~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Trónterem 67252
Staff
Trónterem Korra10

Trónterem Aange

Trónterem Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Trónterem Wikialogoq

Trónterem Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Trónterem EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Trónterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Trónterem   Trónterem EmptySzer. Jan. 23, 2013 7:29 am

Trónterem War_Room_Palace

Úgy is ismert, mint a Háború Terem, ez az, ahol a Tűz Ura hozza döntések legtöbbjét, illetve itt tanácskozik a hadvezérekkel és a vezetőkkel. A trónteremben fekete pillérek bonyolult arany mintákkal támogatják a tetőt, a járólap fekete, hogy tükrözze a tűz fényét. A Tűz Ura egy díszes fedett trónon ül, mögötte mindig tűzfallal körülvéve. Egy hatalmas fémdombormű díszíti a falat a trón mögött, ami egy sárkányt ábrázol. Az impozáns légkör célja, hogy nyugtalanságot csepegtessen az összes belépőbe, megfélemlítsék azokat, akik szembesülnek a Tűz Urával.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
Suǒ-xū
Ős
Ős
Suǒ-xū


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2013. Feb. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : A föld felett kettővel

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Trónterem Left_bar_bleue8000/20000Trónterem Empty_bar_bleue  (8000/20000)

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem EmptyVas. Márc. 24, 2013 2:02 am

Az új templom ügye

Még Nekem is beletelt némi időbe, mire sikerült megfelelő időpontot egyeztetnem a Tűz Urával. Kénytelen voltam minden felmenői kapcsolatomat kihasználni arra, hogy minél hamarabb esélyem legyen beszélni vele, hiszen nem titkolt célom minél hamarabb útra kelni. Persze, még nem igazán tudom, merre lesz a legelső úti cél, de nem a cél maga, hanem a bejárt út az, ami számomra fontos. Tapasztalatokat akarok szerezni, és átadni másoknak azokat a tanításokat, melyekkel én magam rendelkezem, és rendelkezni fogok.
Világos, bézs színű ruházatom igencsak eltér a királyi palota többi látogatójától, katonájától, nemesétől, hiszen a papnőiségemet jelképező öltözet jóval világosabb az övéknél. Egyedül hajam az, aminek rövidsége még mindig zavar. Csupán egy virágos hajdísz az, amit belecsatolhattam.
Ugyan függetlenítettem magam az Ősök templomától, most mégis papnőként érkeztem, nem pedig a Tűz népének egyik tagjaként. Nem viselek magamon semmilyen szimbólumot, ami az országhoz köt. Mindezt most teljesen jellegtelennek tartom. No persze, szükségem lesz Entei engedélyére, valamint segítségére ahhoz, hogy megvalósítsam célomat, hiszen ehhez olyan tartalékokkal kell rendelkeznem, amihez másképpen nem tudok hozzájutni. Egy dolog megvásárolni egy teljes léghajót, és még egy dolog egy egész templomot felépíttetni.
Az atmoszféra ellenére mosolyom olyan, mintha egy virágos réten sétálgatnék. A hőség miatt egy-egy izzadtságcsepp gyöngyöződik homlokomon, melyet egy törlőkendővel hamarabb eltüntetek. Nem vagyok tűzidomár, és sosem tudtam annyira hozzászokni a forrósághoz, ahogyan testvéreim, de nem vagyok az a típus, aki különösen problémázna emiatt. Biztos vagyok benne, a Tűz Urának is iszonyúan kényelmetlen lehet abban a trónban ülni egész nap, és tűrni ezt a borzasztó hőséget... o.O Rakom el az oldalamon lévő táskába a törlőkendőt, amikor egy tiszt végül utasít arra, hogy a Tűz Ura elé léphetek, hogy elmondhassam neki, miért is szerettem volna beszélni vele.
- Üdvözletem, Entei. ^^ Köszönöm, hogy időt szakított rám. - hajolok meg a formalitásokat betartandóan előtte. Csupán egy gesztus, ahogyan a köszönés is. Errefelé így szokás, azt hiszem.
- Suǒ-xū vagyok, az Ősök templomának egyik papnője. ^^ Bevallom, azt hittem, a palota jobban hasonlít majd a templomhoz... Persze, testvéreim elfelejtettek szólni arról, hogy ilyen meleg lesz idebent. T.T - tartok némi szünetet, és gondolkozom rajta, hogyan is adjam elő, mi az, amiért jöttem. Nem lesz egyszerű, a többi országgal ellentétben itt azonban csupán egy Ős templom van. Igaz, én nem Ős templomot szeretnék, csupán egy helyet, ahol megadhatjuk mindenkinek, amire szükségük van, de erre egyedül nem vagyok képes.
- Tudja, az engedélyét és támogatását szeretném kérni. Úgy hiszem, a birodalomnak szüksége van még egy templomra, ahol az arra rászorulóknak segíthetnek azok, akik képesek ezt megadni számukra. Egy helyre, ahol gyógyulást kaphat mindenki, akár testi, akár lelki sebeire. Egy helyre, ahol tudást, tanítást nyújthatunk az arra szomjazóknak. ^^ - próbálok lényegre törő lenni, hiszen első sorban valóban ez lenne az új templom célja. Mindenki megérdemli a lelki békét. Sosem árt, ha létezik még egy ilyen hely a birodalomban.
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t161-suo-xu
Dai-Tong
Tűzidomár
Tűzidomár
Dai-Tong


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Feb. 20.

Karakteriformáció
Hovatartozás: Tűz nemzetsége
Szint: 1.
Chi:
Trónterem Left_bar_bleue6000/20000Trónterem Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem EmptyKedd Márc. 26, 2013 4:06 am

Az új templom ügye

Még nem keltem útra, hogy belekezdjek hosszabb távú küldetésembe, amelyet Entei fivéremmel egyeztettem. Így még továbbra is, mint tanácsadója és természetesen Régenshercegként vagyok jelen a palotában. Később, majd kénytelen vagyok álruhában öltözni, bár a birodalmunk nagy részében felismernek. Ki ne ismerné a történetét a szemem alatt húzódó sebhelynek? Megannyi polgár sikoltott fel aggodalommal, amikor az orvgyilkos a hamis Tűz Urát támadta meg. Pontosítva engem. Persze hálás lehetek annak az orvgyilkosnak, elvégre igen megbecsült helyet szereztem azáltal, hogy igazak voltak a jelentések a készülődő merényletről. Jelenleg néhány további jelentést néztem át, amikor értesítettek, hogy egy látogató kért és kapott audienciát Entei fivéremtől. Nocsak, ez érdekes, mostanában nem tervezett semmit, mégis fogad valakit? Megnézzük, hátha szükség lesz rám. Ha politikai az ügy, akkor úgyis kikéri a tanácsomat. Egyébként meg, úgyis azt tesz, amit akar. Öltözékem a mai napon a Tűz Bölcsei viseletét tükrözi, egyetlen különbséggel. Barna hajamban ott a hercegi korona. Régenshercegként ugyan úgy viselnem kell, eme megtiszteltetést, mintha Entei gyermeke lennék. de talán jobb is, hogy csak az öccse vagyok, mintsem valamelyik fia. Az ikrek, elég parázsról pattant gyerkőcök. Nem is csoda. A Tűz Urának nem lehetnek holmi csenevész gyermekei. Felállok asztalkámtól és lassan elindulok a Trónterembe magam is. Egy oldalsó ajtót használok, amelyen keresztül magam is a trón elé járulhatok. Éppen akkor érkezem, amikor a papnő előadja, hogy miért érkezett. Entei tekinteté fürkészem, s amikor elkapom a tekintetét, hogy engedélyt ad, hogy előtte szóljak és kérdezzek a témával kapcsolatban, halkan torkot köszörülök. Miközben kezeimet magam előtt a ruhám ujjába összefonom.
- Khm. Üdvözlöm, Suö-xü. Tudomásunk szerint, rendelkezünk az Ősök egy templomával a birodalmon belül. Oktatási rendszerünk kimagasló a maga nemében. S a lélek harmóniáját ugyan úgy ápoljuk, akár a Levegő Nomádjai ... csak ... kicsit másképpen. Egy templom felépítése hatalmas áldozatokat követel, nem csak anyagi áldozatokat, de irdatlan munkaerőre is szükség van. Meséljen az elképzeléséről.
Kérem meg arra, hogy fejtse ki az igényeit. Ha Entei fogadta, akkor az a legtermészetesebb, hogy meghallgatjuk és kíváncsian várjuk a részleteket. Elvégre a részletekben rejlik az ördög maga is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Trónterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trónterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: A kontinens :: A tűz országa :: Főváros :: Királyi palota-
Ugrás: