~ Avatár szerepjáték ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Fontos
Más Oldalak
Ryoshi Kazuya 67252
Staff
Ryoshi Kazuya Korra10

Ryoshi Kazuya Aange

Ryoshi Kazuya Katara10
Felhívások

Kapcsolat
Ryoshi Kazuya Wikialogoq

Ryoshi Kazuya Facebooklogo440x237size
Az oldallal kapcsolatos újítások
Ryoshi Kazuya EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:53 pm by Korra
Kedves játékosok, ezúton adok hírt, néhány változásról!

Először is bevezetésre kerül a pénz, ami a yuan lesz. Mindenki kap majd kezdő tőkét, ami a Karakterinfórmációnál meg fog jelenni, ezt pedig a későbbiekben lehet gyarapítani is. Ez minden esetben eszközök megvételére fordítható, technikát továbbra is csak mesterponttal lehet kiváltani, továbbá az összeg nem IC, tehát nem függ a karakter játékbéli anyagi helyzetétől.

Ezenfelül ezután plusz …


Megjegyzések: 0

 

 Ryoshi Kazuya

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kazuya
Kivételes
Kivételes
Kazuya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteriformáció
Hovatartozás:
Szint: 1.
Chi:
Ryoshi Kazuya Left_bar_bleue6000/20000Ryoshi Kazuya Empty_bar_bleue  (6000/20000)

Ryoshi Kazuya Empty
TémanyitásTárgy: Ryoshi Kazuya   Ryoshi Kazuya EmptySzer. Márc. 13, 2013 1:53 am

Adatok


Név: Ryoshi Kazuya
Nem: Férfi
Kaszt: Kivételes / növény idomár
Kor: 20

Kinézet

Kazuya különleges ismertető jegyei közé tartozik amivel talán a legjobban felhívja magára a figyelmet a fehéren rikító haja ami családi örökség. Ezen kívül egy hosszú rozsdabarna ballonkabát van rajta, ami alatt egy magas gallérú pulcsit visel. Szeme égszínkék. Az átlagos fiatalok testi adottságaival rendelkezik: 180 centi magas szálkás testalkatú 70 kg. Testi bántalmazásból maradt sebhelyek felsőtesten.

Jellem


Kazuya nyitott személyiség, nehéz gyerek kora ellenére kommunikatív azzal aki elnyeri a bizalmát. Természetesen öccsén kívül senkiben sem bízik, viszont jó beszélőkéje és nagy szája már sokszor kihúzta őket a pácból. Apja rendszeres bántalmazása miatt megtanulta mi az a fájdalom és szenvedés. Optimista jellem és talán kevésbé magabiztos mint öccse. Betegesen rajong Korra avatárért a róla hallott történetek miatt. Egyik leghőbb vágya, hogy beszéljen vele. Ezt a beteges vágyát sosem fogja feladni és szinte bármire képes, hogy megvalósítsa. Legfőbb jellemzése kaotikus semleges.

Felszerelések/Fegyverek

Egy katana amit a Köztársaságvárosba érkezésük után lopott.
A napi betevőre megszerzett pénz.

Előtörténet


Már megint egy nyomorult hajnal… Bal lábbal keltem fel, mint mindig. A sebhelyek emléke még most is fáj, mint aznap amikor kaptam őket. Apám rendszeresen, és előszeretettel bántalmazott engem, és a testvéremet Izunát. Ezt később betudtam annak, hogy az öregem megőrült, amikor anyám meghalt. Átkoztam azért minden élőt, hogy nem halt meg előbb apám, mert akkor talán jobb életünk lett volna a testvéremmel. Ilyen gondolatokkal a fejemben dobtam az utolsó fát a tűzre majd elindultam.
Hideg van, nagyon hideg. A téli szél süvít az arcomba miközben Köztársaság város utcáit járom és koldulni próbálom a napi betevőt. Ez persze nem volt mindig így. Az én életem nevezhető kiképzésnek, szenvedésnek, boldogságnak egyaránt. Húsz évvel ezelőtt születtem Ba Sing Seben egy víz, és egy föld idomár gyerekeként. Ikertestvéremmel az átlagos család életét éltük ám nem sokáig volt ez így. Anyánk egy víz idomár, míg apánk egy föld idomár volt. Öt éves korunkban anyánkat elvitte egy betegség, de ebből mi még nem foghattunk fel semmit, hiszen ötéves korában az ember még nem olyan fejlett érzelmileg. Csak az üresség és a fájdalom maradt utána, ami az óta is kísérti a lelkemet, és valószínűleg fogja is, amíg meg nem halok. Azóta sem tudtam teljesen feldolgozni azt ami ezután történt. Apánk elkezdett inni és sosem heverte ki anyánk halálát. Ennek később a testi fenyítés eszközeivel hangot adott. Mivel úgy tűnt, hogy mi nem tudunk idomítani testvéremmel ezért mi voltunk a család szégyenfoltja. A nagyszüleinket nem is ismertem már meg, mert meghaltak mielőtt én megszülettem. Tehát apánk ’nevelt’ minket tovább, de inkább éreztem magam csicskásnak és szolgának a közelében, mint a gyerekének, pedig valaha jó ember volt, viszont azok az idők már elmúltak.
Apám egyre többet ivott, és egyre brutálisabb eszközökkel okított minket, ha valamit nem úgy csináltunk, mint ahogy ő gondolta. Iskolába egészen tizenhét éves korunkig jártunk. Abban az évben apánk egy üzemi baleset során meghalt. Nem tudom, hogy áldás volt-e vagy átok! Kikerültünk a nagyvilágba ennyi idősen és csak egymásra számíthattunk. Eladtuk a lakást ahol éltünk és elköltöztünk. A legideálisabb célpontnak Köztársaság várost tartottam, hiszen az általam annyira-nagyra tartott Avatar Korra is ott élt egy darabig. Kis koromban rengeteget hallottam az Avatarokról és korunk egyik leghíresebb idomárját Avatar Korrát már gyerekkorom óta bálványoztam. Minden álmom az volt, hogy egyszer majd beszélhetek vele, ám mint ahogy a legnagyobb harcosok is elbuknak Korrát is utol érte a végzet. A legutolsó értesülések szerint Avatar állapotban halt meg így a négy elem mestere nem születhet újjá. Ez annyira lelombozott engem, hogy már szinte feladtam a vágyamat, amíg meg nem tudtam, hogy a csakra segítségével akár a szellemekkel is kapcsolatba lehet lépni. De mégis ki voltam én, hogy egy kis hányatatott sorsú emberként ilyen álmokat dédelgetek.
Öcsémmel utunk során egy karaván mellé szegődtünk és úgy jutottunk el Köztársaságvárosba. A pénzünk teljesen elfogyott mire megérkeztünk, ezért a látványért viszont számomra teljességgel megérte. Ennek a városnak a nagysága és szépsége teljesen magával ragadott. Gyorsan bekerültünk a mókuskerékbe és hamar az utcán találtuk magunkat. Idomítási képesség nélkül reményünk nem volt a túlélésre, mert csak gyári munkákat tudtunk elvállalni. Napról napra éltünk és szépen lassan kialakult bennünk a vágy, egy jobb élet reménye. A tizennyolcadik születésnapomon történt, hogy az egyik hétvégén reggel elindultam a város központjában megbújó parkba. Sokat jártam ide, mert szerettem a nyüzsgő metropolisz közepén a béke kicsiny szigetét. A tóparton álldogáltam, amikor hirtelen egy kő csobbant fél méterre előttem becsuktam a szemem és ösztönösen cselekedtem… Csak a kezemet emeltem magam elé, de egy közepes méretű fát emeltem ki a földből ezzel a mozdulattal. Akkor döbbentem rá, hogy én is idomár vagyok, de nem a megszokott elemeket tudom irányítani hanem a növény elemnek tudok parancsolni. Alig vártam, hogy hazaérjek és elmeséljem az öcsémnek mi történt, de közben otthon is egy meglepetés várt… (Izuna elötörténet cselekmény)
Miután megtudtam, hogy öcsém is rendelkezik evvel a képességgel kísértésbe estem, hogy teszteljem kettőnk tehetségét... Talán egy kicsit még a verseny szellem is bennem volt. Onnantól kezdve mindig apróbb trükkökkel próbáltam tanulgatni, hogyan tudok növényeket növeszteni a földből, de sosem sikerült kis virágoknál nagyobb növényeket növekedésre bírni. Addig, addig próbáltam amíg bele nem untam a sorozatos kudarcokba és az egész idomítást hanyagoltam. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy nem virágokat, vagy növényeket kell kinövesztenem a földből, hanem a meglévő gyökereket kell használnom. Így azzal kezdtem kísérletezni, hogy a földből hogyan tudom előcsalogatni a fák illetve kisebb növények gyökereit és azóta is egy evvel kapcsolatos technikán dolgozom aminek a neve: Eleven kötelék lesz!
Megfordult a fejemben, hogy beállok egy helyi utcai bandába, de végül Izuna lebeszélt és gyári munkára adtam a fejem.
Viszont a kétségek és a létbiztonság érzetének teljes hiányában előbb utóbb mindenkinek szöget üt a fejében, hogy törvényen kívüli cselekedettel szerezzen pénzt. Így történt ez velem is.
Fél évvel ezelőtt történt, hogy az öcsémmel éppen hazafelé tartottunk az esti műszakból, amikor megpillantottunk a sarki boltot, minden készen állt az akcióra. Motoszkált már a fejünkben hónapok óta egy gyors és könnyű pénzszerzési lehetőség, tehát a lopás gondolata, amit ezúttal meg is valósítottunk. Kifundáltuk a rablást, Izuna szépen megtervezte az egészet. Kikémlelte melyik az az időpont, amikor a legkevésbé áll fenn a veszélye annak, hogy lebukjunk és végrehajtottuk az akciót. Pechünkre egy rendőr alakulat éppen a helyszínen járőrözött… Mondanom sem kell, hogy milyen érzés volt három hónapig a rács mögött ülni. A munkámat elvesztettem, Izuna szintén. Azóta koldulásokból tartjuk fent magunkat és próbálunk valahogy életben maradni ebben a kegyetlen világban.


Az előtörténetemben egy úttal szeretném megpályázni a növényidomítást!

Vissza az elejére Go down
Korra
Admin
Admin
Korra


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : A bőrömben 8)

Ryoshi Kazuya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryoshi Kazuya   Ryoshi Kazuya EmptyHétf. Márc. 18, 2013 11:53 am

Ryoshi Kazuya Elfoga10

A javítást elvégezted, posztjaidnál is ügyelj majd a vesszőkre. Aztán csak ügyesen azokkal a növényekkel! ^w^

Szint: 1
Chienergia: 6000

Készítsd el karakterlapod, és pontjaidat a megfelelő topikban oszd el az alábbiak szerint:

Összesen 65 pont osztható el a fizikai tulajdonságokra,

Erő
Ügyesség
Gyorsaság
Állóképesség
Érzékelés


Chienergiád után pedig 12 pontot képzettségeidre.

Pusztakezes harc
Fegyverforgatás
Idomítás
Chi harmónia


Ezenfelül pedig 5 mester pont is jár, amit szintednek megfelelő technikákra válthatsz be.

Kellemes játékot az oldalon! ^w^
Vissza az elejére Go down
https://avatarszerepjatek.hungarianforum.com
 
Ryoshi Kazuya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryoshi Kazuya
» Ryoshi Izuna
» Ryoshi Izuna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Avatár szerepjáték ~ :: Karakterek :: Előtörténetek :: Kivételes-
Ugrás: