sétálgathatnánk valamerre, felesleges nem létező pénzköltés lenne beülni valamerre - a meghívásokat sörre azért elfogadom. Szerintem már jó idő lesz, alkalmas arra, hogy Margit szigeten sétálgassunk, beszélgessünk, ilyenek.
Aack, rád hárul az a feladat, hogy felcipeld nekem Nitarát, mert szeretlekvan mindkettőtök felé. Kifogásokat nem fogadok el. >.<;;
Tehát, március 28 és április 7 közötti intervallumban gondolkodjatok, Pesten. Kinek mikor lenne alkalmas? >.< *.*
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Nihil

Nihil


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 31

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint:
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue0/0Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (0/0)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyVas. Márc. 24, 2013 12:35 am

Huh, kicsit megrémítettél, először meat-bendinget olvastam.

Na de térjünk a tárgyra, nekem tetszik az ötlet, és március 29-től április 2-ig lenne számomra alkalmas.
Vissza az elejére Go down
Cruel

Cruel


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Feb. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol, sose egy helyen.

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyHétf. Márc. 25, 2013 11:50 pm

Szóljatok ha meg van az időpont nekem bármikor jó. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nitara
Vízidomár
Vízidomár
Nitara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Köztársaság Város

Karakteriformáció
Hovatartozás: Déli Víztörzse
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue6000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyKedd Márc. 26, 2013 1:01 am

Akkor én is jelzem, hogy megvizsgálnám a tali-idomítást közelebbről, és mindenkit, aki ezt az idomítási fajtát űzi. Szóval jövök, csak mondjatok egy időpontot.
Vissza az elejére Go down
Aang
Admin
Admin
Aang


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Oct. 20.

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyKedd Márc. 26, 2013 1:17 am

Irdatlan mennyiségű munka és pénztelenség miatt azt hiszem kizárt dolog, hogy eljussak bárhová is. Sajnálatos módon a Pestre való feljutás tali okán, abszolút olyan luxusnak számít számomra, hogy képtelen vagyok megfizetni. SadSadSadSadSadSadSad Pedig szívesen mennék veletek császkálni a Margit-szigetre.
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue8000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzer. Márc. 27, 2013 1:51 am

Aang: Fura téged így nevezni. o.O *megszokta a másik nevét, meg a polgárit is* xDD Ha most nem is, de legközelebb biztosan összejön. ^^ Csak legyenek megoldva előbb az RL problémáid, amihez továbbra is sok kitartást és szerencsét kívánok neked. >.<

No, akkor feltételezett időpont. Vasárnap talán még többen húsvétolnak, mint hétfőn, de ha nem, akkor nem. Én pl fogalmam sincs, lesznek-e rokonlátogatások, de lehet, egy se lesz tulajdonképpen, hiszen tavaly se nagyon volt. Ezért aztán felvetek egy március 31-et, mint időpontot. Ha valakinek meg nem jó, mert húsvétol családdal, az csápoljon. >.<

Margit sziget mellett Korra ajánlotta a Normafát. Nekem a BKV nem oszt, nem szoroz, mert van bérletem, és profin tudok bliccelni BKV-n azokért, akik nem tudnak jegyet venni. Mindenesetre a pesti utazást megoldjuk. Ha meg hideg lesz, és továbbra is hóvihar, hiszen itt még mindig Jeges Szelek Völgye hangulat terjeng - anyám ki is akadt, és ez ismét Magyarország hibája szerinte, hiszen még Moszkvában sem látott ilyet, hogy március végén ennyi hó esik - , akkor opcionálisan bemegyünk melegedni valamelyik plázába, Mammut, Westend, satöbbi. Nekem édesmindegy. Mindenesetre a nagy pénzköltést szeretném elkerülni, mert azért nah, azzal nálam para van. >.< Ha minden kötél szakad, akkor beülhetünk valami olcsóbb helyre, a Szimplával szemben a Király utcánál pl van egy remek kis hummusz bár, olcsó kaja, erzsébet utalvány elfogadó hely, meg nagyon hangulatos is. Sok külföldi is jár oda, meg vannak helyes kis puffok, meg ingyen tea a rendelésed mellé. Persze, pár száz forint költekezés, aztán ha nem, akkor marad a pláza.
TK fílingű listát csinálok, hozzávetem, kik azok, akik tuti jönnek, aki pedig szintén jönne, új postban írja fel magát. Aki meg nem jönne, csupán listamániás, az is felírhatja magát.
Ha felírtalak, de még se jössz, szólj szépen. Ha nem jó az időpont, akkor indítsd az alternatív időpont egyeztetést. >.<
Tessék csak jönni, mert azért nah. Surprised Ne csak olyanok jöjjenek, akiket már ismerek, és amúgy is gyakrabban látok. xDD Azért imádlak titeket is! *.* ♥️
Akik messzebbről jönnek, azok meg szóljanak, honnan jön a buszuk-vonatuk, aztán majd összeszedem a tímet, mert én ilyen jó fej vagyok.

Ott leszek:
  • Suo-xu
  • Korra
  • Aack
  • Nitara
  • Nihil
  • Cruel


Talán ott leszek:

Nem leszek ott, de listamániás vagyok, és fel akarok iratkozni:



Megjegyzés, valaki chaten írta, meat-bendingnek olvasta a meet-bendinget. Két szó: nagyon adom. Mekkora lenne már egy tzimisce idomár! *.*
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Cruel

Cruel


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Feb. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol, sose egy helyen.

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 12:46 am

Na végre én tuti ott leszek Very Happy bár nem ismerek senkit de így legalább megismerem a bandát személyesen is Very Happy Az tuti bliccelni fogok mert se jegyem se bérletem és pénzem sincs XD de ott leszek. Very Happy Akkor már csak az a probléma hogy a norma fánál már egy jó ideje nem voltam (pontosabban utoljára általános 4.-ben jártam ott, télen XD) szóval pontosan hol is lesz a tali és mennyi ideig fog a banda várni az emberekre??? o.O
Vissza az elejére Go down
Nihil

Nihil


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 31

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint:
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue0/0Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (0/0)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 4:38 am

Nálam vasárnap van a nagy családi ebéd, így az lehet, hogy problémát lesz.

Bár azt se ártani tudni, hogy hány órakor szeretnénk a találkozót.
Vissza az elejére Go down
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzomb. Márc. 30, 2013 1:29 am

Sziasztok!

A találkozó keddre, vagyis április 02-re tevődött át. (De akár lehetne május is, akkor is talizunk, aztán ennyi >w> xD) Remélem így is jó lesz mindenkinek, és így a húsvétot is kikerüljük.
A találkozó a Nyugati pályaudvarban lesz, a 4-es 6-os villamossal szemközti bejáratnál, az érkező és induló vonatokat jelző nagy tábla alatt. Én a 11 órát javaslom, mert az nincs túl korán, és így a nap nagy részében lehet kirándulni. Mivel többen jelezték a BKV undort, ezért akkor a Margit~szigetre megyünk, ahova a pályaudvarról kisétálunk, ez kb. 20 perc, csak két villamosmegálló.
Ezenkívül mindenki elküldheti nekem PMben a számát, aki jön, hogy tudjunk egymással értekezni, ha késik valaki, vagy bármi történik.

Akkor várunk mindenkit szeretettel! Reméljük jó idő lesz, és akkor lehet rágcsálnivalót, meg pokrócokat is hozni, hogy le tudjunk ülni.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
Cruel

Cruel


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Feb. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol, sose egy helyen.

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzomb. Márc. 30, 2013 2:41 am

Nekem ez is tökéletes. Very Happy legyen valakinél valami tábla hogy felismerjem a bandát nehogy mindenkit megkérdezek a pálya udvaron hogy az avatar-szerepjáték-toll jött vagy hasonlók. XD
Vissza az elejére Go down
Nihil

Nihil


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 31

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint:
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue0/0Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (0/0)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzomb. Márc. 30, 2013 3:50 am

Táblát nem viszek, de íme egy leírás.

Százhatvan centi magas, szemüveges úriember szétálló barna hajzattal, hatalmas fejhallgatóval, nagy orral, és meglehetősen bamba tekintettel.

Ha ez nem elég, akkor szóljatok, és álarcot is viszek.
Vissza az elejére Go down
Nakago
Tűzidomár
Tűzidomár
Nakago


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue6000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzomb. Márc. 30, 2013 5:38 am

Biztos nem április az a május? Surprised
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue8000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 9:05 pm

Tudom, már nem sokat számít, de hátha akad olyan elvetemült, aki ilyenkor les fórumot. xD Korábban ment el a buszom, mint vártam, szal jah, lekéstem, a kövivel 11:30 körül érek ki Nyugatiba. Szar idő miatt pokrócot nem viszek, értelmetlen, majd lesz valami. De van nálam süti.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Nitara
Vízidomár
Vízidomár
Nitara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Köztársaság Város

Karakteriformáció
Hovatartozás: Déli Víztörzse
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue6000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzer. Ápr. 03, 2013 8:49 am

No, tehát akkor, ahogy említettem páratoknak, íme egy részlet, Nitara egyik készülő könyvéből, mely a szociális idomítási formákat taglalja. Íme egy kis szösszenet a Meet-benderekről. ^^

~Szociális idomítások~
Meet-bender

"... A meet-benderek, a szociális idomítások közül, az egyik legkülönlegesebb formát űzik. A tali-idomárok, ahogy magukra hivatkoznak, különleges képességüknek hála, szinte a világ bármely pontjáról, képesek kapcsolatba lépni egymással. Ezen technikájukat, egymás között, csak "fórumnak" nevezik, amely találó név, hiszen egymás mentál-testére kapcsolódva, szinte beleírják egymás elméjébe, a találkozójuk részleteit.
Ugyan főáguk, a mentális szférákat célozza meg, rendkívül adaptív technikáik, olykor mások asztráljára is hathatnak, ezáltal befolyásolva mások érzelmeit. Erejük békés természetű, így idomítás közben meglehetősen jókedvűek, mások számára pedig szinte észrevétlenek. Leginkább hanggal, szavakkal idomítanak, s csak kevés mozdulatot használnak, magához a tali mozgásra bírásához. Ennek okán, a környezetük, szinte maguk közé tartozónak vélik őket, s nem is sejtik, hogy bizony idomárok ők. Talán kizárólag, csoportos alakzataik okán tűnnek különlegesnek. Főként, egy-egy nagyobb erejű technika, életre keltéséhez alkalmazzák ezeket, ám formáik nem kötöttek oly mértékben, mint más idomárok esetében. Egyetlen kritériumuk, talán csak annyi, hogy érzékeljék társaik jelenlétét, hisz olykor a szemkontaktust is elhagyják, párokban vagy triókban sorakozva egymás mögött...

... Megfigyeltjeim, rendkívül sokrétű, és barátságos személyek, s ez általában véve igaz a meet-benderekre. Magas fokú szociális intelligenciájuk okán, rendkívül könnyen alkalmazkodnak társaikhoz. Barátságosak, s különösképp jó kedvűek, mikor együtt idomítanak. Megdöbbentően szerteágazó ismeretekkel rendelkeznek, melyet előszeretettel használnak fel, a találkozó elem kordában tartásához. Azonban ügyelniük kell az egyensúlyra, mivel társaik, különböző igényekkel bírnak az idomítás felé. Viszont, átlagon felüli adaptivitásuk, gyors tanulásra, és lelkesedésük növelésére ad lehetőséget, amennyiben a sajátjukhoz hasonló, érdeklődési körbe szállhatnak be. Érdekes felfedezésre jutottam, ezt megfigyelve.
A tali-idomárok energiájukat, a lelkesedésből merítik. Minél lelkesebbek valami iránt, s minél tovább képesek megtartani a lelkesedésük, annál erősebb technikákat képesek használni. Lélegzetelállítóak a képességeik, még akkor is, ha csupán apró szikráját érzik a lelkesedésnek...

... Ezek a kivételes tehetségű idomárok, ugyanakkor, nem csak ebben tűnnek ki. Volt szerencsém megfigyelni, hogy nem csupán egy szociális elem idomítására képesek. Megdöbbentő képességük, eleinte engem is meglepett, ugyanakkor be kellett látnom, hogy logikus a dolog.
Megfigyeltjeim egyike, a korábban taglalt, anyag-idomár (közismertebb néven "Zöld-bender"), míg társa kivételes tehetségű desing-bender. Volt köztük alkoho-idomár, s egyikük, elmondása alapján, fórum-bender (rövidebb nevén Admin). Eredeti terveik alapján, egy meglehetősen erős troll-bender is érkezett volna a találkozóra, ám ő váratlan okokból, nem tudott jelen lenni a közös gyakorlatukon.
Ebből kiindulva tehát, leszűrhető, hogy a tali az egyetlen olyan szociális elem, melyet, bármelyik másik elem idomára, képes megtanulni.
A meet-benderek történelméből kiderül, hogy gyökereik az FRPG-benderektől ered, akik együtt szerettek volna idomítani, s ezen törekvésük eredménye a tali eleme. Ennek okán, idomárjaikat, a "regisztráció" nevű technikával fogadják be, különleges társaságukba. Azonban a tali-idomárok, bár bármely érdeklődőt befogadják maguk közé, olykor kilökik maguk közül a rendkívül agresszív, vagy meglehetősen buta egyéneket."
Vissza az elejére Go down
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Left_bar_bleue8000/20000Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó EmptySzer. Ápr. 10, 2013 2:45 am

Félreértések elkerülése végett a fórum-bender jelenleg nem fórum-benderként volt jelen, innentől kezdve maga a megnevezés is téves.

No, de örültem a mini meetnek, bár sajnálom, hogy Hime (@Korra) nem tudott eljönni. Fránya betegségek... Neutral Nagyon kellettél volna oda, igaz, másnap elmesélhettem személyesen mindent. ^^ Aack, többet nem adunk sört a kezedbe, pazarlás. xD Nihil és Cruel, jó volt megismerni titeket. Surprised Nitara, ööö... legközelebb viszlek Egomba is. xD
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Ajánlott tartalom





Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó   Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Meet-bending 1.0 - Első fórumtalálkozó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Off :: Társalgó :: Fórumtalálkozók-
Ugrás: