~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Zelnarak 67252
Staff
Zelnarak Korra10

Zelnarak Aange

Zelnarak Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Zelnarak Wikialogoq

Zelnarak Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Zelnarak EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Zelnarak

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zelnarak
Vízidomár
Vízidomár
Zelnarak


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Feb. 02.
Age : 29

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Zelnarak Left_bar_bleue6100/20000Zelnarak Empty_bar_bleue  (6100/20000)

Zelnarak Empty
TémanyitásTárgy: Zelnarak   Zelnarak EmptySzer. Feb. 06, 2013 12:14 am

Adatok

Név: Zelnarak
Nem: férfi
Kaszt: vízidomár
Kor: 18 év

Szint: 1
Chienergia: 6100
Mesterpont: 0

Előtörténet:
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com/t146-zelnarak

Kinézet

Átlagos magassággal és kicsit erős testalkattal rendelkező férfi vagyok. Bőröm a hagyományos sötét vízidomárokétól eltérő, kreolszerű. Arcom kissé kerekded, amelyből pisze orr domborodott ki. Szemem színe zöld, de tartalmaz némi barna árnyalatot is. Kissé hosszú, gesztenyéhez hasonló színű haj fedi koponyámat, minek egyenes szálainak többségét baloldalra szoktam fésülni. Általában világoskék öltönyben járok, melyeknek sötétkék gallérai vannak. A elegáns felsőm alatt pedig egy fehér inget viselek, melynek gallérait egy egyszerű sötétkék árnyalatú nyakkendő szorítja. Lábaimat sötétkék nadrág és két pár, fekete színű vastag csizma fedi.

Jellem

Egy igazi álmodozó személyiség vagyok, aki szeret visszakalandozni a múltba így kedvelem mind azt, amely már régi és már elmúlt. Ebből az is következik, hogy egy igazi konzervatív alkat vagyok. Habár konzervatívság jellemez, elég jól tudok alkalmazkodni az új helyzetekhez. Kissé határozatlan a természetem, így azt se veszem zokon, ha valaki parancsolgat nekem, csak legyen számomra szimpatikus. Akik nem ismernek eléggé, azok igazán rejtélyesnek gondolhatnak. Kevés embert engedek közel magamhoz, ám azok majdnem korlátlanul élvezhetik segítőkészségem és gondoskodásom. Jószívűséggel is rendelkezek, de nem tűröm el, hogy megbíráljanak vagy nevetségessé tegyenek. Kedvelem a művészeteket, ezért szobám falait nem kevés festmény díszíti. Számomra az otthon a legmegnyugtatóbb hely, ahol igazán jól érzem magam.

Felszerelés(ek)/Fegyver(ek)

- ecset
- paletta
- állvány
- 2,5 literes bőrkulacs
- táska

Technikák/Eszközök


Név: Vízlabdacs
Leírás: A buborék továbbfejlesztett változata. Itt az idomított víz gömb alakú, erősebben megformált, és egy lökéssel az ellenfélre irányítható, ami nagyobb ütéseket mérhet rá, találat esetén.
Mesterpont: 1
Idomítás: 2

Név: Csúszás
Leírás: Az idomár akár vízből, akár hóból egy fagyott hullámot hoz létre, és azon csúszik végig, ezzel gyorsítva a mozgását.
Mesterpont: 1
Idomítás: 2

Név: Jégfal
Leírás: Az idomár egy emelő mozdulattal jégfalat hoz létre maga előtt, ami pajzsként szolgál a támadások elől.
Mesterpont: 1
Idomítás: 2

Név: Vízszelő
Leírás: Az idomár körkörös mozdulatokkal éles, félkör alakú, pengeszerű hullámokat formál a vízből, amiket az ellenfél felé lök.
Mesterpont: 2
Idomítás: 4

Kalandok



-


Agni kai


Zeller báá vs. Jirou - 100 Chi



Bónuszok/Jutalmak



-






A hozzászólást Zelnarak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 2:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Momo
Moderátor
Moderátor
Momo


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Oct. 20.

Zelnarak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zelnarak   Zelnarak EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 10:53 am

Fizikai tulajdonságokra kezdeti 65 pont:

  • Erő: 11
  • Ügyesség: 14
  • Gyorsaság: 13
  • Állóképesség: 13
  • Érzékelés: 13


Chi energia után járó 12 pont:

  • Pusztakezes harc: 2
  • Fegyverforgatás: 1
  • Idomítás: 5
  • Chi harmónia: 4
Vissza az elejére Go down
 
Zelnarak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zelnarak
» Jirou vs. Zelnarak
» Zelnarak vs. Soren
» Zelnarak és Soren albérleti lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Karakterlapok-
Ugrás: