~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Nintao Dax 67252
Staff
Nintao Dax Korra10

Nintao Dax Aange

Nintao Dax Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Nintao Dax Wikialogoq

Nintao Dax Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Nintao Dax EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Nintao Dax

Go down 
SzerzőÜzenet
Nintao Dax
Tűzidomár
Tűzidomár
Nintao Dax


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 17.
Age : 30

Karakteriformáció
Hovatartozás: Köztársaságváros
Szint: 1.
Chi:
Nintao Dax Left_bar_bleue6000/20000Nintao Dax Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Nintao Dax Empty
TémanyitásTárgy: Nintao Dax   Nintao Dax EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:56 am

Adatok

Név: Nintao Dax
Nem: Férfi
Kaszt: Tűzidomár
Kor: 19

Szint: 1.
Chienergia: 6000
Mesterpont: 0

Előtörténet: It's my story


Kinézet


Kifejezetten fotogén, legalábbis szereti ezt hinni magáról, meg persze ezt, hogy szeretik a tükrök. Ő mindenesetre szereti azt. De ez miért is külső tulajdonság? Az egoizmus és a nárcizmus belső, szóval… *csúnyán néz a narrátorra és az orra alá dugja a szöveget* Szóval… khm… A külseje olyan, mint egy szőke hercegé, csak barnában, a szeme pedig… *a narrátor dühösen lecsapja a papírt, majd felcsattan* Ki írta ezt a hülyeséget?! Mi az, hogy a szeme olyan, mint egy zafír? Te!!! *Nintaora bök, majd kidobatja a biztonságiakkal* Büdös kölke… Vállaltam, hogy mesélek róla, ő pedig még itt ugrál nekem, hogy neki ez nem jó, az nem jó… ilyet. Szóval, hol is tartottam… persze. Barna haja van, ami véleményem szerint még az életben nem látott fésűt, a szeme pedig vöröses árnyalatú. Persze, tűzidomár a szentem, de hogy még a szeme is a tűz színét idézze… Bár így született, szóval túl sokat nem is tehet ellene. Magassága átlagos, bár ebben a mai világban, ki tudja, mi számít átlagosnak, de én a 179 centit annak mondanám. Az alakja, sportos, bár ezért nem sokat tett az életben, csak az életviteléből adódóan állandóan mozgásban van. Általában egy fehér hosszú ujjú pólót hord egy zöld inggel, egy fekete nadrággal és ugyanilyen színű cipővel. Különleges ismertetőjegyek? Azon kívül, hogy olyan link, mint más nekifutásból? Talán csak a vörös ujjnélküli kesztyűje.

Jellem


Jelleme? Maga a srác égetni valóan rossz, makacs, egoista, lobbanékony …*hirtelen berepül az ablakon egy eltévedt lángcsóvácska, mire kitör a teremben az őskáosz, megszakad a kép és nyugi zenét kezdenek el játszani. Ezek után mondja valami, hogy a narrátorok munkája veszélytelen. De végül az elemek megkegyelmeznek a stúdiónak, a vízidomárok befejezik a helyiség módszeres árvíz sújtotta övezetté tételét és a narrátor is levegőhöz jut, főleg azután, hogy feljött a víz alól.* Mindig is sejtettem, hogy nem komplett a srác, na de ennyire… *az ominózus ablakon bepillant az emlegetett személy, szikrákat szóró tekintettel, mire a narrátor visszavonulót fúj* Jól van, rendben, nem csak rossz tulajdonságai vannak. De akkor is azokkal kezdem. Szóval, lobbanékony, bár ez egy tűzidomártól még elfogadható és megkockáztatom, hogy a makacsság is. Az egoizmus? Rezeg a léc, de legyen és ezzel valószínűleg vérig sértettem az összes létező tűzidomárt. Kritikusan áll a szabályokhoz… az ő korában én is ilyen voltam… *elmereng, majd visszatér* De azért a rongálás nem mentség. Amerre jár, ott hagyja a rajzait a falakon, majd felszívódik. Egyéb rossz tulajdonsága igazából nincsen. Vicces, társasági lény, ennek ellenére mindig egyedül vándorol. Szeret más kultúrákat megismerni, ezért is vette 18 évesen a nyakába a világot. Állandóan vigyorog, imád rajzolni és ha éppen nem a falakra alkot, akkor embereket fest le, persze pénzért.

Felszerelés(ek)/Fegyver(ek)


A válltáskám és az ecseteim, ezen kívül van nálam egy bicska és ennyi. Idomár vagyok, az szerintem elég fegyver.

Technikák/Eszközök


Név: Szikrafújás
Leírás: A technika igen egyszerű, ám nagy koncentrációt igényel. Az idomár az egyik kezéből a szája előtt tölcsért formál, amin keresztül fújva szikrákat teremt. A legfontosabb a koncentráció, hiszen ha elszabadul, akár nagyobb lángcsóva is keletkezhet, ami veszélyes lehet, ha nincs rá az ember felkészülve.
Mesterpont: 1
Idomítás: 2

Név: Tüzes ököl
Leírás: Egy erőteljes, egyenes irányú ütés, aminek végén az idomár egy tűzgömböt lő ki.
Mesterpont: 1
Idomítás: 1

Név: Perzselő csapás
Leírás: Az idomár nyitott tenyérre mér oldal irányba csapást, aminek vonalán lángcsóvát idéz elő.
Mesterpont: 1
Idomítás: 2

Név: Sárkányökle
Leírás: Az idomár két kezét ökölbe szorítva indít csapás előre, így tűzcsóvát lőve ellenfelére.
Mesterpont: 1
Idomítás: 3

Név: Tűzív
Leírás: Egy fentről indított íves rúgás, aminek nyomán egy lángcsóva keletkezik.
Mesterpont: 1
Idomítás: 3

Kalandok


-

Agni kai


-

Bónuszok/Jutalmak


-

Fizikai tulajdonságok

Erő: 12
Ügyesség: 13
Gyorsaság: 13
Állóképesség: 13
Érzékelés: 14

Képzettség:

Pusztakezes harc: 3
Fegyverforgatás: 1
Idomítás: 4
Chi harmónia: 4
Vissza az elejére Go down
 
Nintao Dax
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nintao Dax

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Karakterlapok-
Ugrás: